Autor Tema: Amss Atlas Uniqa Cofus Vozzi... pomoc na putu u slučaju kvara/nezgode - iskustva?  (Pročitano 18895 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zix

Jel' ima nekih novina ovde, po pitanju pomoći na putu, za putovanje van Srbije?
......
Na sajmu automobila ove godine, reče mi čovek iz DDOR-a da je bolje da uzmem Atlas nego njihovo osiguranje.

Koristio sam Uniqa kasko osiguranje sa dodatkom pomoći na putu (koje sam dobio gratis). Na papiru dosta toga lepo piše. Koristio sam jednom zbog oštećenog hladnjaka. Bez problema sam odšlepao auto iz BG za Aranđelovac njihovim šlepom (privatna lica angažovana od strane Uniqe). Šlep se plaća kešom, pa se refundira novac, oko 15.000. din (74din/km+pdv). 150 km u oba pravca.
« Poslednja izmena: 08. Jul, 2019. 08:03 zix »
  • Vozi: Škoda Yeti 1.2 TSI 2012.

Na mreži Karlheinz

AMSS pomoc na putu
Uniqa pomoc na putu
Atlas servis pomoc na putu Euro plus paket
DDOR osiguranje paket pomoci na putu
Cofus asistencije pomoc na putu (Lukoil ponuda, nešto niže cene)
Kontinental24h pomoc na putu


Vagao sam ponude na prikačenim slikama i uplatio ovo zadnje, Evropa paket za 3990 rsd.
U razgovoru sa njima bili su raspoloženi, na moj pomen škoda foruma, za saradnju i popust, evo teme o tome:
http://forum.skodaforum.rs/rsi/kontinental-assistance-24h-novi-sad-pomoc-na-putu-24h-u-srbiji-i-evropi/
Za one koji eventalno pomisle ja nisam platio svoj paket, evo printskrin uplate. :-)
Svi ostali članovi škoda foruma od danas imaju 15% popusta!
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže djordje48

ponovicu i ovom prilikom moje iskustvo, kad mi se pkvario auto u nemackoj, za puno AMSS clanstvo za 1500 km slepa u jednom  pravcu do bg imao sam popust kao clan sa 300 000 din na 230 000 din :o

Uzmite Nis karticu sa nama na putu sa dz i imacete jos jedan slep. ja sam ga koristio dok sam fabiju dopremio do majstora. Vidim da atlas ima paket za 20 000 godisnje ali ne razumem bas dobro sta sve nude za te pare...

Van mreže zare

Uzmite Nis karticu sa nama na putu sa dz i imacete jos jedan slep. ja sam ga koristio dok sam fabiju dopremio do majstora.
Prvi put cujem za to. Nisam nasao na sajtu nista o tome?

Van mreže djordje48

To je ona kartica sa nama na putu koja se posle pretvori u platnu karticu na odlozeno. Prvo uzmes sa nama na putu karticu bez ikakvih papira i skupljas poene, pa ako zelis da je pretvoris u platnu, onda podneses zahtev na pumpi. Kad prodjes proveru sberbanke i kreditnog biroa dobije tu karticu i pomoc na putu. E sad prvu godinu je ta pomoc na putu besplatna a posle ne znam... bravo2 :bravo:
Detaljnije

https://www.sanamanaputu.rs/platna-kartica/odlozeno-placanje

https://www.sanamanaputu.rs/program-sa-nama-na-putu

Van mreže drmika

Nisam siguran za NIS da šlepa u slucaju kvara oni imaju ugovor potpisan sa ovima https://www.nispetrol.rs/sites/default/files/files/Opis%20usluge%20Pomoć%20na%20putu_narudžbenica%2013144_7_12_2017.pdf i na linku se vidi šta nude. iskreno nije mi zatrebalo nikad, ali voleo bih znati koga odabrati i kome dati pare kad vec dajem, da imam neku sigurnost za uzvrat.
  • Vozi: Fabia II ambiente 2009 1.4 16v BXW

Van mreže djordje48

 Neki privatnik je dosao sa kim Nis ima ugovor. I bili su korektni. Naravno morao sam po goolgle mapama i IGO-u da racunam km i vidim liku ne bi svejedno kad se sve pogodilo u 0 km =)) pa je zvao sefa pa kao nema nista da se doplati =))

Da li Atlas pomoc na putu ima veze sa bolnicom Atlas? Inace preporuka za privatnu bolnicu Atlas ako nekome zatreba. Platis ali znas sta si platio. Prijatelj je sada imao operaciju tamo. Naravno nikome nikad da ne zatreba :o

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

ponovicu i ovom prilikom moje iskustvo, kad mi se pkvario auto u nemackoj, za puno AMSS clanstvo za 1500 km slepa u jednom  pravcu do bg imao sam popust kao clan sa 300 000 din na 230 000 din :o

Uzmite Nis karticu sa nama na putu sa dz i imacete jos jedan slep. ja sam ga koristio dok sam fabiju dopremio do majstora. Vidim da atlas ima paket za 20 000 godisnje ali ne razumem bas dobro sta sve nude za te pare...

Privatnici dodju po tebe u Nemacku i vrate te za 400-500e u zavisnostinod mesta znam provereno , drugar mi se time bavi . 230.000 za sta ? Sramota
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Wunderkid

Vidim da atlas ima paket za 20 000 godisnje ali ne razumem bas dobro sta sve nude za te pare...
[/quote]

Imate 6 asistencija godisnje na teritoriji Srbije i neogranicen broj asistencija tokom citave godine u inostranstvu sa limitom od 2000€ za slepanje i prevoz putnika nazad u Srbiju. Za detaljnije pozovite Natasu na 0693287893 ona radi u Atlasu pa ce Vam sve detaljno objasniti.
  • Vozi: Skoda octavia

Van mreže drmika

i onda čovek pogreši pa pozove Natašu, posle ne moze Ženi da objasni koja ga to zivka svaki dan ceo dan (mene je druga mlada dama zvala)
Cena paketa je prejaka sobzirom da je vezan za vozilo.

  • Vozi: Fabia II ambiente 2009 1.4 16v BXW

Van mreže jabreZapočeo temu

Ja sam ove godine pre mora uzeo Vozzi za 3700 din Srbija + Eu paket, Atlas digao cene duplo... amss i ne razmisljam pa da su jedini....

Послато са Redmi 5A  
  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Van mreže Buca

Da li i ciju pomoc koristite, kao i da li ste imali iskustvo sa koriscenjem iste? Interesuje me sta je naj opcija za  srb/cg?
  • Vozi: A7 octavia

Van mreže bog_daaan

Da li i ciju pomoc koristite, kao i da li ste imali iskustvo sa koriscenjem iste? Interesuje me sta je naj opcija za  srb/cg?
Amss, vec godinama unazad, smatram da imaju najbolju servisnu mrezu generalno na podrucju citave Evrope, e sada imao sam par situacija kada sam zbog udesa morao zvati Amss da dođu da me šlepaju, godišnje valjda 3 ili 4 puta možeš u onoj cifri od oko 2k dinara zvati da te besplatno šlepaju, preko dana kada je gužva sam ih jednom čekao nešto duže, oko 1h, a noću sam imao jednu situaciju sa autom gde je kamion došao u roku od 10-15min. Sa drugim službama nisam imao nekih iskustava pa ne znam..
  • Vozi: Škoda Octavia Mk3 facelift, 2.0TDI 150hp DSG

Van mreže zoranmm

Vozzi prestao sa radom.
Pre tri i po meseca sam uplatio Srbija+Evropa paket :(
Kome sad da poklonim pare?

Na mreži wkobre

Mislim da moraju da ispoštuju dok ne istekne godinu dana zar ne? Ili će dobiti popriličan broj tužbi...ili možda refundiraju...
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K



Pretraga foruma [Google]