Autor Tema: Skup Arena 7. april  (Pročitano 404 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži kliskoTopic starter

Skup Arena 7. april
« poslato: April 07, 2019, 12:04:01 pre podne »
Prvi vikend u aprilu, ima li skupa?
Neki od nas su se videli na sajmu pre dve nedelje, da li se to računa u aprilski skup
Mislim, ja svakako ne mogu da ostanem duže od 15-20 minuta, možda i nisam najbolji za otvaranje teme, ali vidim da niko drugi neće
Ako bude skupa, da li je u 14h (mislim da od maja prelazimo na letnjim termin u 17h)?
  • Vozi: Octavia 1.9TDI 2010

Na mreži Marko Curcic

• Style
  • Total likes: 0
  • Ugled L&K: 8
Odg: Skup Arena 7. april
« Odgovor #1 poslato: April 07, 2019, 07:17:42 pre podne »
Ja idem na trku, auto ostavljam kod arene, pa se vidimo oko 4 ako bude nekoga!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Van mreže IGOR 955

« Odgovor #2 poslato: Maj 14, 2019, 01:01:24 posle podne »
April ocigledno nista

Termin za maj - prosao odavno - slika nema, znaci nije ni odrzan...

Kad se setim kako je to bilo pre dve tri godine  wac1

Trenutno stanje je lose - mnogo lose
  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

« Odgovor #3 poslato: Maj 14, 2019, 01:17:19 posle podne »
Ide skup u Nisu verovatno zato nije za maj sad nista planirano kod arene .
  • Vozi: Fabia mk1, 2 x Octavia TDI mk1, Octavia vRS mk2

Van mreže IGOR 955

« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2019, 04:24:17 posle podne »
U Nisu nece biti vise od tri skode iz Beograda, tako da ta prica nikako nije na mestu ...
  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

« Odgovor #5 poslato: Maj 15, 2019, 04:31:42 posle podne »
Kad je Beograd kuka se sto nije juzno , kad je juzno kuka se sto nije Beograd . Ako ovako nastavimo nece ni biti skupova . Sramota je da budu samo 3 auta iz Bga , velika sramota .

Na mreži bugarin

« Odgovor #6 poslato: Maj 15, 2019, 05:05:30 posle podne »
buco, relativno si mlad na forumu :)

kad smo se dogovarali za posetu fabrici 2016-e, poceli smo sa dogovorima u januaru. do polovine aprila nakupilo se 7 automobila sa po 2-3 osobe u vozilu.....
 ispred arene se nasli mirkuk sa 3 saputnika, batke sa jednim saputnikom, ja sa dvoje saputnika....... al batke ostade u budimpesti, a povorka se raspade jos na granici jer je mirkuk imao jedan nemili dogadjaj......
na kraju se nasli pred muzejom 2 dana kasnije i odradili turu :)

hiljadu puta smo pisali o tome koliko ljudi ispali, da najvise zakeraju oko mesta desavanja oni koji se na kraju ni ne pojave itd itd itd

a skup moze svako ovde da najavi. meni je bez veze da najavljujem skupa ako nemogu da dodjem. posle ce neko da trubi kako sam najavio, a on tamo sedeo sam..........
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

« Odgovor #7 poslato: Maj 15, 2019, 05:12:15 posle podne »
Sve jasno . Istu situacije sam imao sa tuning skupovima , bas ti koji nikad ne dodju najvise jedu , pardon prigoraraju za mesta , vreme , godisnje doba , meseceve mene itd . I onda sa spiska dodje pola .

Ali imao sam i pozitina iskustva , npr najavljen humanitarni skup kod nas u gradu na spisku 21 auto , doslo 50+ .

Na mreži bugarin

« Odgovor #8 poslato: Maj 15, 2019, 05:20:46 posle podne »
svaka cast za humanitarce.

ja sam na jednom nasem skupu zinuo u cudu: tada se skupljao novac za malu tijanu koja je nazalost preminula. neko od nasih forumasa je rekao da posle skupa ide na skup za tijanu. nevezano za brend vozila, ljudi se dogovorili da se nadju i da skupe neki dinar.
okrenem se ka coveku koji je tada bio clan foruma i ucestvovao skoro u svim desavanjima i pitam ga:
-hocemo posle na taj skup?
on me gleda belo i pita: na koji skup???
pa reko na taj za to nesretno dete, odemo damo neki dinar.....
- jesi lud, to je prevara, pitaj boga gde te pare idu i da li to dete i postoji..........
slusam i ne verujem.......
 od tada ne pominjem nikakve humanitarne akcije.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

« Odgovor #9 poslato: Maj 15, 2019, 07:37:34 posle podne »
Strasno . Bila situacija i kod nas , stavili smo 500 din ulaz po vozilu i kutija da da koliko ko moze , dolazi momak sa autom i kaze devojkama na ulazu ajd da vidim ko ce da mi zabrani da udjem da ne platim , ja sam mu zabranio . I napljuvao ga samo tako pred 100 ljudi , pobegao je bukvalno . Tako da znam da ima svakakvih ljudi .

Da zlo bude vece opstina Mladenovac NIJE htela da nam obezbedi prostor za humanitarni skup , snasli smo se sa strane kako smo znali i umeli i sve platili sami . To je veca sramota nego pojedinci