Autor Tema: Iz Zvornika do Zlatibora: Preko Bajine Baste ili Uzica?  (Pročitano 2106 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hatuna1983Započeo temu

Iz Zvornika do Zlatibora: Preko Bajine Baste ili Uzica?
« poslato: 25. Jan, 2017. 22:52 »
Kako i sam naslov kaze, od pravca Zvornika idem za Zlatibor. Prosle godine sam usao u Srbiju u Malom Zvorniku i sao preko Bajine Baste jer mi je receno da je to bolja opcija od puta preko Uzica. Veliki dio puta Loznicke regije se popravljao pa sam se posteno izdrndao te sam se vratio tako sto sam odmah na Bajinoj Basti usao u BiH pa dalje preko Bratunca i Vlasenice. Sad sam cuo da je bolje da opet udjem na Mali Zvornik jer je put uradjen, ali se dvoumim za opcije preko Bajine Baste ili preko Uzica? Jel neko prolazio skoro?
  • Vozi: Škoda Octavia A5 2006 1.9 TDI BJB 77kw Elegance

Van mreže hatuna1983Započeo temu

Odg: Iz Zvornika do Zlatibora: Preko Bajine Baste ili Uzica?
« Odgovor #1 poslato: 26. Jan, 2017. 00:28 »
Mnogi citali niko ne odgovara, mozda sam lose objasnio sta me interesuje. Pokusacu jednostavnije: Da idete iz Loznice ka Zlatiboru da li bi isli preko Uzica ili preko Bajine Baste?
  • Vozi: Škoda Octavia A5 2006 1.9 TDI BJB 77kw Elegance

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: Iz Zvornika do Zlatibora: Preko Bajine Baste ili Uzica?
« Odgovor #2 poslato: 26. Jan, 2017. 06:58 »
Ja licno ne znam jer nisam nikad bio u tvom kraju ali ako moze da pomogne pogledaj mapu stanja na putevima Auto moto saveza Srbije.

http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=511&Itemid=210
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže Filip

Odg: Iz Zvornika do Zlatibora: Preko Bajine Baste ili Uzica?
« Odgovor #3 poslato: 26. Jan, 2017. 07:27 »
možda naš kolega Jovan Ilić može da bude od pomoći, probaj sa PP ako ne vidi temu

jovan.ilic.89

http://forum.skodaforum.rs/index.php?action=profile;u=217
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže BrRista

Odg: Iz Zvornika do Zlatibora: Preko Bajine Baste ili Uzica?
« Odgovor #4 poslato: 26. Jan, 2017. 07:33 »
Definitivno preko Uzica. Mislim da je lakse preci Kadinjacu i izbeci Taru. Svakako preporuka preko zime.
  • Vozi: Skoda Octavia Scaut 2.0 tdi

Van mreže jovan.ilic.89

Odg: Iz Zvornika do Zlatibora: Preko Bajine Baste ili Uzica?
« Odgovor #5 poslato: 26. Jan, 2017. 07:56 »
Ако ћеш преко Власенице иди на Вишеград па ка Ужицу, до Златибора имаш 60-70 километара (од Вишеграда), не сјећам се тачно, ишао сам прије пар мјесеци. Пут је сасвим солидан, међутим с обзиром да је зимско вријеме и да је ових дана на Романији било снијега не знам каква је ситуација са одржавањем путева...требало би да је све ок јер иначе одлично одржавају. Елем, пут од Лознице до Љубовије је писта, све је сређено, пролазио сам прије мјесец дана тако да се и туда можеш слободно запутити, али каква је ситуација даље од Љубовије ка Бајиној Башти стварно не знам. Нисам био од неке помоћи али бар имаш свјежије информације о стању деонице која је била проблематична кад си ишао прошли пут. Поздрав ;)



Pretraga foruma [Google]