Autor Tema: YETI pick-up  (Pročitano 1268 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Miro MNEZapočeo temu

YETI pick-up
« poslato: 26. Feb, 2021. 08:23 »
Nedavno je ispod prašine izvučen projekat, za koji lično smatram da je ogromna šteta što se nije proizvodio. Već duže vremena imam utisak (sudeći po studijama) da škoda želi da nastavi sa proizvodnjom pick-up verzija ali da je koči VW (nedavna priča da je nova škoda roomster trebala da se proizvodi kao presvučeni VW caddy, čak je proizvedeno nekoliko primjeraka, sve spremno za serijsku proizvodnju i javno predstavljanje ali je "preko noći" VW rekao STOP! mi samo potvrsuje ovu moju konstataciju).

Ne znam kako je to sa pravima, budući da je, kolko sam pratio dozvolu da slika i vozi ovaj auto dobila samo jedna (na linku navedena) auto emisija/portal, izbaciću samo dvije slike a ostale pogledajte na linku.

https://www.autosalon.tv/novinky/bonusy-k-tv-poradu/skodovka-konecne-predstavila-svuj-pick-up-je-postaven-na-zakladech-modelu-yeti-a-vw-caddy


  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Van mreže Neba

Odg: YETI pick-up
« Odgovor #1 poslato: 26. Feb, 2021. 12:35 »
на једој од слика се види у позадини жута Фабија MK1  пикап :)
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI

Van mreže Miro MNEZapočeo temu

Odg: YETI pick-up
« Odgovor #2 poslato: 26. Feb, 2021. 17:07 »
Da takodje još jedan projekat koji nažalost nije zaživio. Napravljeno svega par komada, u upotrebi su 2 jedan od "gazde" koji stoji iza cijelog projekta i to je taj na slikama I jedan se navodno vozi registrovan po slovačkoj.
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Van mreže lonely_wolf

Odg: YETI pick-up
« Odgovor #3 poslato: 26. Feb, 2021. 19:28 »
Šteta, mislim da bi ovo bio odličan auto >:(
  • Vozi: Superb_3 FL Style+ 1.5TSI MT6

Van mreže Miro MNEZapočeo temu

Odg: YETI pick-up
« Odgovor #4 poslato: 27. Feb, 2021. 18:25 »
Slazem se, meni se odavno vrzma po glavi da napravim svoju verziju fabije pickup!
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Na mreži petarp031

Odg: YETI pick-up
« Odgovor #5 poslato: 27. Feb, 2021. 18:48 »
на једој од слика се види у позадини жута Фабија MK1  пикап :)
Evo je, mozda je Miro vec usao u projekat

Na mreži dixon

Odg: YETI pick-up
« Odgovor #6 poslato: 27. Feb, 2021. 23:25 »
Ово ко направи свака част, а ко региструје на Балкану свака му играла

Van mreže Miro MNEZapočeo temu

Odg: YETI pick-up
« Odgovor #7 poslato: 02. Mar, 2021. 10:52 »
samo ću reći da postoji Fabia praktik - pa vi saberite 2 i 2  :))
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Na mreži petarp031

Odg: YETI pick-up
« Odgovor #8 poslato: 02. Mar, 2021. 15:35 »
Pa da, ovo je slika te fabie, isti izvor kao clanak o Yeti-u.
Pozdrav



Pretraga foruma [Google]