Autor Tema: Lupkanje zadnji desni tocak  (Pročitano 2165 puta)

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže MAKS

Odg: Lupkanje zadnji desni tocak
« Odgovor #15 poslato: 23. Apr, 2024. 09:57 »
Na mojoj octaviji 2012  isto je bilo lupanje u desnom zadnjem tocku. Otisao kod trapadjije i kaze covek otisao ti stabilizator na desnom tocku. A ni levi ti nije bas kako treba. Zamenjena oba i vise nema lupanja.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže Nemampojma

Odg: Lupkanje zadnji desni tocak
« Odgovor #16 poslato: 23. Apr, 2024. 18:52 »
Danas sam otišao do majstora na pola sata. Digao auto sve okej. Nigdje lufta nema. Krenuli sa autom lupa u prednjem dijelu, govori mi da je možda stabilizator ili neka plastika. Probao je vidjeti da li je stabilizator kada je auto bilo na dizalici ali kaze da nije, da dotjeram sledeći dan.
Amortizeri nisu, opruge nisu. Ne mogu biti pametan šta može biti.
  • Vozi: Škoda Octavia 1.9 TDI 77kw BXE

Van mreže hirurg

Odg: Lupkanje zadnji desni tocak
« Odgovor #17 poslato: 23. Apr, 2024. 19:08 »
Vrlo tesko je na dizalici to skontati. Jer je sve nategnuto. Žvakanje gumenih djelova mozes da vidis kad se raspuste pojedini dijelovi.
Najbolje da odes na tehnicki i majstor koji radi da se malo posveti. Oni imaju sprave kojim drndaju i simuliraju neravnine. Tu se sve vidi. Gdje ima lufta.
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže Nemampojma

Odg: Lupkanje zadnji desni tocak
« Odgovor #18 poslato: 23. Apr, 2024. 19:19 »
Vrlo tesko je na dizalici to skontati. Jer je sve nategnuto. Žvakanje gumenih djelova mozes da vidis kad se raspuste pojedini dijelovi.
Najbolje da odes na tehnicki i majstor koji radi da se malo posveti. Oni imaju sprave kojim drndaju i simuliraju neravnine. Tu se sve vidi. Gdje ima lufta.
To mi je i preporučio.
  • Vozi: Škoda Octavia 1.9 TDI 77kw BXE



Pretraga foruma [Google]