Autor Tema: Pomoc oko vcds 11.11  (Pročitano 952 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivankrstic982@gmail.comZapočeo temu

Pomoc oko vcds 11.11
« poslato: 03. Feb, 2022. 01:49 »
Pozz narode. Uspeo sam svoj vcds 11.11 sa ali expressa da zakacim na net i zakljucam. Ima li ko one dump fajlove za reprogramiranje kabla bl cip je u pitanju i atmega 162. Hvala unapred
  • Vozi: Fabia

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Pomoc oko vcds 11.11
« Odgovor #1 poslato: 03. Feb, 2022. 02:05 »
Ako si skoro narucivao sto ne uze nesto novije ?  Ta verzija je 11 god stara.
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Ivankrstic982@gmail.comZapočeo temu

Odg: Pomoc oko vcds 11.11
« Odgovor #2 poslato: 03. Feb, 2022. 03:05 »
Navikao sam na ovu, x puta radio sa istom, probao sam i noviju ali mi se ne svidja, nekako mi je ova jednostavnija. A takodje ne bih da bacam novac ako vec imam kabl koji bi mi zavrsavao posao ako ga ozivim..
  • Vozi: Fabia

Van mreže Galaxy

Odg: Pomoc oko vcds 11.11
« Odgovor #3 poslato: 03. Feb, 2022. 10:03 »
Pozz narode. Uspeo sam svoj vcds 11.11 sa ali expressa da zakacim na net i zakljucam. Ima li ko one dump fajlove za reprogramiranje kabla bl cip je u pitanju i atmega 162. Hvala unapred


Kad je tema vec otvorena, ja imam 17. nesto verziju, ali sam kodovao vise od 3 vozila. Sada ne moze sve da radi. Da li da kupim drugog kineza cca 40e, ili ima opcija da se reprogramira?
  • Vozi: Octavia 3, 1.6 TDI, 81kw

Van mreže Ivankrstic982@gmail.comZapočeo temu

Odg: Pomoc oko vcds 11.11
« Odgovor #4 poslato: 03. Feb, 2022. 10:19 »
Ja koliko sam do sad razumeo bino je sta je unutar dijagnostike dali je armega sa bl cipom ili rl ili r sa jos nekim slovom, a to mozes videti jedino kad je otvoris i vidis na samom cipu. Sad ove prve su jednostavnije za reprogramiranje citaj popravku, na 4 tacke se leme kontakti programatora i trebaju ti fajlovi za reprogramiranje atmege i ft chipa koje i ja trazim.  Ove druge traze dobro predznanje jer se neke komponente skidaju tako da to ne vidim kao opciju popravke. Posle programiranja trebalo bi da se kabl vrati u prvobitno stanje. Sad postoji neko ogranicenje na verziju 11.11 sad nisam siguran da li je to zaista tako ili ne.
  • Vozi: Fabia



Pretraga foruma [Google]