Autor Tema: Dubinsko pranje  (Pročitano 9205 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže paunZapočeo temu

Dubinsko pranje
« poslato: 04. Sep, 2016. 11:38 »
Doslo vreme za jedno dobro sredjivanje auta, pa me zanima da li neko ima preporuku za neku dobru perionicu za dubinsko pranje? Da li je neko radio dubinsko u skorije vreme, iskustva ...?

Van mreže IGOR 955

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #1 poslato: 04. Sep, 2016. 11:59 »
Radio pre godinu dana, na BMW 320... Kod nekog lika u Vojvode Stepe, ima svoju garažu, i s obzirom da je enterijer bio krem boje, uradio je čovek za medalju. Auto je bio bukvalno kao nov...Za cenu da me ubiješ, ali mislim da je bilo 30 EUR.

Podatke ne smem ovde, ako ne nadješ ništa drugo, poslaću ti na PP.
  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

Van mreže Neba

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #2 poslato: 19. Sep, 2016. 11:06 »
@paun jel si bio negde ?

@IGOR Mozes mi proslediti kontakt na pm...
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI

Van mreže paunZapočeo temu

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #3 poslato: 19. Sep, 2016. 12:59 »
Nisam jos nigde ne stizem da se organizujem, posto auto mora da ostane ceo dan da se susi.

Van mreže marko nis

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #4 poslato: 13. Nov, 2016. 15:50 »
Koje su ili koja je najbolja perionica u Nisu za auto a da radi subotom?
  • Vozi: Skoda fabia vrs mk1

Van mreže Peja

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #5 poslato: 13. Nov, 2016. 17:06 »
Sada ti nije vreme za to, osim ako nemaš u kući garažu sa grejenjm i temerpaturom od 30+ stepeni. Treba dosta da se osuše. Ako se brzo ne osuše, počeće smrdeti na buđ.

Ja sam prao Đerdapskoj, Flesh. Lepo oprano naizgled. Kada greškom nisam lepo zatvorio vrata i od kiše se ovlažilo sedište, kada se osušilo stare fleke se ponovo pojavile. Mislim da je to tako "normalno", kada ga jednom z****eš.
Zato sam zadnje sedište posle ćerkicinog rigoleta izvukao napolje, oprao u kadi i osušio na terasi. Kao novo je BILO.
 

Javi savkako rezultate istraživanja, jer na leto planiram da ponovo osvežim auto.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže marko nis

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #6 poslato: 13. Nov, 2016. 17:15 »
Pa uradicu neko ciscenje i susio bih u garazi ali negde gde ne natapaju stvari mnogo vodom da se ne bi pojavila budj , fleke . Ja bih neki servis koji radi sa hemiskim sredstvima vise nego sa vodom kao Titanijum npr ali da se nalazi u Nisu. Samo tako nesto bi retko ko u Nisu platio pa i ovo normalno dubinsko i ciscenje je oko 30 eura pa i to je skupo . Ali pogledacu ja po servisima sta nude pa cu javiti a i ako neko zna nekoga ko to kvalitetno i dobro radi neka javi  ???
  • Vozi: Skoda fabia vrs mk1

Van mreže Peja

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #7 poslato: 13. Nov, 2016. 17:29 »
Ne može to bez vode, tj. može ali štroku mora nešto da ispere. Hemija pa i najbolja na svetu nije dezintegrator fizičkih nečistoća. Ako imaš vremena (i rezervni auto) tapacir se može slinuti sa sedišta i leeepo oprati. E to je prava stvar.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Na mreži AcoSk

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #8 poslato: 13. Nov, 2016. 18:28 »
Ovde u Cacku drugar jedan drzi perionicu i izmedju ostalog radi i dubisko ciscenje, ALI tkz. "suvo dubisko" ciscenje. Kada odradi auto, odmah sedas i vozis, ne mora da ga suncas, susis isl...
Meni je radio, odlicno ocisti.

Van mreže Karlheinz

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #9 poslato: 29. Avg, 2019. 13:13 »
Neki predlog/preporuka za dubinsko pranje podova i sedišta u autu, neki servis u BG?
Da li je bezbedno prati dubinski tapacire na vratima i nebo, na O2?
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži AcoSk

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #10 poslato: 29. Avg, 2019. 15:07 »
Tapacire da, ali na O2 nebo NE, jer ce da se odlepi vremenom.

Van mreže milosgranice

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #11 poslato: 29. Avg, 2019. 16:11 »
Ni tapaciri ne sa masinom za mokro pranje, odlepice se isto kao i nebo
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Na mreži AcoSk

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #12 poslato: 29. Avg, 2019. 20:12 »
Ja sam na mojoj o2 radio tapacire, ali doduse ovom "suvom dubinskom" metodom (sto pomenuh gore u postu pre 3 godine :) ). Ne znam da li sme obicno dubinsko i da li uopste ima razlike sto se tice uticaja na odlepljivanje "suvo" vs obicno dub.

Van mreže klisko

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #13 poslato: 30. Avg, 2019. 07:27 »
Moje iskustvo kod Petoševića od pre par godina: auto jeste bio relativno dobro opran (ne savršeno, ali nisam nezadovoljan), ali i jako mokar. Stajao je na suncu na 36 stepeni do 5 popodne i bila mi mokra pozadina kad sam seo. Imao sam osećaj da je vlažan i nakon dva dana iako je bilo vrelo i još jedan ceo dan je bio na jakom suncu sa otvorenim prozorima. Nebo su prali i nije se još odlepilo.
  • Vozi: Octavia A5FL 1.9TDI 2010 i Octavia A7FL 1.6TDI 2019

Na mreži 2 Busy

Odg: Dubinsko pranje
« Odgovor #14 poslato: 30. Avg, 2019. 07:37 »
Nebo je kritično za pranje ako je auto stariji od 5 godina.

Послато са SM-A605FN  




Pretraga foruma [Google]