Autor Tema: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari  (Pročitano 40784 puta)

jaygee, Neskela, chokky i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže oflogic

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #165 poslato: 26. Jan, 2024. 18:55 »
Potrosnja zavisi kako vozis. 1.5 ima vecu kubikazu i 4 cilindra pa je malo rastereceniji od 1.0, ali zna da popije podosta ako ga cepas. Meni je prosjek 6l ali isto uzeti sa rezervom, jer sam oko 5000km vozio autoputem sa roof rackom.

  • Vozi: Kamiq 1.5 TSI DSG

Van mreže dzaDza

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #166 poslato: 26. Jan, 2024. 21:47 »
Prosto neverovatno da se ovakve stvari dešavaju, kvalitet je katastrofalno opao, ali eto, prijavicu serviseru (servis radim u Auto Hermes Palić) pa ćemo videti sta ce reci. Naravno,podelicu njihov odgovor ovde na forumu.
Evo da podelim i neke slike vezane za potrošnju.
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.5 tsi

Van mreže che_guevara

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #167 poslato: 29. Jan, 2024. 08:25 »
mene serviseri najviše zabrinjavaju, jer se na svaki problem nonšalantno ponašaju, kao ma nije to ništa, svima se dešava i tako to...ladno mora da padne čašćavanje ili čak pretnje da bi ti nešto odradili...
a možda se sve to radi da bi se ljudi razočarali i prešli na elektriku, ne znam, sve je moguće
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25

Van mreže observer

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #168 poslato: 29. Jan, 2024. 11:18 »
Sa godinama ćete se opustiti. Nekad sam znao da osluškujem svaki šušanj, sad me nije briga dokle god ide, malo troši i prolazi tehnički ;)
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže dzaDza

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #169 poslato: 29. Feb, 2024. 21:56 »
Čisto da se javim posle servisa, rekao sam za problem sa pojavom zvuka prilikom skretanja,  međutim, nije rešeno nista, čak šta više vozilo nisu ni testirali na putu već uradili pregled na dizalice i optici.
Mali servis na 30.000 km, zamena ulja, filteri ulja, vazduha i kabine su 29.000 din
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.5 tsi



Pretraga foruma [Google]