Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 ... 10
1
Auto Moto Forum / Odg: Renault Kadjar 2019 by aleksandarzlatic
« Poslednja poruka aleksandarzlatic poslato 20. Maj, 2024. 10:41 »
Elem, dugo me nije bilo, čisto malo da ažuriram informacije o autu.
Od kupovine sam za ovih godinu i po dana prešao oko 30.000 km bez ikakvih problema, prošle godine u avgustu odradio veliki servis, auto se baš lepo pokazao, udoban, prijatan, siguran.
Potrošnja u gradu oko 7 litara, tj zimi nešto ispod 6,9 a leti oko 7,3-7,5...
Prošlog leta vožnja do Tasosa i nazad, plus naravno vožnja po ostrvu kojekuda po fazama, sve ukupno 5,2 litre...
Sve u svemu dobar auto... Neće još u zamenu  :)
2
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka Remark78 poslato 20. Maj, 2024. 10:25 »
Ako vergla nije crkao akumulator. Ljudi često ovo brkaju.. To što vergla, a neće da upali je neki drugi problem jer da je do akumulatora ne bi ni verglao.

Ili nam nisi dobro opisao situaciju, mada čudno je što na kablove ipak upali..
3
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka Fbia poslato 20. Maj, 2024. 10:17 »
Ti vozis Kamika 1.0 tsi od 110 KS a ne 81 KS kao sto si napisao, razumem greska u kucanju.
Posto imam isti motor napisi, molim te, koliko si presao, da li je uglavnom bila gradska voznja, da li si redovno koristio start-stop (SS) sistem, da li ti se akumulator ranije praznio. Da li ti je pred ovaj dogadjaj praznjenja bila uglavnom gradska voznja a da se SS u poslednje vreme uopste nije ukljucivao. Napisi ovo pa da komentarisemo.
Inace tvoj akumulator nema jos 3 godine a kao sto znas neki akumulatori imaju fabricku garanciju 3 godine. Dakle obavezno konsultuj servis a ja bih bas kontaktirao Auto-Cacak.
4
OCTAVIA 2013-2020 / Odg: Oktavia A7 2014 1.6tdi 105ks problem sa prvim startovanjem
« Poslednja poruka bojan_m poslato 20. Maj, 2024. 07:55 »
E ovako, da podjelim svoje iskustvo. Imam Octaviu 1.6 dizel 2011 godina u mom vlasnistvu nekih 7 godina. auto prvih 5 godina savrseno palilo i u posljednje dvije godine svaki 10 put + - duze vergla. nekih 3,4,5 sekundi.. poslije toga ide savrseno... Nema trzanja slabog vucenja i slicno..To me jednostavno nervira... Otisao majstoru, navodno nesto napuklo u kucistu filtera, zamjenim kuciste filtera goriva , ono isto, otjeram na dijagnostiku , bez ikakvih gresaka. vozi ovom, vozi onom, 100 teorija bi moglo biti ali niko ne zna tacno sta je. Na kraju svi su rekli ne smeta nista sto nekada duze vergla , vozi dok se ne pojavi neki kvar..I ja se pomirim sa tom cinjenicom.. I prije 20 tak dana ujutro nece da vergla, prazna baterija, Odem majstoru da provjeri da li puni bateriju , sve ok baterija losa, Bateriju kupio kada i auto novu Topla Proizvodjac.. Sada stavim Bosch 74-75 ampera.. U ovih 20 dana ni jednom mi se nije desilo da duze vergla... Nastavit cu pratiti da vidim da li je do toga... Ne mogu da vjerujem da je do akumulatora bilo ali sada se ne desava.. Pitam majstora keze nemoguce da je do toga ali ja kazem sada sve u redu... U ovih 20 dana palio sam ga preko 100 puta i ni jednom nije duze verglao...  to je moje iskustvo sa ovim problemom... Pozdrav
5
FABIA 2007-2014 / Odg: kuciste-nosac radija
« Poslednja poruka Miki2024 poslato 19. Maj, 2024. 21:18 »
Pozdrav. Da ne otvaram novu temu mada je ova veoma stara i sad je to vec standard. Preporucite neku multimediju za fabiju 2008god. 1.9 tdi 77 kw i koja se 100 % uklapa bez eksperimentisanja naravno imajte u vidu i cenu. hvala unapred.
6
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka zzeelljjkkoo poslato 19. Maj, 2024. 20:33 »
Без обзира на све, ипак оди до куће где си га купио па пробај да рекламираш у гаранцији.
7
KODIAQ 2017 / Odg: Prepoznavanje znakova Kodiaq 2109
« Poslednja poruka banjeze poslato 19. Maj, 2024. 19:47 »
Doakao ga je kolega sa foruma ispred CarGoat-a. :) sve pohvale zaista. Vrhunski je odradio, brzo, cena potpuno ok. Još smo se provozali da vidimo dal sve radi kako treba! 100% profesionalno!!! Svaka čast!
Sad ću malo da ga vozim da vidim kako se ponaša pa pišem utiske… pre nego sto ugasim prepoznavanje znakova :)
Još jednom hvala za @dixon sto je ovo namestio.
Sto se tiče prepoznavanja znakova za sada je sve manje više ok… prepoznaje ogranicenja, na par mesta je pokazao i dodatni znak za most(mislim da ne to) i na par mesta zabranjeno preticanje.
Ono sto je malo onako….
Prepoznaje i znakove sa vozila pa sam pre neki dan kod kružnog na dedinju dobio ograničenje 80 (išao je kombi ispred mene sa znakom 80 na ledjima). :) i ne prepoznaje uvek ove dodatne znakove. Kapiram da je to ili do kategorizacije puteva na mapama ili do standardizacije naših znakova sa evropskim. Sve u svemu za sada 8/10 ocena za samu funkcionalnost a 10/10 za @dixon.
8
Auto Moto Forum / Odg: Vesti i zanimljivosti iz sveta automobilizma
« Poslednja poruka Karlheinz poslato 19. Maj, 2024. 19:41 »
U prva četiri meseca 2024. prodaja automobila u Srbiji je veća za više od 30 odsto

Najprodavaniji brend kod putničkih vozila i dalje je ubedljivo Škoda sa 2.357 automobila prodatih u periodu januar-april 2024.
9
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka radoszver poslato 19. Maj, 2024. 17:34 »
Uredno sve vozeno, sinoc uredno parkirao nikakve naznake ni najmanje nije pokazivao da bi mi neku sumnju stvorio.
Jutros da upalim samo vergla, upalio ga na kablove provozao pola sata i nista. Upalio na kablove ponovo provozao pola sata i opet nista.
Nerealno mi je da me je tako izdao jos u nedelju jutro a ja na put trebao da krenem.
10
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka fobia24 poslato 19. Maj, 2024. 17:27 »
Za akumulator ne vazi produzena garancija. Kako je crkao? Jel redovno vozen auto? Mozda moze da se dopuni samo.
Stranice: 1 2 ... 10