Autor Tema: Moja ŠKODA - Zemun - novi i polovni delovi, servis za Škoda vozila  (Pročitano 38444 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dusko zemunZapočeo temu

Dragi forumasi,
da se i ovde predstavim,

Vec dosta godina smo u prici sa rezervnim delovima za skodina vozila, verujem da vecina skodasa u beogradu je bar jednom cula za nas.
Prodajemo proveren program rezervnih delova, koji u odnosuna cenu pruzaju mnogo veci kvalitet.
U svakom trenutku imamo mogucnost nabavke polovnih delova i spremni smo da ucestvujemo u pomoci prilikom ugradnje delova...
Posedujemo i servis u Zemunu u kom smo organizovali jedno okupljanje krajm 2015. godine.

Kontakt telefon na kojima nas mozete naci je:

Dusko 0652618135

Ostali kontakti ce biti dostupni onim clanovima koji se sa konkretnim problemima obrate preko PM. Nadamo se da cemo i u narednom periodu biti na obostrano zadovoljstvo tu zbog svih onih koji uzivaju u koriscenju skoda vozila.

Toliko od nas za pocetak, pozdravljam Vas sve sa zeljom da ovaj forum sto pre ispuni ocekivanja svih nas.
 
Pozdrav
Duško MOJA ŠKODA ZEMUN
« Poslednja izmena: 07. Jun, 2017. 23:27 Karlheinz »
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže dusko zemunZapočeo temu

Zelim ovim putem da pohvalim mnoge korisnike ovog foruma koji su prihvatili linkove sa ETKE i olaksali nam komunikaciju prilikom informisanja o tome da li imamo ili ne odredjeni deo ...

HVALA I ETKI koja nam je ovaj komfor obezbedila...
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže dusko zemunZapočeo temu

dragi forumasi,
pozivam Vas na malo paznje... u narednom periodu napominjem da cu imati razne promotivne akcije u svakom pogledu ...
izmedju ostalog jedna od njih je

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Auto-delovi/Auto-limarija/vrata-za-skodu-feliciju/13804605


jos malo interesantnih ponuda
http://www.limundo.com/Clan/veselidusko/SpisakAukcija

:)


korisiticu ovaj link na da Vas blagovremeno obavestavam  o svim akcijama...
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže deki1984

Odg: Moja ŠKODA - Zemun - novi i polovni delovi, servis za Škoda vozila
« Odgovor #3 poslato: 09. Jun, 2013. 18:19 »
Od mene sve pohvale i preporuke za clana,koliko ste vi posteni prema njemu,toliko je i on prema Vama,ako ne i vise.Lično osetio na svojoj koži. ;)
« Poslednja izmena: 11. Jun, 2013. 23:50 skoda »

Van mreže olajkris

Uzeo delove i samo dobro i pozitivno mogu reci. I previse mi izasao u susret..
« Poslednja izmena: 11. Jun, 2013. 23:50 skoda »

Van mreže dusko zemunZapočeo temu

DRAGI FORUMASI,
akcije na limundo su u toku,
zelim da Vam svima predstavim jednu veoma interesantnu akciju...
klima sa vozila koje sam Vam na starom forumu predstavljao i koje umalo nisu kupili neki zainteresovani forumasi, ali novi pravilnik o registraciji vozila je ovo vozilo do daljnjega stavio ad acta...
prodajem kompletnu klimu za ovaj auto ...
sacuvan je svaki sraf a  postoji uputstvo za montazu ...

KLIMA ZA SKODU FELICIJU  1.6 KOMPLETNA... VREDI POGLEDATI OGLAS...

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Auto-delovi/Auto-elektronika/skoda-felicia-1-6-KOMPLETNA-KLIMA/14044713





zainteresovane bih molim neka mi se obracaju na PP kako ne bi pravili guzvu na forumu i ne bi ometali ostale forumase...
Srecno

  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže dusko zemunZapočeo temu

Dragi forumasi,

Samo da Vas podsetim da me mozete naci i na fb

www.facebook.com/mojaskoda.zemun

Sve najbolje

Dusko
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže slavonac

Odg: Moja ŠKODA - Zemun - novi i polovni delovi, servis za Škoda vozila
« Odgovor #7 poslato: 18. Jun, 2013. 16:57 »
Pozdrav,
Potrebna mi je prednja maska za Skodu Oktaviju 2003. godiste, 1.8 20 V Turbo...
Molim te da mi odgovoris.
Hvala unapred.

Van mreže dusko zemunZapočeo temu

Dragi forumasi,
zamolio bih Vas da se svi pridrzavamo jednog pravila:
molim Vas da mi svoje zahteve za delovima i ostalo pišete i šaljete na PP jer je nepotrebno opterecivati ceo forum pojedinacnim slucajevima...
u konkretnom slucaju, Slavonac, zatefteren si ti jos pre 3 nedelje i cekamo orvu oktaviju koja ce imati odgovarajucu masku da te obavestim o delu ...
Znapred zahvalan
Dusko
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže ozone

Odg: Moja ŠKODA - Zemun - novi i polovni delovi, servis za Škoda vozila
« Odgovor #9 poslato: 21. Sep, 2013. 15:33 »
Evo jos jednom da potvrdim istinitost mnogih navoda u kvalitet delova i izvedenih radova uz najpovoljnijue cene kod nasih drugara ,Duleta,Marija i majstora Gage,nije uopste reklama nego suva istina ko ne veruje nek proba pa se onda cujemo ovde na forumu!!!Pozz i za sve ostale Skodilkane na forumu   :o
« Poslednja izmena: 22. Sep, 2013. 23:34 pedja »
  • Vozi: Fabija MK2 , 1.4 16v , 63kw

Van mreže dusko zemunZapočeo temu

JESENJA RASPRODAJA
Obavestavamo Vas da od sutra, 23.septembra pocinje period jesenje rasprodaje svih delova koje trenutno imamo na lageru... krecemo sa akcijom minus 10%, dok za clanove foruma i dalje vaze dopunske stimulacije...

Takodje, u saradnji sa nasim partnerima, vrsimo besplatnu kontrolu vozila pred pocetak zimske eksploatacije uz mnoge novine i pogodnosti o kojima cete biti na licu mesta informisani.

Naredne akcije i desavanja mozete pratiti i preko
www.facebook.com/mojaskoda.zemun

Pozdrav iz Zemuna
Gaga, Marijo i Dusko
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže Acko

Sve pohvale i naravno preporuke za clana.

Van mreže FavoRAT

Odg: Moja ŠKODA - Zemun - novi i polovni delovi, servis za Škoda vozila
« Odgovor #12 poslato: 27. Sep, 2013. 22:39 »
cekaj,neznam jel ovaj konverter valuta na internetu los ili je 5110 dinara koliko ste trazili za klimu za feliciu nekih 50ak eura?ako je,onda ako budem ikad dolazio u beograd dolazim s malo vecom prikolicom pa cu kupit par felicija u djelovima :D pozdrav!
  • Vozi: '98 Felicia LX 1.6

Van mreže dulefontana

Uzete dve kugle i kutlaca (donji nosac). Prilikom menjanja su oko mene bili ljudi koji se bave prodajom delova za „prijatelje“. Kugle svuda isto kostaju, ali zato kutlaca je definitivno bila najpovoljnija kod Marija sa razlikom od par stotina, pritom mi je i skrenuta paznja za zamenu kutlace koju ne verujem da bi mi drugi rekli, a ta greska bi me dodatno kostala.

Van mreže dusko zemunZapočeo temu

cekaj,neznam jel ovaj konverter valuta na internetu los ili je 5110 dinara koliko ste trazili za klimu za feliciu nekih 50ak eura?ako je,onda ako budem ikad dolazio u beograd dolazim s malo vecom prikolicom pa cu kupit par felicija u djelovima :D pozdrav!

da, da, klima a feliciju 1.6 je letos prodata coveku koji ju je izlicitirao na pomenutoj licitaciji... koliko smo informisani, veoma lako ju je montirao u svoju feliciju 1.6... moze svasta za feliciju da se nadje u bgd, pogoto kad nas uhvati manija ciscenja prostora ili polica... prosle nedelje smo imali akciju poklanjanja vrata za feliciju ...
pratite desavanja kod nas, svasta je moguce...
www.facebook.com/mojaskoda.zemun

sve najbolje
dusko
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...



Pretraga foruma [Google]