Autor Tema: Kako pustati muziku po folderima?  (Pročitano 1400 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže MirdraalZapočeo temu

Kako pustati muziku po folderima?
« poslato: 02. Okt, 2023. 14:51 »
Pozdrav.

Nabacio sam muziku sa starog USB-a na novi sa C ulazom i kada sam otvorio mediu ne vidi mi nista po folderima vec sve zajedno iako je uredno razvrstano. Na staroj skodi sam to bez problema pustao a ovde ne znam kako.

Moze pomoc?
  • Vozi: Octavia

Van mreže hirurg

Odg: Kako pustati muziku po folderima?
« Odgovor #1 poslato: 02. Okt, 2023. 16:28 »
Kako pomoci kad ne znamo o kom se vozilu radi? Ni koji je uredjaj :)
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže fobia24

Odg: Kako pustati muziku po folderima?
« Odgovor #2 poslato: 02. Okt, 2023. 17:53 »
I kod mene je tako na oktaviji rs 2021 sa usb c . Samo taj usb i podrzava. Odnosno, vidi samo neke foldere, ne sve. Moram da se pozabavim time da vidim sa cim nije kompatibilan.

Van mreže MirdraalZapočeo temu

Odg: Kako pustati muziku po folderima?
« Odgovor #3 poslato: 03. Okt, 2023. 08:43 »
Ja se stvarno izvinjavam, video sam da je potforum Octavia 2020. Mislio sam da se podrazumeva. U pitanju je nova oktavija, vozim je 2 nedelje. Pojma nemam oko kola pa ne znam bolje ni da objasnim ali dizel je 2.0, automatik, neki prosek paket opreme. Radi mi apple car play ali bih da citam sa USB-a preko foldera muziku. A kada ubacim fles vidi sve zajedno. Na proslom modelu skode su folderi bili vidljivi.
  • Vozi: Octavia

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Kako pustati muziku po folderima?
« Odgovor #4 poslato: 03. Okt, 2023. 09:11 »
С обзиром да је последњи модел и вероватно људи имају мало искуства, предлажем ти да питање упутиш директно Шкоди. Нисам никад пробао али мора да имају неку корисничку подршку. Можда и неком ауто салону у Србији?
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže hirurg

Odg: Kako pustati muziku po folderima?
« Odgovor #5 poslato: 03. Okt, 2023. 11:51 »
Iz iskustva na nekim starijim modelima. Bio je problem recimo nasa slova, i puno pjesama u folderu. Iz tog razloga je citao kao jednu listu. Takodje obrati paznju na velicinu diska i format pjesama. Vjerujem da sve podatke imas u knjizi od auta.
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže fobia24

Odg: Kako pustati muziku po folderima?
« Odgovor #6 poslato: 03. Okt, 2023. 18:16 »
To za velicinu foldera moze imati veze. Probacu kod mene da ih smanjim jer sam prenatrpavao sve u postojece foldere umesto da otvaram nove.

Van mreže hirurg

Odg: Kako pustati muziku po folderima?
« Odgovor #7 poslato: 03. Okt, 2023. 18:23 »
Pokusaj ono da sortiras kao po albumima. Znam da je na pasatu B6 tako nesto pravilo problem. Al davno bilo pa sam zaboravio vec...
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020



Pretraga foruma [Google]