Autor Tema: Oktavia 2.0 benzin plin.  (Pročitano 2148 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže hirurg

Odg: Oktavia 2.0 benzin plin.
« Odgovor #15 poslato: 21. Nov, 2023. 17:25 »
Cekaj. Kako ti ukrali? Auto negdje bio kod majstora ili? Nikad nisam cuo za takve kradje....
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Oktavia 2.0 benzin plin.
« Odgovor #16 poslato: 21. Nov, 2023. 17:31 »
Е мој @hirurg, ти баш дуго не живиш на овим просторима!
Катализатори се одувек краду, неки да би се поново продали за исту функцију а неки да би се из њих извукли ретки и племенити метали.  :(
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže bigor

Odg: Oktavia 2.0 benzin plin.
« Odgovor #17 poslato: 21. Nov, 2023. 17:37 »
Preko puta restorana Bela Reka na Tosinu Bunaru u sred dana.
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže maradona

Odg: Oktavia 2.0 benzin plin.
« Odgovor #18 poslato: 21. Nov, 2023. 17:50 »
Strašno! Ne znam kako se to moglo desiti, često tu prolazim i baš je prometno, ima i pešaka dosta, izgleda da su se lopovi toliko osilili.

Van mreže hirurg

Odg: Oktavia 2.0 benzin plin.
« Odgovor #19 poslato: 21. Nov, 2023. 19:19 »
Е мој @hirurg, ти баш дуго не живиш на овим просторима!
Катализатори се одувек краду, неки да би се поново продали за исту функцију а неки да би се из њих извукли ретки и племенити метали.  :(
Zivim u Banjaluci. Par puta se desilo da majstor neki ukrade dobije preko ledja i smiri se sve. Znaci nema problema. Meni da se desi odrobijao bi ga. Ne radi se o parama nego postenju
Preko puta restorana Bela Reka na Tosinu Bunaru u sred dana.
Ovo brate kao u filmovima jbt. Zavuko se pod auto i odsekao katalizator. SRBIJA JE NAŽALOST U QURCU AKO SE TO RADI. Sad kontam i te zastite sto stavljate na auta zeder kandza i sl.

Ljudi ja kucu ne zakljucavam, jer kuca se zakljuca od komsije, od lopova nema seme za zakljucavanje. Ali ovo mi je stvarno dno dna. I naravno vjerujem da za ovo niko nista nike odradio da se nadje. Otpadi da se pretresu naslo bi se ko to dovozi i baca. I ubiti od batina pa na robiju. Majku im ludu.
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Na mreži wkobre

Odg: Oktavia 2.0 benzin plin.
« Odgovor #20 poslato: 21. Nov, 2023. 21:13 »
To su neki zbunjeni lopovi, živimo u zlatno doba i nema razloga da kradu. Ili možda migrantima nisu lepo preveli da smo ekonomski tigar  wac1
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K



Pretraga foruma [Google]