Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 ... 10
1
Au Boze zar je moguce. Ajd sto je covek prevario zenu, ali trudnu. Bolje ti da odes do advokata pre nego do sledeceg mehanicara.
2
KAROQ 2017 / Odg: Motor 1.5tsi 150ks iskustva
« Poslednja poruka Msrcony007 poslato 15. Maj, 2024. 00:05 »
Evo info za potrosnju bas svezu...kao sto su i kola :-) Danas su negde ispod 3.800km
Seat Ateca 1.5 dsg 2024 godiste
Beograd - Bec 7.1L prosek za nepunih 6 sati sa granicom. Tempomat  uglavnom 140-145
Slika u prilogu

Ja sam presao posle 15g sa turbo dizela koji su uvek bili 150ks+ i automatici na ovaj motor i prezadovoljan sam.
3
OCTAVIA 2020 / Odg: Skoda Octavia 4 informacije, utisci
« Poslednja poruka Vladapetr poslato 14. Maj, 2024. 23:48 »
Ajd, nek je sa srećom. Ovaj TDI bi trebao da dobiješ u kratkom roku?
4
Uradi Sam - DIY (Do It Yourself) / Odg: Tempomat, ugradnja, Octavia II
« Poslednja poruka AcoSk poslato 14. Maj, 2024. 16:16 »
Pozdrav svima, zeleo bih da ugradim tempomat na Oktaviji 2008. Da li neko ima preporuku gde bih mogao da nabavim rucicu (po mogucnosti 1K0953513G) i nekog proverenog ko bi to ugradio u Beogradu. Takodje ako neko zna okvirnu cenu ugradnje svaka informacija znaci. Hvala
Trazi rucicu na google, kupujemprodajem, sigurno ima. Pozoves nekoliko otpada, naci ces sigurno.

Ako je Oct 2008.god., ne treba nikakvo dodatno ozicenje, samo se stavi rucica i ukodira. To mozes i sam, s obzirom da u ovoj temi imas sve objašnjeno kako i sta, ili ako imas nekoga ko je iole slobodan u rasklapanju i sklapanju delova.
6
KAMIQ 2019 / Odg: Skoda Kamiq 1.0 Gtec Metan CNG
« Poslednja poruka AcoSk poslato 14. Maj, 2024. 16:07 »
Ne, kod 1.4TGI odmah radi na normalnim obrtajima na leru, cak ne ni na 1000rpm, nego bas na leru oko 750rpm. Tako je bilo meni, a i na jos nekim 1.4tgi sto sam imao priliku da vidim.
Ne moras da cekas da spusti obrtaje, krenes da vozis normalno i to je to. Cak u voznji pre spusti.

@Sone, ovde pricamo o VW/Skoda na metan, nemoj unositi zabune ako nisi siguran u to sto pises.

Da ponovimo, svi VAG TGI motori uvek pale na metan, osim na bas niskim temperaturama u debelom minusu i posle sipanja metana.

Ova pojava visokog "sauha" mozda moze da se resi remapom ("cipovanjem"), ako tjuneri koji rade hoce i znaju da se pozabave time. Mozda treba pitati neke od njih. . .
7
OCTAVIA 2013-2020 / Odg: Škoda Octavia 2.0 TDI VRS 135kW DSG problem s uljem
« Poslednja poruka Mala poslato 14. Maj, 2024. 14:05 »
Ne nisu mi to spominjali posto se to samo tri dana dogadalo i sad opet pali na prvu,zavergla sekundu eli. Jedino se spomenilo da moguce propusta ulje u cilindre ili tako nesto.Trebala san ostaviti juce auto ali zbog zdravstvenih problema u familiji primorana san vozati okolo pa smo sad odgodili jer trudna neman snage se boriti sa starim autom
8
KAROQ 2017 / Odg: Škoda KAROQ - zvuk - lupanje na prednjem trapu -
« Poslednja poruka Remark78 poslato 14. Maj, 2024. 11:54 »
Da, ja sam sa svakim autom imao osećaj da je dosta tiši kada je vlažno napolju.
9
Da li se neko od tih majstora setio da izmeri kompresiju motora ? Posto kazes da je poceo da vergla po 5sec.
10
Uradi Sam - DIY (Do It Yourself) / Odg: Tempomat, ugradnja, Octavia II
« Poslednja poruka Ljuba poslato 14. Maj, 2024. 11:18 »
https://m.facebook.com/100064197870984/?profile_tab_item_selected=about
Na mom autu je ugradio covek iz oglasa gore, Radanko se zove. Bio sam prezadovoljan uslugom, nacinom kako je rasklapao delove i posle sastavljao. Imao je potrebne delove za prepravku. To je bilo pre nekih 7-8 god. i tada mi je naplatio 100e. Ugradnja tempomata mu je dopunski posao pa se mozda u toku dana ne javi odmah na prvi poziv. Nalazi se na Ledinama iza Hollywood-a. Sve u svemu, majstor za preporuku.
Stranice: 1 2 ... 10