ŠKODA Modeli > RAPID 2012-2019

Multimedia Skoda Rapid 2017 1.6 tdi

(1/2) > >>

DejanBelic:
Zdravo svima! Nov sam clan ovde. Nadam se da ne pokrecem temu na pogresnom mestu. Vlasnik sam Skode Rapid 2017.god 1.6 tdi (115ks). Ima neku multimediju ( android je u pitanju) ne znam koji je proizvodjac. Nedavno sam bio na planini, bilo je jako hladno. Auto je bio bukvalno okovan ledom. Nakon toga, multimedija se ne ukljucuje. Probao sam sa skidanjem klema sa akumulatora, proverio sve osigurace, ali nista. Kad upalim auto, pali se i neko slabo pozadinsko osvetljenje na multimediji, ali to je sve. Ima li neko slicnih iskustava? Moze li se ovo popraviti i ko to radi? Ili moram da menjam sve? Hvala unapred

Spaleti:
Zdravo da se nadovezem da temu,da li neko ima preporuku za ugradnju medije u Rapida 2015 god?

hirurg:
Sta trazis konkretno, a sta sad imas u autu?

Spaleti:
Pa iskreno dobro bi bilo da ima carplay, solidan zvuk da kazem ne trazim nista preterano i zahtevno. Trenutno u autu imam radio.
https://www.skoda.am/models/rapid/rapid/rapid-infotainment-systems

hirurg:
Nema srece od carplay. Puca konekcija, u skodi kaxu los kabal. Uzeo ih 10, ni sa jednim srece nema. Ako ganjas neku orginal varijantu, skupa igranka. Jedino kakav Kinez za 200 njak eura...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju