Autor Tema: Razbojnici na putu!?  (Pročitano 3512 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže tasaZapočeo temu

Razbojnici na putu!?
« poslato: 29. Jun, 2016. 23:55 »
Evo moji utisci od sinoc, dvoje kola, zene i deca, pa procenite sta i kako,
povratak iz grcke, stajanje na pumpi u makedoniji, vreme oko pola 2 ujutru, nasuli gorivo na makpetrolu, i stali u nastavak pumpe na parking, da nesto pregrizemo, zaustavlja se Peugeot 307, 4 sumljive glave unutra, po nacinu govora siptari, albanci ili kako god da ih nazovem, hoce izadju nece izadju iz kola okrecu kola primecujem da nemaju tablice na kolima, i staju od nas na nekih 20tak m, i kao gluuupa prica uz dobacivanje koliko ima od skoplja do bg, i naravno opipavanje dal idemo ili se vracamo, i na to pitanje svi smo bili u kola i gas. Sve mi je delovalo da ce biti neka vrsta otimaicine, al poucen da se takve stvari vec dogadjaju, nismo cekali sekund nego gas patos. U takvim situacijam covek niakko da bude pametan, ako izvade gvozdje, das kljuceve i ode auto i sve u njemu. da se makljas dobijes tane, ne isplati se, zena deca. tako da za mene je voznja kroz makedoniju preko dana i to je to. Ko bude isao eto da imate mali info i obratite paznju da mozda nisu tipovanja od samog ulaska. Svega ima.
  • Vozi: fabia sedan 1.9sdi, 2002, passat b6 2.0tdi 2008 Sportline

Van mreže IGOR 955

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #1 poslato: 30. Jun, 2016. 01:11 »
Šta ćeš crni čoveče u 1:30 u Makedoniji? wac1

  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

Van mreže ugi85

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #2 poslato: 30. Jun, 2016. 08:54 »
Da li se ovo desilo u blizini Kumanova?
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže top_night

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #3 poslato: 30. Jun, 2016. 11:59 »
Toga je bilo i bice u svim zemljama... Turskoj jos vise. Turisti, lova... Eto prilike za njih.
Drumske razbojnike...

Van mreže bugarin

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #4 poslato: 30. Jun, 2016. 12:07 »
Moji bugari su to digli na visi nivo: lazna policijska kola i ukradene uniforme.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže voyager

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #5 poslato: 30. Jun, 2016. 14:33 »
Policijske škode?
  • Vozi: Octavia A7 vRS 2.0TDI 6M

Van mreže t.salai

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #6 poslato: 30. Jun, 2016. 15:45 »
Ja sam prije dvije godine imao problem u Albaniji na 10ak km od granicnog prelaza Kaftan sa Makedonijom. Nisam ga mogao pronaci, pa sam stao sa strane da pitam nekog covjeka i zenu. Dok je zena objasnjavala rukama i nogama gdje je granicni prelaz lik se ladno naslonio na zadnji prozor i rukama sakrio lice jer nije vidio nista od odbljeska sunca, i ladno gleda sta unutra prevozimo. Kad sam skontao to na retrovizoru i kad sam dreknuo Hey! lik odskocio od auta ko da ga je pukla struja, a posto su jos 2ica prilazila iz dvorista onda sam odradio istu tehniku kao i ti, gas u patos i papa-tutu.

Uglavnom moj savjet je da Albanijom idete magistralom na jugu, izbjegavajte sjever Albanije pogotovo dionicu Crna-Gora-Skadar-Tirana. Em neoznacevni putevi em mafija, em ljudi voze kao da im je zivot dojadio.  bravo2
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže bugarin

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #7 poslato: 30. Jun, 2016. 15:48 »
Policijske škode?
Ma odakle im :))) lade tj žiguli. Pazare rashodovano od murije i operisu.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže voyager

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #8 poslato: 30. Jun, 2016. 16:26 »
Na Škidu bih pao ali na Ladu teško ;)
  • Vozi: Octavia A7 vRS 2.0TDI 6M

Van mreže zare

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #9 poslato: 30. Jun, 2016. 16:40 »
Meni nije jasno sta trazite u Albaniji?? A Makedonija se vozi za dva i po max tri sata, tu nigde i nemam potrebe da stanem sem na pumpi pre Grcke. Zasto cackati mecku kada ne mora da se cacka.

Van mreže batke

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #10 poslato: 30. Jun, 2016. 17:40 »
To Zare kralju. Nikad u životu nisam stao u Makedoniji, da se ne uvrede kolege odande, čak ni za gorivo. Prođeš je za dva i po sata i to po danu. I nikakvih problema nema...
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže zare

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #11 poslato: 30. Jun, 2016. 17:44 »
Ma stajao sam ja u Makedoniji,daleko od toga da nisam ili da me je nesto strah. Desavalo mi se da mi se prispava pa moram da dremenem ili da protegnem noge. Nikada nisam imao nikakvih problema niti me strah. Spavao sam i kod Bujanovca i Preseva pre 5-6 godina jedno sat vremena. Ali sada kada je sve otislo u pm treba izbegavati sve sto moze da se izbegne.
Inace uvek idem i vracam se nocu.

Van mreže tasaZapočeo temu

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #12 poslato: 01. Jul, 2016. 00:21 »
Da li se ovo desilo u blizini Kumanova?

Da da, bas kod Kumanova.

A do sada nisam nikad isao nocu kroz Mk, tako se sad zadesilo i jbga, za nauk. Generalno izbegavam nocnu voznju, mogao bih da pisem na pola strane zasto sam protivnik, al to je druga prica. 
  • Vozi: fabia sedan 1.9sdi, 2002, passat b6 2.0tdi 2008 Sportline

Van mreže ljusasd

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #13 poslato: 02. Jul, 2016. 21:09 »
A mislite li da toga nema kod nas u Srbiji?

Naravno ne diraju nas ali pitajte ojađene strance šta misle o tome.

Jednostavno mora se voditi računa svuda, tako je na žalost vreme došlo.
  • Vozi: Karoq 1.5 TSI DSG Style 2019: AUDI A6 45 TDI Avant S-line 2018:

Van mreže mlax

Odg: Razbojnici na putu!?
« Odgovor #14 poslato: 03. Jul, 2016. 00:29 »
Naravno da toga nema kod nas, tj. bar ne na taj nacin. Desavalo se da lazne slep sluzbe vrebaju i debelo naplacuju slepovanje ili popravke ali razbojnistvo nije. Bez obzira sta mi mislili o nama samima ipak smo mi civilizacija za Albaniju i Makedoniju. Da se ne uvrede Makedonci jer to kod njih rade uglavnom opet Albanci.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012



Pretraga foruma [Google]