Autor Tema: Pumpe gorivo Makedonija  (Pročitano 7096 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Karlheinz

Odg: Pumpe gorivo Makedonija
« Odgovor #15 poslato: 16. Avg, 2018. 17:15 »
Na novo-otvorenom delu autoputa (dužine recimo oko 30km) koji je neposredno pre granice ima samo jedna pumpa u smeru ka Grčkoj, a ni jedna u suprotnom smeru. Na toj pumpi sam (morao da) sipam 10L jer mi se "range" drastično spuštao obzirom da je pre toga višekilometarski uspon kroz brda.

Nakon te pumpe a posle samo 13km sam i dopunio gorivo (44L za 47 eur) u Gevgelija, izlaz je oko 2km pre granice sa Grčkom. Izađe se sa autoputa, evo slika u prilogu. Pumpa je ispod/pored nadvožnjaka kojim se dolazi sa autoputa.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže fobia24

Odg: Pumpe gorivo Makedonija
« Odgovor #16 poslato: 16. Avg, 2018. 17:43 »
Lep provod na moru! :) Jel ste probali Shell gorivo u Grčkoj? Svi ga hvale da manje troši, bolje ide.

Van mreže slobodanalex

Odg: Pumpe gorivo Makedonija
« Odgovor #17 poslato: 16. Avg, 2018. 18:11 »
Jel ste probali Shell gorivo u Grčkoj? Svi ga hvale da manje troši, bolje ide.

Ja nisam primetio nikakvu razliku...
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže nebojsar

Odg: Pumpe gorivo Makedonija
« Odgovor #18 poslato: 16. Avg, 2018. 22:45 »
Zato koga ne mrzi ode na Dojran-Dojrani, pumpa odmah uz granicu, besplatna kafa, na prelazu nikad guzve, ka Solunu jednako dobar put, nekim putnicima cak i blize i nema putarine do Soluna ( a ni kamera ni patrola).

  • Vozi: Skoda Octavia 3 1.6TDI Elegance, Hyundai i30 1.4CRDI

Na mreži Karlheinz

Odg: Pumpe gorivo Makedonija
« Odgovor #19 poslato: 17. Avg, 2018. 00:13 »
Lep provod na moru!
Bio sam, prošlog meseca, na Tasos (dopunio do čepa na prvi Britiš Petrol čim stigao na ostrvo, Shell mi nije bio usput)! :-)
Zato koga ne mrzi ode na Dojran-Dojrani
Tuda sam se vraćao, oko 13h stigao, čekao na oba punkta (GR+MK) nešto više od pola sata, a gorivo sipao na Makpetrolu u Novi Dojran (42L-44eur). U isto vreme se na Evzoni iz GR čekalo oko 3h.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže zoranius

Odg: Pumpe gorivo Makedonija
« Odgovor #20 poslato: 17. Avg, 2018. 09:09 »
Par km pre iskljucenja za Djevdjeliju je nova Lukoil pumpa. Pumpa je velika i lepo sredjena. Najcistiji wc od svih pumpi u MK na kojima sam bio. Da li ce zadrzati taj nivo videcemo. Problem je sto se placanje kao i kod nas, napolju sipas a onda unutra udjes da platis. 21.7 smo vise od pola sata cekali jer je bila guzva na pumpi a radi samo jedna kasa za placanje. U povratku smo isli preko Dojrana i sipali gorivo odmah po ulasku u Makedoniju i na nase iznenadjenje castili su nas sladoled.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže slobodanalex

Odg: Pumpe gorivo Makedonija
« Odgovor #21 poslato: 10. Jul, 2021. 09:04 »
Da malo ozivimo temu.
Ima li u ovoj godini preporuka gde sipati gorivo (dizel) a koje pumpe zaobici?
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Na mreži Markkoni

Odg: Pumpe gorivo Makedonija
« Odgovor #22 poslato: 10. Jul, 2021. 13:57 »
Na mestu gde je nekada bio RT Petrol (15-20 km pre Evzonija ako se ne varam) je sada Shell. Ima ga i u povratku, kao i Gulf. Ja sam ranije sipao na Makpetrolu i nikada problem. Sada imam toliku autonomiju da se komotno vraćam sa srpskim gorivom. :)



Pretraga foruma [Google]