Autor Tema: nece da vergla  (Pročitano 3850 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže olajkris

Odg: nece da vergla
« Odgovor #15 poslato: 19. Mar, 2014. 22:45 »
kako imas kad je pod kontaktom ne bi smelo... onda bi odma trebao da vergla ne bi ni trebao da okrenes kljuc do kraja. a ako imas napona onda mi sve govori da je do automata zato sto vec imas uslov za paljenje., tj verglanje. gde si stavljao unimer?  gde si na koja mesta prislonio minus?

Van mreže duleyoZapočeo temu

Odg: nece da vergla
« Odgovor #16 poslato: 19. Mar, 2014. 23:05 »
plus na zutu tanku, minus na razna mesta , motor , kos, sasiju. za sijalicu sve isto tako, samo sto ona nije davala znake, a direktno na akumulator i plus i minus je radila, i to me sad najvise buni, mozda napon stize al neka struja ne stize do automata, vec pocinjem da lupam, to mu je za danas.

Van mreže bigor

Odg: nece da vergla
« Odgovor #17 poslato: 19. Mar, 2014. 23:07 »
Imao sam identican problem, istina na golfu. Bio je u pitanju ulozak,napukao je malo i pravio problem. Kupio sam nov, bio je oko 400din. Najveci je proble zamjeniti ga jer sam morao skinuti volan i raketu,sad ne znam kako je na skodi
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže olajkris

Odg: nece da vergla
« Odgovor #18 poslato: 19. Mar, 2014. 23:08 »
E onda definitivno ne dobija napon. nesto ti nije uredu sa unimerom. ne moze da on pokazuje 12v a da ne zatinja makar sijalica a ona direktno na aku svetli. pogledaj osigurac rele i ulozak

Van mreže duleyoZapočeo temu

Odg: nece da vergla
« Odgovor #19 poslato: 19. Mar, 2014. 23:12 »
uslikacu sutra cisto da vidis, to mi ceo dan oduzimalo vreme, al proradice oce oce :)

Van mreže olajkris

Odg: nece da vergla
« Odgovor #20 poslato: 19. Mar, 2014. 23:21 »
nema sta. ne moze biti tu 12v kada je samo kontakt jer bi odma verglao ne bi ni morao okrenuti kljuc do kraja a on nece da vergla nikako. a kazes da sijalica ne pokazuje da ima napona a ona je ispravna i svetli na aku. direktno. tako da mi je najlogicnije da unimer ne valja. Eto jedno najlakse resenje, da vidis jer automat alnasera dobar. uzmes jedno parce zice auto izbacis iz brzine povuces rucnu za ne daj boze. das kontakt i lepo direktno sa aku. das plus preko te zice na buksnu gde dodje ta zuta. i on mora da zavergla ako je automat dobar. samo pazi da ne prespojis na masu pa napravis neki kurslus ili zeznes aku.

Van mreže duleyoZapočeo temu

Odg: nece da vergla
« Odgovor #21 poslato: 20. Mar, 2014. 09:38 »
moze li se od ispod izvaditi brava i staviti nova ili mora da se cupa komplet tabla?

Van mreže dulefontana

Odg: nece da vergla
« Odgovor #22 poslato: 20. Mar, 2014. 12:25 »
Moraces da radis ispod table, ili skinuti celu tablu, ili mozda najlaksa varijanta skinuti stap volana sa sve bravom pa onda menjati ulozak.

Van mreže duleyoZapočeo temu

Odg: nece da vergla
« Odgovor #23 poslato: 20. Mar, 2014. 14:49 »
e upravo sam to uradio, skinuo stap volana, ali onda stupa burazer na scenu, skinuo ulozak lemio prelemljavo i na kraju sredio , pali radi ko mina, i cak ne izlazi onaj uzvicnik dok verglam kao pre, inace ako nekom treba informacija, ulozak je 990 dinara, hvala svima ipak na pomoci.

Van mreže dulefontana

Odg: nece da vergla
« Odgovor #24 poslato: 20. Mar, 2014. 14:55 »
Svaka cast. Meni isto pri verglanju pali uzvicnik, mada nemam pojma sta mu je to, i tako radi vec godinama. :D

Van mreže olajkris

Odg: nece da vergla
« Odgovor #25 poslato: 20. Mar, 2014. 16:09 »
Taj uzvicnik je za nivo kocionog ulja. Nesto sam davno citao oko toga na briskoda da se taj problem javlja i kada nije uredu nesto sa bravom. ali kao hoce i da zeza kontakt kod posudice no to je vec druga tema. drago mi je da si resio...

Van mreže duleyoZapočeo temu

Odg: nece da vergla
« Odgovor #26 poslato: 20. Mar, 2014. 18:08 »
eto dva u jedan :D  pozdrav do narednog problema :) a imam jedan u vidu cim imam vremena.

Van mreže olajkris

Odg: nece da vergla
« Odgovor #27 poslato: 20. Mar, 2014. 20:37 »
bolje da nemas problem...  :)

Van mreže duleyoZapočeo temu

Odg: nece da vergla
« Odgovor #28 poslato: 11. Jan, 2015. 22:47 »
ovde sam imao problem da nece uopste da vergla a sad imam problem kad stavim kljuc u poziciju verglanja tek posle sekund dva pocne???? sta je sad to

Van mreže bigor

Odg: nece da vergla
« Odgovor #29 poslato: 11. Jan, 2015. 22:55 »
Pa ulozak :)
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ



Pretraga foruma [Google]