OSTALI FORUMI > Off Topic

spy photo novi dobavljači Pirelli guma za novu sezonu F1

(1/4) > >>

hakkler:
ne znam jel pratite F1 sezonu..ali spy photo otkriva ko su "pravi" dobavljači Pirellija za ovu sezonu  ;D



tak da zadnja događanja oko F1 i...

http://doznajemo.com/2013/07/03/za-sve-su-krive-pirelli-gume-moguci-strajk-vozaca-f1-timova/

ništa čudno 

vnov:
Ekstra fora :) sad mi je jasno zašto im je pucala zadnja leva guma.

bugarin:
nego kad smo kod F1, prenose li kod vas trku, ili ko ova nasa govna daju prednost vimbldonu?
u srbiji uopste nema prenosa trke na kablovskoj. moracemo da se snalazimo ko pre 5 godina, uz pomoc drimboxa, seringa, satelitske.............. :(

olajkris:

--- Citat: bugarin  05. Jul, 2013. 21:04 ---nego kad smo kod F1, prenose li kod vas trku, ili ko ova nasa govna daju prednost vimbldonu?
u srbiji uopste nema prenosa trke na kablovskoj. moracemo da se snalazimo ko pre 5 godina, uz pomoc drimboxa, seringa, satelitske.............. :(

--- Kraj citata ---

Ja tako i gledam sve vec koju godinu nasu televiziju ni ne pratim... :) A kod madjara ne promice ni trening ni kvalifikacije ni trka. :)

bugarin:

--- Citat: olajkris  05. Jul, 2013. 22:38 ---Ja tako i gledam sve vec koju godinu nasu televiziju ni ne pratim... :) A kod madjara ne promice ni trening ni kvalifikacije ni trka. :)

--- Kraj citata ---

boli tebe uvo, tebi za madjarske kanale ti ne treba ni antena. zabodes viljusku u tv. ;)
ja sam gledao preko satelita u zlatno vreme otkljucavanja kodiranih kanala.
kad je to izumrlo, oslanjao se na druga resenja, ali nazalost zadnjih godinu dana sam osudjen na SBB i sportkanal i njihovo poimanje prednosti sportskog dogadjaja.
svadjao sam se sa sportklubom par puta. najavili prenose na onim kanalima koji ne ulaze u osnovni paket, ja doplatio, oni prekinuli da koriste te kanale.
a sad sline, iako su im ti kanali slobodni nece na njima da prenose trku, jer kao trka moze samo na sportklubu. ne moze na sk3, sk4 i sk5.
necu da nastavljam, uci cu u politiku ili nesto jos gore :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju