Autor Tema: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...  (Pročitano 7662 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Filip

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #45 poslato: 23. Maj, 2015. 14:36 »
pa šta te čudi, lopovska zemlja
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže MAKS

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #46 poslato: 25. Maj, 2015. 22:12 »
Sto se tice cena tehnickog pregleda to se uvodi zbog favorizovanja ove ili one osiguravajuce kuce. Jer ti kad dodjes na tehnicki on ti kaze da je besplatan, jer dobija dobar procenat od osigurnja vise nego sto je zakonski predvidjeno. A  o kamerama se prica odavno. Samo tu ima caka. Koje kamere, od kog proizvodjaca, kakve i tako to. /verovatno ste citali o kamerama za crveno, brzinu i zutu traku .gde je lik rekao po kom osnovu su te kamere nabavljane itd/. I jos nesto dragi moji po pravilu bi tehnicki trebao da traje u proseku 20 minuta / sam pregled vozila /. Ali u praksi to nije tako. Ima tu jos nekih zackoljica, ali otom potom. :B=)
A nama sretnicima ostaje da placamo i da kukamo. hearcut
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže vlada320

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #47 poslato: 28. Avg, 2015. 21:25 »
Skoda je juce registrovana ponovo u Dunav autu gde to zadovoljstvo za moj auto, sa premijskim stepenom 1 (15% popusta na polisu) sve ukupno kosta 18.620 RSD (za gotovinsko placanje).
Usput, saznao sam nesto vrlo iznenadjujuce:
Posto zbog godisnjih odmora u meni najblizoj ekspozituri Dunav auta trenutno ne izdaju registracione nalepnice, rekoh u sebi "ma ko vas j..." idem kod drugih i tako zaredjam na nekoliko mesta za registraciju vozila po sistemu "sve za pola sata - bez odlaska u MUP" na teritoriji Rakovice i Cukarice i pitam za cenu (naglasim gotovinsko placanje i premijski stepen 1). Odgovor je svuda bio identican: 21.500 RSD !? Ne razumem, ali nema ni veze. Odem u Dunav auto na Vozdovcu i zavrsim sve za 20 minuta, cak su i vrlo ljubazni, s obzirom da su mi ustedeli 2.900 RSD.
Ovo svoje iskustvo nisam izneo da bih nekoga reklamirao, vec da ukazem na razlike u ceni onima koji nemaju para za bacanje!
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže Lignjoslav

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #48 poslato: 29. Avg, 2015. 00:45 »
Zasto nisi isao opet u onaj stari Zastavin servis kao prosli put?

Sent from my Nexus 4  

  • Vozi: Rapid Spaceback 1.0 tsi 2019- , Fabia htp mk1 2014-2019

Van mreže vlada320

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #49 poslato: 30. Avg, 2015. 01:02 »
Rekoh - pravnica im je trenutno na godisnjem odmoru, pa ne izdaju reg. nalepnice do 1. Septembra. Svejedno, opet sam isao u Dunav auto, samo druga od 3 ekspoziture u Beogradu.
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže fobia24

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #50 poslato: 10. Sep, 2015. 14:51 »
Skoda je juce registrovana ponovo u Dunav autu gde to zadovoljstvo za moj auto, sa premijskim stepenom 1 (15% popusta na polisu) sve ukupno kosta 18.620 RSD (za gotovinsko placanje).
Usput, saznao sam nesto vrlo iznenadjujuce:
Posto zbog godisnjih odmora u meni najblizoj ekspozituri Dunav auta trenutno ne izdaju registracione nalepnice, rekoh u sebi "ma ko vas j..." idem kod drugih i tako zaredjam na nekoliko mesta za registraciju vozila po sistemu "sve za pola sata - bez odlaska u MUP" na teritoriji Rakovice i Cukarice i pitam za cenu (naglasim gotovinsko placanje i premijski stepen 1). Odgovor je svuda bio identican: 21.500 RSD !? Ne razumem, ali nema ni veze. Odem u Dunav auto na Vozdovcu i zavrsim sve za 20 minuta, cak su i vrlo ljubazni, s obzirom da su mi ustedeli 2.900 RSD.
Ovo svoje iskustvo nisam izneo da bih nekoga reklamirao, vec da ukazem na razlike u ceni onima koji nemaju para za bacanje!
Koristan post ako je tako za sve marke kola, isprobaću i ja već za nekih mesec dana.  bravo2

Van mreže klisko

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #51 poslato: 12. Dec, 2015. 20:11 »
Troškove registracije je moguće izračunati ovde: http://www.registracija-vozila.rs/kalkulator-registracije-vozila
U premijski stepen upišite sadašnji premijski stepen (a ne očekivani) i broj šteta, kalkulator će automatski da izračuna koji je sledeći stepen i daće cenu osiguranja. Na stranici rezultata imate mogućnost da birate osiguranje i tu se vidi da cena osiguranja nije ista (u mom slučaju dva osiguranja odskaču sa par stotina dinara višom cenom, ostala su tu negde u par desetina).

U odnosu na cene iz kalkulatora, jedina ušteda koju možete da dobijete (bilo gde) je besplatan tehnički pregled/usluga izdavanja nalepnice. Proviziju banke morate da platite, državi uvek ide isti iznos, a ne verujem da negde polisa osiguranja košta manje, trebalo bi da je standardizovana cena. Kod Dunava je dobro što polisu možete da platite karticom (mada kod nekih i sve može na čekove/rate) i ako uzimate njihovu polisu onda ne plaćate tehnički i ostale usluge.

Dodatna informacija koja nekima može biti bitna: mislim da na ovom tehničkom nema zezanja. Meni su primetili pogrešno upisanu maksimalnu masu (1995 umesto 1955 kg) u saobraćajnoj i zbog toga sam morao da menjam saobraćajnu. Nisam ni pokušao da se izvlačim (na njegovom mestu bih isto postupio) tako da ne očekujte da će da vas puste ako automobil nije po PS-u.
  • Vozi: Octavia A5FL 1.9TDI 2010 i Octavia A7FL 1.6TDI 2019

Van mreže vlada320

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #52 poslato: 14. Dec, 2015. 00:28 »
Dodatna informacija koja nekima može biti bitna: mislim da na ovom tehničkom nema zezanja. Meni su primetili pogrešno upisanu maksimalnu masu (1995 umesto 1955 kg) u saobraćajnoj i zbog toga sam morao da menjam saobraćajnu. Nisam ni pokušao da se izvlačim (na njegovom mestu bih isto postupio) tako da ne očekujte da će da vas puste ako automobil nije po PS-u.

Jeste u Dunav autu to gledaju. Moj brat takođe morao da menja saobraćajnu i to posle nekoliko godina. Meni prigovorio za stabilizator balans štangle, ali me pustio.
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže mirkuk38

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #53 poslato: 14. Dec, 2015. 01:04 »
Dok god se po ulicama voze motokultivatori, diane i ostala moguće i nemoguća (neregistrovana i neispravna) vozila, neosvetljene zaprege itd itd.. da ne nabrajam, ovo cepidlačenje je 100% nonsens.
Rešiti prvo goruće probleme, a tek posle koliko db ima sirena i da li ima lufta u ležaju točka.  C:-)

Van mreže MAKS

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #54 poslato: 14. Dec, 2015. 07:25 »
Zbod tog lufta u tocku mozes da ubijes i druge i sebe. hearcut
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže mirkuk38

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #55 poslato: 14. Dec, 2015. 07:38 »
You're missing the point :(

Van mreže Lignjoslav

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #56 poslato: 24. Feb, 2016. 12:35 »
Danas sam registrovao Fabiu u Dunav autu na NBg. Ukupno izaslo 14.380 din sa premijskim stepom 2 (10% popusta na polisu).

Inace, i sam mogu da potvrdim da na tehnickom nema zezanja, meni su pored redovnih stvari proveravali jos i broj motora, i to ne samo preko nalepnice, vec su ga trazili utisnutog na bloku motora, dobrih 15ak minuta su se mucili da mu pridju uz pomoc nekog uredjaja. Prednje kocnice su testirali barem 5 puta, na trenutak sam se zabrinuo da ne koce dovoljno dobro, ispostavilo se da je bio slab pritisak u gumama. Kod mene nisu merili izduvne gasove, ali sam video na autu ispred da i to rade.
  • Vozi: Rapid Spaceback 1.0 tsi 2019- , Fabia htp mk1 2014-2019

Van mreže dokoni

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #57 poslato: 30. Jun, 2016. 09:37 »
http://www.otvoreniput.com/kalkulator-registracije-putnickih-vozila.html

Takse prema drzavi su ove i nema greske kako god da vam izracunaju registraciju u agenciji vi cete imati uvid u cenu precizno.. :) :)
  • Vozi: fabia 1.2 htp

Van mreže IGOR 955

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #58 poslato: 30. Jun, 2016. 14:23 »
Glupost...to postoji od pamtiveka, pa ipak razlika u ceni zna da bude i do 3000 dinara  wac1

Ništa to nama ne znači...na jednom mestu ćeš uraditi tehnički za 100 dinara, ali će te zakinuti na drugim stvarima, na drugom mestu će tehnički naplatiti 1500 dinara, ali će te ipak izaći jeftinije nego na prvom mestu  :(

Kolo sreće se okreće....u svakom slučaju pozvati barem 5 agencija koje rade registraciju i izabrati najpovoljniju.
  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

Van mreže dokoni

Odg: Registracija automobila po novom - bonusi, cena...
« Odgovor #59 poslato: 30. Jun, 2016. 15:22 »
Pa uplatite sami ne morate da angazujete agenciju kao sto sam ja radio jedino polisu kupite u agenciji ili osiguravajucoj kuci..a tehnicki uradite posebno..to je jedinstven dokument i vazi u celoj zemlji gde god ga uradili..
  • Vozi: fabia 1.2 htp



Pretraga foruma [Google]