ŠKODA FORUMI > Briga Održavanje Oprema

Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...

(1/68) > >>

Vlajko:
Imam u planu ovih dana da zatnim stakla. Filip mi je preporucio nekog njegovog majstora, jel ima neko jos iskustva vezano za to. Nasao sam preko neta neku firmu Extreme iz Kragujevca, rade sa LLuminar folijama, kazu da su to medju najboljima.
Cena kod njih na sajtu je 150 evra, a u Dark Glass u Beogradu je od 110 do 145, na isto mu dodje, sad je pitanje samo kolko su kvalitetni?

Sent from my iPhone  

Filip:
ako trazis preko neta od 10 ljudi ces dobiti 10 razlicitih misljenja i preporuka  :P  :))

ovaj moj je profi, odradi sam ceo auto za sat i po, dva sata max, cena 80 ili 90 Evra, sto je vrlo povoljno imajuci u vidu kvalitet ukupnog posla (materijal i ruke), nalepi ti foliju skoro do ivice prozora

ja sam kod njega radio 4 puta i tamo poslao xy poznanika i drugova, svi su prezadovoljni, na mom starom autu folija stoji vise od 10 godina i nije ni izbledela ni ogulila se ni odlepila

ti kako hoces, samo imaj u vidu da je ovo 100% proverena varijanta ;)  :)

Vlajko:
Filipe, koje folije on koristi? Verujem ja tebi da je profi, al ako mi je tu negde cena i ako koriste iste folije da se ne cimam ko Bg-a!


Sent from my iPhone  

Filip:
Sun-Gard, Llumar, Foliatec, itd, kako kad, ma ok, vidi ti zbog cene, samo sam hteo da kazem da ima i kvalitet i da radi povoljno, cena je dobra  :)

krcaerdoglija:

--- Citat: Filip  03. Jul, 2014. 12:37 ---Sun-Gard, Llumar, Foliatec
--- Kraj citata ---
da li imaju negde ove folije da se naruce???

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju