Autor Tema: Skoda KODIAQ facelift  (Pročitano 6305 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dzambi

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #30 poslato: 19. Avg, 2021. 16:31 »
U prilogu je aktuelni cenovnik koji sam zvanično dobio na mail. Uporedite cene, samoobjasnjavajuce je, da ne trosim reci...
  • Vozi: yeti 2010

Na mreži varicak

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #31 poslato: 19. Avg, 2021. 17:32 »
Sa njima se nikad ne zna, može da se pregovara. Rekao bih da nije vreme za kupovinu, predugački rokovi isporuke, sve više fabričkih felera, naduvane cene. Treba sačekati.

Van mreže fobia24

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #32 poslato: 19. Avg, 2021. 18:44 »
Cene skacu za sve, evro devalvira. Rokovi isporuke ce neko vreme ostati dugacki jer ce se kriza sa poluprovodnicima nastaviti i u narednoj godini. Skoda je napunila lagere nedovrsenih automobila, a komponenti nema. Rokovi ce se produzavati sve vise. Ko zeli da kupi skodu, najbolje je napraviti neku konfiguraciju i naruciti auto da se zauzme red na listi cekanja, pa se kasnije moze menjati konfiguracija ili cak odustati sve dok konfiguracija ne bude potvrdjena. Octavia koju sam ja narucio u februaru jos nije gotova i ne zna se kada ce biti. Na te cenovnike se moze ocekivati neki popust. Kod oktavije konkretno je skocila cena isto od februara do jula, ali su se i paketi opreme promenili u Sloveniji gde sam narucio pa se za tu jacu cenu dobije jos nesto od dodatne opreme vise.

Van mreže dzambi

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #33 poslato: 20. Avg, 2021. 09:54 »
Zahvaljujem se na odgovorima, komentarima i predlozima. Saglasan sam da ne treba zuriti tj. da nije pravi momenat, ali po svemu sudeci nece se citava ova zbrka u narednih par godina ni stabilizovati (mozda moze biti samo jos gore). S tim u vezi, opredeljujem se za taktiku aktivnog pracenja cenovnika/akcija/popusta, pa ako neko nesto primeti neka pise/objavljuje ovde (a svakako cu i ja ovde raditi update ukoliko smatram da je nesto vredno pomena).

Ako je neko dobar u pregovorima, moze krenuti sa mnom da ubijamo cenu pa posle da se pocastimo i zalijemo, kako je vec red  =)) =))
  • Vozi: yeti 2010

Van mreže HellBlaze

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #34 poslato: 20. Avg, 2021. 14:50 »
Ja planiram uskoro da idem na pregovore oko sklapanja custom konfiguracije pa ću javiti kako je prošlo :)

Na mreži varicak

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #35 poslato: 20. Avg, 2021. 15:45 »
Daj neke detalje, koji auto, osnovni paket, dodaci.. I srećno!

Van mreže dzambi

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #36 poslato: 24. Avg, 2021. 16:04 »
Da nema neko mozda info da li u septembru izlazi novi cenovnik (eventualno sa nekom nizom cenom, ako se "predju")? Posto je u julu vazio jedan, u avgustu je vec novi aktuelan, logicno mi je da mozda lansiraju novi...
  • Vozi: yeti 2010

Van mreže HellBlaze

Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #37 poslato: 17. Sep, 2021. 09:31 »
Nema niže, samo skuplje od oktobra :)

Juče sastavio i poručio lepu konfiguraciju, ne znam da li da otvaram zasebnu temu, jer će da stigne okvirno za 120-200 dana :)

Van mreže fobia24

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #38 poslato: 17. Sep, 2021. 15:17 »
Cestitke i samo strpljenje. Kodijak je prioritet posle fabije i eniaka. Oktavija se najvise zrtvuje. Kod mene u naselju je jedan stigao prosle nedelje. Evo malo viri.

Na mreži 2 Busy

Odg: Skoda KODIAQ facelift
« Odgovor #39 poslato: 17. Sep, 2021. 16:05 »
Idemo, Nino! Samo jako!!!



Pretraga foruma [Google]