Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 ... 10
1
FABIA 2007-2014 / Odg: kuciste-nosac radija
« Poslednja poruka Miki2024 poslato 19. Maj, 2024. 21:18 »
Pozdrav. Da ne otvaram novu temu mada je ova veoma stara i sad je to vec standard. Preporucite neku multimediju za fabiju 2008god. 1.9 tdi 77 kw i koja se 100 % uklapa bez eksperimentisanja naravno imajte u vidu i cenu. hvala unapred.
2
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka zzeelljjkkoo poslato 19. Maj, 2024. 20:33 »
Без обзира на све, ипак оди до куће где си га купио па пробај да рекламираш у гаранцији.
3
KODIAQ 2017 / Odg: Prepoznavanje znakova Kodiaq 2109
« Poslednja poruka banjeze poslato 19. Maj, 2024. 19:47 »
Doakao ga je kolega sa foruma ispred CarGoat-a. :) sve pohvale zaista. Vrhunski je odradio, brzo, cena potpuno ok. Još smo se provozali da vidimo dal sve radi kako treba! 100% profesionalno!!! Svaka čast!
Sad ću malo da ga vozim da vidim kako se ponaša pa pišem utiske… pre nego sto ugasim prepoznavanje znakova :)
Još jednom hvala za @dixon sto je ovo namestio.
Sto se tiče prepoznavanja znakova za sada je sve manje više ok… prepoznaje ogranicenja, na par mesta je pokazao i dodatni znak za most(mislim da ne to) i na par mesta zabranjeno preticanje.
Ono sto je malo onako….
Prepoznaje i znakove sa vozila pa sam pre neki dan kod kružnog na dedinju dobio ograničenje 80 (išao je kombi ispred mene sa znakom 80 na ledjima). :) i ne prepoznaje uvek ove dodatne znakove. Kapiram da je to ili do kategorizacije puteva na mapama ili do standardizacije naših znakova sa evropskim. Sve u svemu za sada 8/10 ocena za samu funkcionalnost a 10/10 za @dixon.
4
Auto Moto Forum / Odg: Vesti i zanimljivosti iz sveta automobilizma
« Poslednja poruka Karlheinz poslato 19. Maj, 2024. 19:41 »
U prva četiri meseca 2024. prodaja automobila u Srbiji je veća za više od 30 odsto

Najprodavaniji brend kod putničkih vozila i dalje je ubedljivo Škoda sa 2.357 automobila prodatih u periodu januar-april 2024.
5
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka radoszver poslato 19. Maj, 2024. 17:34 »
Uredno sve vozeno, sinoc uredno parkirao nikakve naznake ni najmanje nije pokazivao da bi mi neku sumnju stvorio.
Jutros da upalim samo vergla, upalio ga na kablove provozao pola sata i nista. Upalio na kablove ponovo provozao pola sata i opet nista.
Nerealno mi je da me je tako izdao jos u nedelju jutro a ja na put trebao da krenem.
6
KAMIQ 2019 / Odg: Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka fobia24 poslato 19. Maj, 2024. 17:27 »
Za akumulator ne vazi produzena garancija. Kako je crkao? Jel redovno vozen auto? Mozda moze da se dopuni samo.
7
KAMIQ 2019 / Benzinac 1.0 akumulator
« Poslednja poruka radoszver poslato 19. Maj, 2024. 16:51 »
Pozdrav ljudi,
Izvinjavam se ako je bilo u drugim temama rec o akumulatoru ali jutros mi je na kamiqu prestao sa radom akumulator koji sam dobio pri kupovini u ovlascenom servisu(avgust 2021)
Jel znate proceduru da li moram da ga menjam u ovlascenom ili mogu i sam i da li neko zna da li podleze garanciji (fabricka garancija na vozilo 4 god)
I da koji akumulator ide u njega 1.0 benzinac 81KS
Hvala unapred
8
OCTAVIA 2013-2020 / Odg: Octavia 3 - servis trapa
« Poslednja poruka Ljuba poslato 19. Maj, 2024. 13:51 »
Da, ponovo sam pogledao, jeste ta..  bravo2
9
OCTAVIA 2013-2020 / Odg: Octavia 3 - servis trapa
« Poslednja poruka Remark78 poslato 19. Maj, 2024. 13:26 »
Pazi ovako, i ja kad sam skinuo pločice skontao sam da nisam pazio misleći da nema veze koja je unutrašnja, a koja spoljašnja. Ali, ne mogu se pobrkati, unutrašnja ima duže limove drugačijeg oblika i upada u sam cilindar čeljusti, i mislim da ne bi ni mogla da se namontira na spoljašnju stranu.

Sad gledam ponovo "Vimeo" snimak, ipak dobra je pločica bila spolja.

Elem, nategao sam taj središnji lim na spoljašnjim pločicama sa obe strane auta kao na poslednjem snimku, nema lupanja, nema neželjenog kočenja ili zvukova, imao sam duži put za vikend, tako da deluje sve ok.

Još jednom moram ponoviti da mi je pre ove intervencije taj zvuk od pločica/čeljusti pravio baš veliki problem, stvarno kao da je trap u baš lošem stanju. Zvuk se prenosio nekad jače, nekad slabije, nekad na rupu, nekad na ispupčenje, nekad ga je bilo, nekad nije, skroz čudno..
10
OCTAVIA 2013-2020 / Odg: Octavia 3 - servis trapa
« Poslednja poruka Ljuba poslato 19. Maj, 2024. 11:50 »
Kolega @Remark78, ne pitaj me zasto se vracam na ovu temu ali kroz tvoj primer pokusavam da proverim jednu cinjenicu  :))
Posle poslednje intervencije na kocnicama da li si plocice vratio na iste pozicije?
Zasto pitam.. Kad pogledam kratak Vimeo snimak koji si postavio, rekao bih da su plocice na toj strani auta pogresno montirane, tj. ona koja je unutrasnja (na klipu celjusti) treba da ide napolje (do felne) i obratno a sve zbog razlike u obliku limcica koji ih drze na mestu.
Ispravan oblik i polozaj limova se vidi na yt snimku koji si postavio a dodatno ima razlike u njihovoj dimenziji tj. razmaknutosti.
Detalj koji cu morati proveriti i na mom autu. Nemam nikakvih lupkanja, levu stranu nisam mogao za.ebati zbog kabla za indikator istrosenosti ali desna bi mogla biti pogresno montirana  :)).

Stranice: 1 2 ... 10