Autor Tema: Ručno resetovanje servisnog ključa''intervala' '  (Pročitano 13188 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže pile_saleZapočeo temu

Ručno resetovanje servisnog ključa''intervala' '
« poslato: 19. Apr, 2019. 23:07 »
Pozdrav svima, imam jedno pitanje? Kako da se ručno poništi servisni ključ, u pitanju je rumster 2006 god htp, to sam negde video ali nigde nema za to godište. Kod mene je samo jedna ručica pored ekrana koja služi za resetovanje i podešavanje sata.
  • Vozi: Skoda Romster 1.2 HTP 12 v 2007

Van mreže Karlheinz

Odg: Ručno resetovanje servisnog ključa''intervala' '
« Odgovor #1 poslato: 19. Apr, 2019. 23:46 »
Da li te još muči ovo?
http://forum.skodaforum.rs/fabia-1999/kako-se-resetuje-service-insp/msg90706/#msg90706
imaš tu u nastavku teme i slike, da li si probao reset tako?
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže pile_saleZapočeo temu

Odg: Ručno resetovanje servisnog ključa''intervala' '
« Odgovor #2 poslato: 20. Apr, 2019. 23:11 »
Pa evo gde je nastao problem , iskljucili mi u servisu interval i sve je bilo ok do juce . U toku voznje mi se upali servo lampica i volan blokira (otezano radi) , prva reakcija je bila da ga ugasim i upalim pa mozda se izbrise i od jedanput se upali i taj servisni interval,kasnije sam proverio osigurace osmice ili kako li se zovu sto stoje na akumulatoru i tu vidim da je pregoreo jedan , zamenim ga i servo proradi lampica se ugasi e sad ne znam da li se upalio interval zbog tog osiguraca ili ovi u servisu to nisu dobro odradili?
  • Vozi: Skoda Romster 1.2 HTP 12 v 2007

Van mreže pile_saleZapočeo temu

Odg: Ručno resetovanje servisnog ključa''intervala' '
« Odgovor #3 poslato: 20. Apr, 2019. 23:14 »
Sad mi odbrojava km i onda ce da upali kluc na ekranu pa cu da probam da ga ugasim rucno , hvala u svakom slucaju. Javljam dali sam uspeo uskoro. :D
  • Vozi: Skoda Romster 1.2 HTP 12 v 2007

Na mreži hakkler

Odg: Ručno resetovanje servisnog ključa''intervala' '
« Odgovor #4 poslato: 21. Apr, 2019. 01:46 »
Skini minus klemu sa akua na pola sata..tak o ćeš izbrisat grešku (koja zabilježena)



Pretraga foruma [Google]