Autor Tema: Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis  (Pročitano 2489 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KizaZapočeo temu

Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis
« poslato: 23. Nov, 2013. 13:57 »
Upravo smo se vratili sa malog servisa za fabiju 1 1,2 HTP 2007.god. i fabiju 2 1.4 16v 2008.god. Odrađeni su u servisu iz naslova i mogu preporučiti servis sa sledećim  zapažanjima:
- Ljubazno i korektno ophođenje prema korisniku.
- Uredno je sve odrađeno u dogovorenom roku, uz kontaktiranje u toku servisa, kako bi se konsultovali sa vlasnikom oko uočenih problemčića.
- Cena je ja mislim sasvim korektna, sigurno najjeftinija među ovlašćenim, redovni, mali servis:
*za 1,2 +zamena svećica+filter goriva=oko 12000 (ali je postojao nekakv paket orig.svih filtera + ruke po nekoj promotivnioj ceni, sipan castrol)
*za 1,4(filter vazduha, ulja, castrol ulje, rad)=oko 9000
Takođe u ovu cenu su zamenili i setove točkova na oba auta, skinute setove su lepo obeležili i umotali folijom. Stavili su i svoje ramove tablica, koji izgledaju vrlo fino..
« Poslednja izmena: 24. Jun, 2014. 01:20 pedja »
  • Vozi: FABIA 1.4 16V 2008.

Van mreže vlada320

Odg: Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #1 poslato: 23. Nov, 2013. 22:33 »
I od mene sve preporuke za ovlasceni Skoda servis Marcetic Dragan - Pancevo. Kada sam kupovao sadasnji auto, vozio sam ga u taj servis da se sve prekontrolise i proveri. Ne secam se koliko sam platio, ali je bila vrlo simbolicna suma.
Prilicno je to veliki auto-servis sa puno garaza i zaposlenih, videh da se bas ubijaju od posla, tako da sigurno nesto znaci sto su pridobili poverenje tolikog broja ljudi. Moderno je opremljen po svim Skoda standardima. I po stazu servis Marcetic spada u starije, provereno iskusne ovlascene Skoda servise, a koliko sam se raspitao za cene popravki - nisu vece nego u NEovlascenim servisima. Jedino su cene originalnih delova onakve kako su u Cacku odredili.
Vlasnik je stariji covek koji i sam radi popravke u servisu i kada ga sretnete nikada ne biste pomislili da je bas on gazda. Covek koji deluje skromno i posteno mi je prisao u radnom kombinezonu, uzeo auto, probao, sve isproveravao odozgo i odozdo, poslao na dijagnostiku, rekli da je sve u redu, osim istrosenih diskova. Pitam ko je glavni, da platim i tu se iznenadim nevidjeno, licno me usluzio vlasnik servisa!
Do servisa se lako i brzo dolazi i iz Beograda (20-ak minuta voznje), nalazi se na izlazu iz Panceva ka Vrscu, na Novoseljanskom putu.
Ako bih bio prinudjen da idem u ovlasceni servis, nikada se ne bih dvoumio, samo Marcetic. Nikada ne bih odvezao auto u servis gde ne mogu da vidim sta mi rade na autu i gde ne mogu da vidim deo koji mi ugradjuju pre ugradnje, ma koliko bio ovlascen. A svasta sam se naslusao o podvalama koje se rade u Beogradskim ovlascenim servisima, narocito u onoma koje mladji clanovi ovog foruma cene zbog ljubaznog osoblja koje ih primi, da im kaficu i sokic i dok uzivate u kafenisanju, oni vam ugrade neoriginalne delove, a naplate kao original. Ili zamene i naplate nov EGR ventil, a vas stari ociste i preprodaju.
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže KizaZapočeo temu

Odg: Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #2 poslato: 24. Jun, 2015. 23:25 »
U Marčetiću već neko vreme traje akcija za punjenje i pregled klime, pregled trapa i dijagnostiku, za 1800 dinara, stoji i na njihovom sajtu.

Pre 20-ak dana sam bio i napunio klimu, bila je prazna, nije hladila i sada pratimo da li negde pušta, za sada je ok.
Tom prilikom je full napunjen prazan sistem, auto prekontrolisan i provozan.

Takođe pre 2,3 meseca urađen mali servis kod njih, ponovo po dosta povoljnijoj ceni nego što su ponude BG Škoda servisa.

Još jednom koristim priliku da pohvalim rukovodstvo i servisere  :bravo: :)
  • Vozi: FABIA 1.4 16V 2008.

Van mreže Filip BG

Odg: Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #3 poslato: 08. Avg, 2019. 13:06 »
Zašto ovaj servis nije češće pominjan na forumu, po dobrom razume se?
Moje iskustvo je krajnje pozitivno. Kontaktirao sam ih jer su blizu Beograda, 13km dalje od Autočačka u Krnjači, da bih uporedio cene malog servisa sa AČ. Pošto su dali skoro 20% nižu cenu (originalni filteri i Castrol ulje) odlučio sam da tamo uradim servis. Komunikacija telefonom i mail-om je protekla dobro i zakazali smo termin. Bila je subota i nakon nekoliko minuta sam shvatio da je Dragan, čovek sa kojim sam pričao telefonom (na njega me je uputila gospođa sa prijema jer sam imao jedno potpitanje) u stvari gazda. On je taj dan radio na prijemnom pultu, ali i ulazio u radionicu da baci pogled šta radi majstor. Ovo mi se dopalo jer su servisi gde gazda ima uvid u rad celog osoblja retki. Inače za svako zapažanje oni pozovu mušteriju da uđe u radionicu i sama se uveri u situaciju (ukoliko mušterija to želi i zna o čemu je reč, naravno). Pošto je bio letnji dan, tj. vrata radionice podignuta, sve vreme sam imao uvid u to šta momak (majstor) radi. Vrlo je pedantan i pregledao je ceo auto. Bilo je i na našem forumu reči o tome da neki ovlašćeni servisi ugrađuju filtere drugih proizvođača, a naplaćuju ih kao originalne ili još gore ne promene ih uopšte, a naplate. Ovde su novi filteri na moje oči izvađeni iz kutije/kese, a u iste su stavljeni stari da pogledam u kakvom su stanju. Meni Dragan deluje kao pošten čovek koji ne bi dozvolio da se zbog filtera, koji u nabavci košta 15-ak evra, dovodi u pitanje njegova reputacija. Jednostavno sam takav utisak stekao.
Shodno napisanom i sledeći servis ću uraditi u Marčetiću. Sve pohvale za njih i preporuka za one koji žele da auto održavaju u ovlašćenom servisu. Pančevo nije daleko.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Van mreže Filip BG

Odg: Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #4 poslato: 06. Avg, 2021. 14:32 »
Nakon ponovne posete ovom servisu moju utisci su i dalje pozitivni. Dobra komunikacija prilikom zakazivanja, poštovanje zakazanog termina i korektan odnos prema vozilu i vlasniku istog.
Čekaonica ima delimično stakleni zid prema radionici tako da sve vreme možete gledati šta se radi, bez da majstoru visite nad glavom. Ako majstor ima nekih zapažanja, ili vi imate pitanje, radionica i čekaonica su povezane staklenim vratima pa možete prići da pogledate o čemu je reč.
Cena je i dalje nešto niža od Beogradskih ovlašćenih servisa, tako da se vožnja do Pančeva isplati.
Dopada mi se i to što su me podsetili da van garantnog roka nisam u obavezi da ugrađujem originalne filtere, tj. da postoje alternative dobrog kvaliteta po povoljnijim cenama, tako da je odluka da ugradim originalne isključivo moja.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014



Pretraga foruma [Google]