Autor Tema: Osvetljenje pretenca  (Pročitano 1031 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže LignjoslavZapočeo temu

Osvetljenje pretenca
« poslato: 07. Maj, 2021. 16:05 »
Posto Rapid u Active paketu nema osvetljenje pretenca, sta mislite da li bi moglo naknadno da se ugradi bez dodatnog budzenja oko struje? Rupu su ostavili, mozda je i dzek unutra, pa samo instalaciju da nabavim (od Fabije ako Rapid nema ni u jacem paketu).
  • Vozi: Rapid Spaceback 1.0 tsi 2019- , Fabia htp mk1 2014-2019

Van mreže vladimir1975

Odg: Osvetljenje pretenca
« Odgovor #1 poslato: 07. Maj, 2021. 19:37 »
Na mojoj fabiji sam pocetkom ove godine znaci skoro hteo da umesto obicne sulfatne sijalice ubacim led sulfatnu sijalicu I posto sam jedva nekako ne znam vec ni iz koje pozicije uspeo da izvucem celo kuciste sa mikroprekidacem.  Sam mikroprekidac  se otkacio od oprugice I on ode na drugu stranu ,dosta je slabo napravljen I lako puca ako se ne pazi I onda svetlo stalno gori jer njega iskljucuje vrata pretinca.
Mislim da bi mozda bilo lakse da montiras samo sijalicu na mesto te rupe
 koju prevezes sa unutrasnjim osvetljenjem kabine .Ovo drugo bi bilo dosta komplikovano sa prekidacem vratanca pretinca ako vec nema fabricki.


  • Vozi: škoda fabia 1.2 htp 2007

Van mreže Apatinac

Odg: Osvetljenje pretenca
« Odgovor #2 poslato: 25. Maj, 2021. 10:14 »
Struju možeš uzeti sa memorije radija tu ti je blizu i jednostavno je jedino ti još lampa ostaje
  • Vozi: Octavia II 1,6 tdi

Van mreže bokii

Odg: Osvetljenje pretenca
« Odgovor #3 poslato: 27. Dec, 2021. 12:00 »
Dobar dan, interesuje me dali si nasao sijalicu i mehanizam koji odgovara za Rapid-u. Pozdrav
  • Vozi: Skoda Rapid

Van mreže LignjoslavZapočeo temu

Odg: Osvetljenje pretenca
« Odgovor #4 poslato: 29. Dec, 2021. 09:40 »
Nisam nista nasao. Do sada sam pitao jedino u ovlascenom servisu, kazu da instalacija kosta oko 50e.
  • Vozi: Rapid Spaceback 1.0 tsi 2019- , Fabia htp mk1 2014-2019



Pretraga foruma [Google]