Autor Tema: KAMIQ dnevno svetlo ne radi  (Pročitano 20 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dzaDzaZapočeo temu

KAMIQ dnevno svetlo ne radi
« poslato: 18. Mar, 2024. 22:05 »
Evo da podelim još jednu novinu, na 30.000km mi izbacuje grešku za desno dnevno svetlo, nakon gašenja automobila greska se gasi i svetlo počinje da radi, nakon nekog vremena u vožnji opet izbaci grešku. Obavestio sam servis, cekam odgovor. Da li je neko imao sličan problem?
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.5 tsi

Van mreže observer

Odg: KAMIQ dnevno svetlo ne radi
« Odgovor #1 poslato: 19. Mar, 2024. 14:43 »
Izgleda kod V.A.G normalna stvar. Na Polu mi je tako povremeno prijavljivao poziciono svetlo (a radilo uredno). A sad na Golfu ponekad svetlo tablice (a takođe svetlo radi uredno). Samo da napomenem, nemam nikakve LED budževine, sve mi je fabrički na autu.
Sumnjam na oslabljeni (star) akumulator (moj već ima 7 godina, fabrička ugradnja).
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: KAMIQ dnevno svetlo ne radi
« Odgovor #2 poslato: 19. Mar, 2024. 15:44 »
Sumnjam na oslabljeni (star) akumulator (moj već ima 7 godina, fabrička ugradnja).
И мени на Мериви за 15ак дана фабрички аку треба да напуни 7 година (и крене у школицу  :))), једно годину и по "размишља" и "стење" кад пали, али пали!

Плаћа пиће коме првом дефинитивно откаже!
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže dzaDzaZapočeo temu

Odg: KAMIQ dnevno svetlo ne radi
« Odgovor #3 poslato: 19. Mar, 2024. 15:54 »
Izgleda kod V.A.G normalna stvar. Na Polu mi je tako povremeno prijavljivao poziciono svetlo (a radilo uredno). A sad na Golfu ponekad svetlo tablice (a takođe svetlo radi uredno). Samo da napomenem, nemam nikakve LED budževine, sve mi je fabrički na autu.
Sumnjam na oslabljeni (star) akumulator (moj već ima 7 godina, fabrička ugradnja).

Akumulator verovatno nije, auto je napunio godinu dana, i prekid rada dnevnog svetla se desi u toku vožnje. Čim auto ugasim i opet upalim greska nestane i dnevno svetlo opet radi. Cekam servis pa cu videti šta dalje.
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.5 tsi

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: KAMIQ dnevno svetlo ne radi
« Odgovor #4 poslato: 19. Mar, 2024. 16:07 »
Зна ли неко да ли се ЛЕД светла на колима, било које (дневна, фарови, задња, мигавци, ...), сматрају потрошним материјалом или подлежу фабричкој гаранцији?

Кућне ЛЕД сијалице се сматрају за електронске уређаје и имају најмање 2 године гаранције.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže fobia24

Odg: KAMIQ dnevno svetlo ne radi
« Odgovor #5 poslato: 19. Mar, 2024. 16:17 »
Ako crkne u garanciji podleze. Reno megan ima generalno problem sa led zadnjim u stopaljki. Menjaju u garanciji.

Van mreže dzaDzaZapočeo temu

Odg: KAMIQ dnevno svetlo ne radi
« Odgovor #6 poslato: 29. Mar, 2024. 21:01 »
Rekapitulacija, garancija uvažena u AK Intersrem Novi Sad, naručen novi far i biće montiran u skorijem vremenu.
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.5 tsi



Pretraga foruma [Google]