Autor Tema: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.  (Pročitano 4014 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DarkoNS1987.

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #15 poslato: 10. Nov, 2022. 10:32 »
Ovako izgleda matrix kodiaq FL far
  • Vozi: Octavia 1.6 tdi 2018. Style

Van mreže StoleFacaZapočeo temu

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #16 poslato: 10. Nov, 2022. 12:00 »
Cek to onda znaci da su me nesto zeznuli ili ja gresim negde? Kad sam porucivao auto u specifikaciji je pisalo matrix farovi sa afs1 funkcijom.
Da li su matrix farovi standard u Style opremi kod Kodiaq-a?
  • Vozi: Kodiaq 1.5 tsi Style

Van mreže vojkan85

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #17 poslato: 10. Nov, 2022. 12:23 »
Mislim da Full Led Matrix kao standard dolazi samo u RS i L&K opcijama.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži munja23

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #18 poslato: 10. Nov, 2022. 12:27 »
To mora da je nesto od skoro, posto je Style uvek imao Matrix farove u FL Kodiaq-u.
Sada gledam cenovnik i u pravu si, samo L&K i Sportline imaju.

Stole, sta ti stoji u ponudi i sta ti stoji u specifikaciji? Ako su u medjuvremenu promenili opremu, mislim da moras da odes da pricas sa njima da te obestete za neimanje Matrix farova. Koji je salon u pitanju?
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže StoleFacaZapočeo temu

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #19 poslato: 10. Nov, 2022. 12:37 »
Skoda salon na Zrenjaninskom putu. Zvacu ih da vidim sta se desilo.
Kad sam porucivao auto pisalo je matrix farovi u standardnoj opremi.
  • Vozi: Kodiaq 1.5 tsi Style

Na mreži munja23

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #20 poslato: 10. Nov, 2022. 12:38 »
Da li bilo gde stoji klauzula da ne mogu da ti garantuju rok isporuke, cenu i opremu?
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže vojkan85

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #21 poslato: 10. Nov, 2022. 12:45 »
Nešto mi se čini da su oni to uvrstili u optional deo od 2021. godine. Još plus na to je nestašica delova, i sakaćenje opreme za pojedine modele.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže StoleFacaZapočeo temu

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #22 poslato: 10. Nov, 2022. 12:58 »
Da li bilo gde stoji klauzula da ne mogu da ti garantuju rok isporuke, cenu i opremu?

ima klauzula ali ne pominje se oprema
  • Vozi: Kodiaq 1.5 tsi Style

Van mreže StoleFacaZapočeo temu

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #23 poslato: 10. Nov, 2022. 13:00 »
to je ok, al mislim da je u redu da se obavesti kupac
  • Vozi: Kodiaq 1.5 tsi Style

Na mreži munja23

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #24 poslato: 10. Nov, 2022. 13:12 »
Verujem da si razočaran i ljut, ja bih prvi bio.
Čisto da ti dam savet kada budeš kupovao neki od narednih automobila, ja sam to počeo da radim kad sam krenuo sam da pakujem dodatnu opremu.
Dakle, dogovoriš se sve, a onda tražiš da ti ponudu pošalju na mail. Sve lepo isproveravaš i mail-om pošalješ da si saglasan sa ponudom i da poručuješ, kao i da ti jave da je navedena konfiguracija poručena u Škoda sistemu.

Kada te obaveste da je auto stigao, ne plaćaš ništa dok ne odeš u salon, sedneš u kola i uzmeš listu standardne i dodatne opreme i proveravaš da li je sve na broju. Ukoliko jeste, zatražiš izdavanje profakture ili ka banci ako uzimaš na kredit. Ako nije, ne preuzimaš auto ili tražiš smanjenje cene.

Jedini problem je što do pre par godina ako se nešto slično desi, ti si taj koji imaš prava, jer šta će da rade sa tvojim spec konfigurisanim autom?
A danas, ok nećeš? Evo nam lista čekanja prodaćemo nekom drugom.
Svakako mislim da moraš da odeš do dilera i da se dogovorite. Meni bi to bio dil brejker, ja bih odmah prodao auto. Jer su meni svetla na automobilu poprilično bitna (kada mogu da biram). Kada ne mogu, pristanem na to što se nudi.
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže vojkan85

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #25 poslato: 10. Nov, 2022. 13:18 »
Može da se poruči auto bez učešća i nekog plaćanja unapred?
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži munja23

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #26 poslato: 10. Nov, 2022. 13:24 »
Nikada mi niko nije tražio depozit. Ja sam davao da bih sebe osigurao kada su bile neke akcijske cene, pa bih digao i kredit i unapred uplatio celu kupoprodajnu cenu (jednom me je to spasilo da mi ne povećaju cenu), ali da mi je neko tražio - nije.
Mada, opet sa druge strane, ja gde god da sam kupovao ili održavao kola imao sam baš obostrano korektan odnos, tako da možda ima i do toga.
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže StoleFacaZapočeo temu

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #27 poslato: 10. Nov, 2022. 13:25 »
Pa da, nije ok sto nisu bar javili da toga nece biti. Da me bar nesto pitaju nego ako prodje, prodje. Mislim, necu crci ni sa ovim farovima. Nije da su losi, ali ovo je bilo u opremi kad sam porucivao auto i to sam platio, a cena je ostala ista. Jbga prvi put sam kupovao nov automobil i nisam ni pomislio da je moguce ovako nesto. Ne bi ni saznao da nisam ovde postavio pitanje.

Da, ja sam porucio auto i nisam dao ni dinar dok nije stigao. Isto je fora sto je auto stigao 9 meseci pre roka, 3 meseca od porucivanja. Trebalo je da cekam 12 meseci.
  • Vozi: Kodiaq 1.5 tsi Style

Van mreže StoleFacaZapočeo temu

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #28 poslato: 10. Nov, 2022. 13:51 »
Cuo sam se sad sa njima. Jesu led farovi, njihova greska sto mi nisu javili da nece biti matrix lol
  • Vozi: Kodiaq 1.5 tsi Style

Na mreži munja23

Odg: Dodavanje dodatnih funkcija posle kupovine.
« Odgovor #29 poslato: 10. Nov, 2022. 13:56 »
Dobro, da li su ponudili nešto kao kompenzaciju? Besplatnih 2-3 servisa ili nešto slično?
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0



Pretraga foruma [Google]