Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 ... 10
1
KAMIQ 2019 / Odg: Skoda Kamiq 1.0 Gtec Metan CNG
« Poslednja poruka Br@n@ poslato 23. Maj, 2024. 23:31 »
Zanimljivo da svi do jednog  AI engine-i tvrde da 1.0 G-tec nema GPF, za razliku od 1.0 TSI i to oslanjajući se na pretpostavku baš suprotnu od tvoje da G-tec nema GPF jer to nije benzinski motor već motor na metan i samim tim  što nije benzinski motor primarno, G-tec nema GPF! Nije da nema logike, ali nigde nije zvanično potvrđeno pa samim i AI pretpostavlja da nema...
2
KAROQ 2017 / Odg: Skoda karoq informacije
« Poslednja poruka zzeelljjkkoo poslato 23. Maj, 2024. 23:19 »
За кључ погледај код бравара Елезовића на Булевару. Мислим да може завршити а прилично је повољан. Пре 2-3 месеца сам радио, у гаранцији, за Опел Мериву и био је 120 е, и колико могу препознати кључ је изгледа заправо оригинални Опелов а он га је искодирао идентично оригиналу. У Опел сервису је исто то ваљда око 350 е.
3
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka zzeelljjkkoo poslato 23. Maj, 2024. 23:04 »
Писали смо и раније о томе, ниједна ауто кућа у Србији, од ових да кажем народских, конфекцијских, неће да има "заробљен" капитал и да држи на стању било шта од резервних делова осим свакодневног потрошног материјала (уље, филтери, плочице, ...), а поготово не неке скупље делове. Једноставно - може им се!
Не знам каква је ситуација са премијум брендовима (Мечка, Ауди, Бемве, ...).

А слично је и за друге производе, где су делови и много мање вредни. Сећам се да сам програматор за Bosch машину за прање и сушење веша, релативно актуелну, који је коштао "баснословних" 90 евра, требао чекати месец дана и још га унапред платити. Значи неће нико да има лагер јер су у гаранцији покривени роком од 45 дана и "све је у складу са прописи".  >:(
4
KAROQ 2017 / Odg: Skoda karoq informacije
« Poslednja poruka hirurg poslato 23. Maj, 2024. 21:46 »
Kljuc je oko 200e orginal.
Stonse tice rezervnog tocka zavisi od opreme. Nije obavezan bio. Palacinka bude. Velicina zavisi koje su ti veličine tockovi na autu. Ako hoces bas bas orginal, odgovara od Ateca Karoq T-roc. Ostala auta ne znam. Nemam tocak. Ne trebam ga.
5
OCTAVIA 2013-2020 / Odg: Zamajac za Oktaviu 2.0 TDI, DSG 2019. i "Podaci o voznji"
« Poslednja poruka Predrag92 poslato 23. Maj, 2024. 21:23 »
Предлажем ти да телефоном или евентуално маилом контактираш Шкода сервис, ако има, у Бијељини у Српској, или у Винковцима у Хрватској (мислим да у ВК има) и видиш стање и рокове са њима. И једна и друга локација је на до 2 сата вожње тако да ако могу то ће се брзо решити. Можда је и најбржа опција са Винковцима јер су у ЕУ, а и ако има у Словенији и то се решава за дан-два.

Ево сервиса у Винковцима:
https://www.simun.com.hr/

Бијељина изгледа нема. Ево у Брчком:
https://www.autorad-doo.com/

Hvala puno, to mi nije palo na pamet. Probaću.
6
KAROQ 2017 / Odg: Skoda karoq informacije
« Poslednja poruka hardmax poslato 23. Maj, 2024. 20:53 »
Kljuc moze da se uradi kod vecine ozbljnijih “auto kljucara” verovatno oko 150€. 
Ja sam u mom imao rezevni tocak u punoj dimenziji na celicnoj felni. Moguce da uz neke pakete nije isao ali mi je sumnjivo jer ima mesta za rezervni tocak.
7
KAROQ 2017 / Skoda karoq informacije
« Poslednja poruka Koja2422 poslato 23. Maj, 2024. 20:49 »
Pozdrav forumasi,

Potrebna mi je vasa pomoc tj par informacija, u procesu sam kupovine polovnog auta skoda karoq 2021 godiste i imam par nedoumica.

Prodavac ima 1 kljuc, spustio sam cenu za tra drugi i sam cu ga izraditi i zanima me da li je neko imao iskustva sa izradom drugog kljuca, on mi je reko da moze u auto cacku direktno ili u nekom skodinom ovlascenom servisu. Da li bi neko znao cenu mozda?

I jos jedno pitanje njemu ispod gepeka nema nista ni rezervna guma ni copavac.Receno mi je da karoq nema rezervnu gumu vec set za krpljenje, pa da proverim sa vama da li je to istina i da li postoji copavac za njega i kojih je dimenzija 16,17,18.. ?

Hvala vam unapred na pomoci.b
8
Elektrika Mehanika Dijagnostika / Odg: OBD11 OBDeleven
« Poslednja poruka fobia24 poslato 23. Maj, 2024. 20:29 »
Mene prvenstveno zanima kada ce ga otkljucati. Jer ima tu dosta glupih resenja u fabrickom meniu, dosta opcija fali i ne mogu se kontrolisati. Tipa automatsko zakljucavanje cim auto krene, nemogucnost upravljanja svetlima, resetovanje svih podesavanja parametara.
Ima jedan interesantan snimak:
https://youtu.be/8hxyetijJRQ?si=sM5-V6XnWKCUdmdU
9
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka fobia24 poslato 23. Maj, 2024. 20:16 »
Ovo objasnjenje u smislu izgovora zssto nemaju ni osnovne potrosne delove na stanju je nebuloza. Akumulator nisu imali ni pre 2g kada je jedan clan isto cekao mesec dana. Tada nije bio taj medjuproizvod. To je politika vlasnika koji ocigledno poslove dobija po politickoj osnovi a ne zato sto je sposoban privrednik.
10
Ali ironija je da je Skoda najcesci auto i da nema delova. Kada kazem delova mislim na korpu, lamelu, zamajac za DSG. Čak ni taksisti ne mogu da nadju delove, pa se snalaze u inostranstvu. Pricam samo ono sto sam cuo i skupio informacije. Zato pitam ovde, mozda nego ima ideju.
Предлажем ти да телефоном или евентуално маилом контактираш Шкода сервис, ако има, у Бијељини у Српској, или у Винковцима у Хрватској (мислим да у ВК има) и видиш стање и рокове са њима. И једна и друга локација је на до 2 сата вожње тако да ако могу то ће се брзо решити. Можда је и најбржа опција са Винковцима јер су у ЕУ, а и ако има у Словенији и то се решава за дан-два.

Ево сервиса у Винковцима:
https://www.simun.com.hr/

Бијељина изгледа нема. Ево у Брчком:
https://www.autorad-doo.com/
Stranice: 1 2 ... 10