Autor Tema: Serviser koji moze da pogleda auto na placu  (Pročitano 1257 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže coffeeguy24Započeo temu

Serviser koji moze da pogleda auto na placu
« poslato: 18. Apr, 2022. 19:54 »
Pozdrav, svima,
video sam auto koji mi se svidja u Borci (Superb 3 2.0TDI DSG), vidim dosta preporuka za servis u BG, ali da li neko zna da li neki majstor moze da dodje na plac, da ga bar prikaci na dijagnostiku i pogleda to sto moze na licu mesta. Ne znam da li neko iz ovih boljih servisa hoce da se pegla sa tim. Bilo bi mu placeno, naravno.
Svaka preporuka je dobrodosla.

Na mreži hakkler

Odg: Serviser koji moze da pogleda auto na placu
« Odgovor #1 poslato: 18. Apr, 2022. 22:28 »
Mislim da ti to ovisi o prodavatelju. Ja prvi nebi dao da mi neki nepoznati serviser kao..petlja po mom obd.u i spaja dijagnostiku ko zna kakvu.

Ono što bi dao..vozi..tj vozim ga u ovlašteni na pregled..a ti plati to. Pa izvaži jel uzimaš ili ne.

U HR je pregled cca 30-35 eura..komplet sve.

Na mreži AleksandarAca

Odg: Serviser koji moze da pogleda auto na placu
« Odgovor #2 poslato: 18. Apr, 2022. 22:32 »
Plac koji nema sta da krije ce ti dozvoliti pregled u ovlascenom uz prevoz slep sluzbom sto ce naravno ici na tvoj trosak. To ti je najsigurnija opcija.

Van mreže Mareska

Odg: Serviser koji moze da pogleda auto na placu
« Odgovor #3 poslato: 18. Apr, 2022. 23:46 »
Pozdrav, svima,
video sam auto koji mi se svidja u Borci (Superb 3 2.0TDI DSG), vidim dosta preporuka za servis u BG, ali da li neko zna da li neki majstor moze da dodje na plac, da ga bar prikaci na dijagnostiku i pogleda to sto moze na licu mesta. Ne znam da li neko iz ovih boljih servisa hoce da se pegla sa tim. Bilo bi mu placeno, naravno.
Svaka preporuka je dobrodosla.
Na 3,4km od Borce imas ovlasceni skoda servis, na slep ako na na ime kupca i svaki problem je resen.
  • Vozi: Passat

Van mreže coffeeguy24Započeo temu

Odg: Serviser koji moze da pogleda auto na placu
« Odgovor #4 poslato: 19. Apr, 2022. 07:46 »
Hvala svima na odgovorima, tako ce i biti, skroz sam zaboravio da na Zrenjanincu ima ovlasceni servis. Pa cu ili na probne table ili na slep, a ako ne moze, onda je sve jasno. Javljam novosti

Van mreže Mareska

Odg: Serviser koji moze da pogleda auto na placu
« Odgovor #5 poslato: 19. Apr, 2022. 14:24 »
Kakve probne imas na Zrenjanincu dva tri slep auta parkirana sa brojem telefona nece ti uzeti vise od 2.000/3.000 dinara.
  • Vozi: Passat

Van mreže coffeeguy24Započeo temu

Odg: Serviser koji moze da pogleda auto na placu
« Odgovor #6 poslato: 05. Maj, 2022. 13:17 »
Odustao sam od gore pomenutog auta.
Na kraju kupio na placu u Nemackoj.  Neznatna razlika u ceni, a sa ovim bar znam sta dobijam, auto ima DEKRA sertifikat, kao i validan Tüv/HU, cekam ga svaki dan da pristigne.
Hvala svima na odgovorima, druzicemo se 🙂



Pretraga foruma [Google]