OSTALI FORUMI > Preporuke Informacije Iskustva

Bobosport - Smederevo - chiptuning

(1/3) > >>

Joca TDI:
Kakav je "Bobo sport" Smederevo, ima li neko iskustvo sa njima?


EDIT:
http://www.bobosport.rs
Nalazimo se na oko 45km od Beograda, na samom ulazu u Smederevo, poznatijem kao Jugovo, pored obale Dunava. Do nas možete doći i autoputem kao i smederevskim putem.

Božidar: +381 64 192 3278
Uroš: +381 60 667 1336
Aleksandar: +381 64 859 4033

Fiksni telefoni:
+381 26 671 336
+381 26 670 336

Markkoni:

--- Citat: Joca TDI  02. Dec, 2014. 23:59 ---Kakav je "Bobo sport" Smederevo, ima li neko iskustvo sa njima?

--- Kraj citata ---
Ja sam na svojoj Altei radio chiptuning u Bobosportu. Motor je PD105. Malo je reci da sam prezadovoljan dobitkom. Izmerio sam medjuubrzanja pre i posle chipa, u istim uslovima, sa profi GPSom. Merio sam ubrzanja 3om od 60-90 kmh i 4om od 80-120 kmh, 5x, uzeta srednja vrednost.
Pre cipa 60-90 kmh isao sam za 5.4 sek., posle cipa 3.6 sek.
Pre cipa 80-120 kmh isao sam za 11.2 sek., posle cipa za 7.4 sek.
Dima nema na punom gasu.

Vise ljudi sa naseg foruma (SEAT) je tamo radilo chiptuning i svi su zadovoljni. Radionica im ne izgleda ni malo fancy za razliku od Revochipa, ali mislim da je to nebitno u celoj prici. Mape im radi Ervin (firma Tunerc) iz SLO.
Moja preporuka.

Tapatalk Post

WEST 014:
I ja ono sto sam gledao i pratio na fb, kao i razgovor sa drugima, stekao sam utisak da su momci vrlo ozbiljni, i da sto bi rekao Markoni fenseraj u ovoj prici ne znaci nista. A cena otprilike 3 puta manja.

aleksandarzlatic:
Pre par godina kad sam imao Octaviu 3. generacije sa 1.2 TSI motorom, pozovem njih, javi mi se neki napaljeni klinac koji je krenuo prvo da mi priča bajke, pa onda vrhovnu glupost na kraju tipa: "Znaš brate, kad čipuješ auto moraš da voziš obavezno 100 oktana, eventualno 98 oktana benzin, mikako 95 jer motor traži tako zato što je čipovan.

Elem, ipak sam uradio u Revochipu i zadovoljno vozio taj auto još 4-5 godina sa uživanjem.

Buca Skoda Mladenovac:
Momak ne gresi mnogo, ali ne u slucaju tvog auta na obican stage 1. Preporuka jeste za bilo koju vrstu mapiranja turbo benzinca na 100 oktana ali nije neophodna.

Ko se razume u oktansku vrednost zna i zasto se samo sipa kvalitetno gorivo.
U mom primeru za mapiran s3 sipam iskljucivo 100 oktana u kombinaciji sa etanolom. Imam upisan multimap da menjam i na 95 ako zapne. Ali da sipam 95 na high boost mapu, unistio bih motor odmah.

Tako da momak i i jeste i nije u pravu.

E sad vezano za boboa, nisam licno isao kod njih ali sam kupio auto koji su oni radili, a3 90ks 1.9 tdi otvaran motor pakovan, veci turbo itd oko 210ks 450nm koji se vozi tako vec par god. Tako da od mene preporuka.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju