Autor Tema: Kodiaq (nedoumice)  (Pročitano 3423 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SkoljciZapočeo temu

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #15 poslato: 03. Dec, 2023. 20:06 »
Pa to kazem, 3 parking mjesta su tu, lijevo dodje ovaj GLE, pa neka B klasa pa bi trebala Kodiaq...bas nzm, moram naci nekog ko ga ima da dosje sa njim da vidim da licu mjesta kako to izgleda i funkcionise...

Van mreže hirurg

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #16 poslato: 03. Dec, 2023. 20:09 »
Imas na netu tačne mjere. Izmjeri pa metrom dole dočaraj kako ce izgledati. Ali ako stane ta mecka trebao bi i kodi. :) koji si bmw imao?
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže SkoljciZapočeo temu

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #17 poslato: 03. Dec, 2023. 20:13 »
Imas na netu tačne mjere. Izmjeri pa metrom dole dočaraj kako ce izgledati. Ali ako stane ta mecka trebao bi i kodi. :) koji si bmw imao?
Kodiaq je i kraci i uzi malo od ovog GLE. A i dalje imam 320d. Cisto sumnjam da cu ikada ubosti ovakav auto...120kw...azdaja i dalje...nikad veceg problema sa njim.

A kakva su ambijentalna svjetla na Kodiaqa 2020g sportline? Ima li ih svaki ili od modela do modela?

Van mreže hirurg

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #18 poslato: 03. Dec, 2023. 20:16 »
To vozis e46? Ili e90?

Sportline ima ambijent svjetla sva vrata i dole noge. Na vratima i kokpit mjenja boje. Mislim da imas 10 boja. A za osvetljenje za noge ne znam. Kod mene na karoq nema. Samo je led bijela.

A ako ne uzmes sportline onda gledaj opremu style i nesto vece....
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže SkoljciZapočeo temu

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #19 poslato: 03. Dec, 2023. 20:23 »
To vozis e46? Ili e90?

Sportline ima ambijent svjetla sva vrata i dole noge. Na vratima i kokpit mjenja boje. Mislim da imas 10 boja. A za osvetljenje za noge ne znam. Kod mene na karoq nema. Samo je led bijela.

A ako ne uzmes sportline onda gledaj opremu style i nesto vece....
E90 je moj...

A u nekim razmisljanjima mi je bio i Karoq, ali mi se nesto cini da kad ubacim sve filtere u pretragu cijena mi ispadne slicna Kodiaqu...

Van mreže hirurg

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #20 poslato: 03. Dec, 2023. 20:38 »
Pa i razlika mala sto se opreme tice. Velicina samo razlika. Ali sasvim ok autic za 4 clana porodice. Solidnog i gepeka.

E90 je bas malo auto, sta god uzmes bice ti komocija.
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže fobia24

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #21 poslato: 03. Dec, 2023. 21:26 »
Ja ne znam ko je konstruisao u danasnje vreme garazna mesta za zastavu 750 i spaceka. Njega treba poslati na lecenje. Karok nije mali, dovoljno je setiti se kako je kec nekada bio komfor za cetvoroclanu porodicu. Kodiak ima po meni prednost u 7 sedista kome trebaju. Ja kada uporedim kodijak od mojih koga vozim povremeno i moju oktaviju 4, nista mi vece ne treba od oktavije. Cak nikad nije puna.

Van mreže SkoljciZapočeo temu

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #22 poslato: 03. Dec, 2023. 22:03 »
Ja ne znam ko je konstruisao u danasnje vreme garazna mesta za zastavu 750 i spaceka. Njega treba poslati na lecenje. Karok nije mali, dovoljno je setiti se kako je kec nekada bio komfor za cetvoroclanu porodicu. Kodiak ima po meni prednost u 7 sedista kome trebaju. Ja kada uporedim kodijak od mojih koga vozim povremeno i moju oktaviju 4, nista mi vece ne treba od oktavije. Cak nikad nije puna.
Konstruisano je zbog ogromne zarade...kod nas je skoro nemoguce naci parking mjesto i garazi ispod 25 hiljada. Znaci da au umjesto ova 3 napravljena 2 to je 1/3 manje, u velikoj zgradi sa 100 mjesta bi izgubio 30, a to je 30x25 hiljada pa ti vidi...
E sad sto mi prilikom kupovine auta jos o tome moramo da mislimo

Na mreži Mihailo

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #23 poslato: 03. Dec, 2023. 22:15 »
Nema ko sta da "konstruise", postoji pravilnik koji kaze da je parking mesto 2.5x5, do pre godinu-dve, to je bilo 2.3x4.8.
  • Vozi: 2015 Octavia 1.2tsi 105ks

Van mreže maradona

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #24 poslato: 03. Dec, 2023. 22:42 »
Možda nije legalizovana zgrada, pa su tako uradjena mesta.
Mi smo letos bili u Budvi i bio je neki problem, pa smo skontali da je nelegalizovan stan u kom smo bili, kao i velika većina novogradnje.

Van mreže SkoljciZapočeo temu

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #25 poslato: 25. Mar, 2024. 10:37 »
Drustvo, evo me opet
Zanima me iz vaseg iskustva koja je razlika u potrosnji izmedju modela Kodiaq Sportline 4x4 190ks i VRS 240ks? U pitanju gradska voznja...

Na mreži Bingodalton

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #26 poslato: 25. Mar, 2024. 12:02 »
Jaci vise trosi. Ali ne 30%. Rekao bih 10-tak % maksimum. Moze se desiti da u nekim uslovima trosi i manje.

Na mreži Vladapetr

Odg: Kodiaq (nedoumice)
« Odgovor #27 poslato: 25. Mar, 2024. 12:24 »
VRS dizel je svakako varijanta za izbeći. Taj twin-turbo se nije baš pokazao, brzo su digli ruke od njega u celoj VW grupaciji.
Po gradu mislim da bi trošio više od tih 10%, tolika razlika bi bila na magistrali.
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI



Pretraga foruma [Google]