Autor Tema: Vakumsko i drugo neinvazivno ispravljanje ulubljenja  (Pročitano 28049 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži mita4d

Odg: Vakumsko i drugo neinvazivno ispravljanje ulubljenja
« Odgovor #45 poslato: 08. Okt, 2020. 08:52 »
Pozdrav ljudi, imate li preporuku za nekog majstora koji radi masiranje karoserije u Nišu i okolini?
  • Vozi: Seat Leon 1.6tdi 2011

Na mreži petarp031

Odg: Vakumsko i drugo neinvazivno ispravljanje ulubljenja
« Odgovor #46 poslato: 08. Okt, 2020. 11:52 »
Ako odgovara lokacija Kragujevac, imam vrhunska dva majstora. Inace, Kragujevac je poznat po majstorima za korekciju na karoserijama jer su svi potekli iz zastave i fiata.
Pozdrav

Na mreži mita4d

Odg: Vakumsko i drugo neinvazivno ispravljanje ulubljenja
« Odgovor #47 poslato: 18. Jul, 2021. 16:14 »
Evo da se javim posle bez malo manje od godinu dana. Na preporuku kolege problem koji sam imao sa ulubljenjem na haubi rešio sam u Kragujevcu.
Ali ne lezi vraže pre neki dan u centru Niša udari jak grad tako da mi je sad ceo auto skoro izubijan. Na krovu imam preko 30 ulubljenja, hauba 15-ak, i sa obe strane po 6-7, plus naprsla soferka. Rupe su od kolosalnih do jedva vidljivih.
E sad moje pitanje je da li ima neko iskustva koliko se kreće ispavljane "gradiranog" automobila?
  • Vozi: Seat Leon 1.6tdi 2011

Van mreže vojkan85

Odg: Vakumsko i drugo neinvazivno ispravljanje ulubljenja
« Odgovor #48 poslato: 19. Jul, 2021. 07:50 »
Sve zavisi gde i kod koga ideš. Neko ispravi tako da ne mora da se farba, neko kaže ispravim ali mora poliranje a neko kaže ispravim ali ne garantujem da nećeš morati da farbaš. Mislim da ozbiljniji igrači mogu da srede skoro sve bez dodatnih troškova ali u samom startu je skuplja cena jer metoda koju koriste nije ista kao kod nekog drugog. Cenim da je početna cena sigurno od 50+ evra.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži observer

Odg: Vakumsko i drugo neinvazivno ispravljanje ulubljenja
« Odgovor #49 poslato: 19. Jul, 2021. 09:58 »
Zar nije cena negde oko 15-30 evra po udubljenju? To mi nesto ostalo u secanju.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže vojkan85

Odg: Vakumsko i drugo neinvazivno ispravljanje ulubljenja
« Odgovor #50 poslato: 19. Jul, 2021. 10:15 »
Ima sada neka nova tehnika, gde mislim jedan alat, ta šipka košta oko 600-700 evra. Nije ista cena za manja i veća ulubljenja, ali svakako ko zna da radi posao i može da spasi limariju ima jaču cenu :).
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži atomislav

Odg: Vakumsko i drugo neinvazivno ispravljanje ulubljenja
« Odgovor #51 poslato: 19. Jul, 2021. 19:53 »
Pozdrav ljudi, imate li preporuku za nekog majstora koji radi masiranje karoserije u Nišu i okolini?
Radi Nesa iz Komrena, kod potoka. Ali on je prebukiran, radi za osiguranja i auto kuce. Pre 2 dana otkacio decka rekavsi mu da nista pre septembra ne noze, a da ce da ga kosta 500e. BMW 1.
Najbolja varijanta je Kragujevac... Vlada.



Pretraga foruma [Google]