Autor Tema: Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI  (Pročitano 436 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže limaZapočeo temu

Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI
« poslato: 04. Jan, 2024. 20:54 »
Fabia decembar 2010. karavan 1,4TDI. Tempomat ne reaguje. Da li se otvara i da li je neka zica u pitanju ili mora nov.
  • Vozi: skoda fabia 1.4 TDI

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI
« Odgovor #1 poslato: 05. Jan, 2024. 00:26 »
Tempomat nece da radi ako ima neka greska u motornom prostoru ili abs modulu. Ocitaj na dijagnostici kompletno greske i testiraj da li sama rucica radi. U svakom slucaju izbacice nesto i od toga poceti.
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži sebekkg

Odg: Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI
« Odgovor #2 poslato: 05. Jan, 2024. 09:42 »
Hoće možda da bude i zbog prekidača za kočnicu i kvačilo, valjalo bi i to proveriti.

Na mreži Ljuba

Odg: Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI
« Odgovor #3 poslato: 05. Jan, 2024. 09:50 »
Pisao sam vec negde ali ajde da ne trazis temu.. Kod mene je bio slucaj da je crkao preidac na kvacilu i zbog njega nije hteo da radi tempomat, koliko sam shvatio cest problem u vw grupaciji. Ako imas minimum znanja oko struje mozes i sam utvrditi da li je do njega a kao sto kaze Buca moze se videti i uz pomoc dijagnostike. Zamenio sam aftermarket delom, pre nekih 3-4 god, bio je 700din, dok je oem bio, mislim, oko 3.5-4h dinara.
  • Vozi: Fabia 2

Van mreže limaZapočeo temu

Odg: Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI
« Odgovor #4 poslato: 07. Jan, 2024. 09:11 »
Hvala na odgovorima. Fabiju vozim vec 4 godina. Lepo je radilo, onda je počelo da radi na svako drugo pipanje tempomata, pa na svako peto i na kraju nije više reagovalo. Sa Fabijom sa prezadovoljan...E sad ako Bog da porodica će se proširiti za jednog člana pa sam i u razmišljanju da mi treba veći auto, biće nas petoro. Pitanje je koliko je taj model Fabije ok za petočlanu porodicu. Razmišljam i o krovnom koferu.
  • Vozi: skoda fabia 1.4 TDI

Na mreži Lufti

Odg: Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI
« Odgovor #5 poslato: 07. Jan, 2024. 09:26 »
Ni jedan model fabije nije dovoljan za petoclanu porodicu, pogotovo za onaj deo koji raste svaki dan kao iz vode. Ja bih razmisljao o prelasku na oktaviju, karavan naravno, zbog kolica i svega kabastog sto ide uz sitnu decu. Naravno, superb je bolja opcija ako finansije dozvole...
  • Vozi: Škoda Scala 1.0 TSI

Na mreži Ljuba

Odg: Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI
« Odgovor #6 poslato: 07. Jan, 2024. 13:51 »
Vozim hecbek varijantu pa se funkcionisalo sa 3 male dece, posto imas karavanku i razmisljas o krovnom koferu mislim da ce biti dovoljno prostora za sve potrebe. Obzirom da si zadovoljan autom - ne bih trcao pred rudu sa kupovinom drugog.
  • Vozi: Fabia 2

Van mreže limaZapočeo temu

Odg: Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI
« Odgovor #7 poslato: 08. Jan, 2024. 11:17 »
Hvala na odgovorima. Obe opcije su u igri. Fabia lepo prede, servisi se svi rade i pre vremena ako naleti neka kvalitetna Octavia karavan a da je dobra cena, možda i zamenimo. Opet Fabia 2010. 1,4TDI III cilindra je budžet auto što mi odgovara.
  • Vozi: skoda fabia 1.4 TDI



Pretraga foruma [Google]