ŠKODA FORUMI > Briga Održavanje Oprema

Superb 3 Sportline Difuzor

(1/3) > >>

maradona:
Da li neko zna gde se može kupiti polovan difuzor sa Sportline Superba pre facelift-a? Poželjno Srbija ili okolina, ali može i UK, Nemačka..

zzeelljjkkoo:
Ако ти се не јави сам, пробај код @Buca Skoda Mladenovac.

Velja_bg:
Vezano za sportline difuzor - Da li mozda neko zna da li difuzor sa Superb FL odgovara na pre FL verziju?

Iz originala, po kataloskim brojevima, razlika u cenu je takva da je pre FL Sportline difuzor duplo skuplji!
Jednom prilikom sam bio parkiran pored Superb FL, (moja Superb nije FL), uporedjivao sam vizuelno, i nisam mogao da primetim da ima bilo kakve spoljne razlike. Da li mozda neko ima neku dodatnu informaciju?

Bingodalton:
Samo da budemo nacisto, mislis na spojler gepeka?
Difuzor su ona peraja sto idu ispod branika, izmedju izduvnih cevi.

Mislim da imas da kupis Maxton na Instagramu.

Velja_bg:
Ne, bas mislim na difuzor. Svidja mi se izgled sa alu lajsnom koja je kao imitacija izduva.
Spojler gepeka je druga stvar.

Primer kompleta je na linku ispod.

https://www.kopacek.com/skoda/superb-iii/superb-iii-original-skoda-rear-bumper-diffusor-sport-line-full-set-assambled#description

Po kataloskim brojevima za pre FL model, potrebno je dole navedeno. Ovaj komplet u ovlascenom izadje 420+eur.

- Superb III Sport Line rear bumper diffusor - 3V5 807 521 H 9B9  //  3V5 807 521 J 9B9
- Superb III Sport Line LEFT chrome decoration 3V58078332ZZ
- Superb III Sport Line RIGHT chrome decoration 3V58078342ZZ
- Superb III Sport Line CENTER chrome decoration 3V58078232ZZ

Za FL, po kataloskom broju sve dolazi vec spakovano, i izadje duplo jeftinije, pa mi je pitanje da li ovo odgovara na pre-fl modele?
Meni deluje da je sve identicno spolja.

Diffuser Sportline 3V0 071 610D (without towbar) | 3V0 071 610E (with towbar)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju