Autor Tema: Superb 2004 blokirana vrata  (Pročitano 2031 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže cofZapočeo temu

Superb 2004 blokirana vrata
« poslato: 18. Dec, 2014. 20:36 »
Pozdrav ljudi,
Pre nekih 5-6 meseci blokirala su mi zadnja leva vrata. Pocelo je tako sto su prvo retko a onda zatim sve cesce ostajala zakljucana posle otkljucavanja (centralna brava...) a onda su ostala zakljucana na neodredjeno. Nazalost tad nisam ukapirao da treba sto pre da odem da zamenim taj elektro motor ili sta je vec problem u vratima i sad sam u problemu...
da stvar bude gore i suvozacka vrata su sad pocela isto da se ponasaju. Ponekad se ne zatvore kad zakljucam kola ili ostanu zakljucana po otkljucavanju...

Najlepse bih vas zamolio za preporuku gde da odem ovo da resim a da me ne oderu. Da li znate cene otprilike, koliko bi to moglo da izadje. Bio sam kod dva majstora i svi su mi trazili poprilicne pare za otvaranje vrata i zamenu elektromotora (oko 100-120evra)

Nadam se da je neko uspesno resio ovaj problem, za koji mi se cini da je standardna boljka vw i skode
  • Vozi: Skoda Superb 1.9 tDI 2004

Van mreže jovan.ilic.89

Odg: Superb 2004 blokirana vrata
« Odgovor #1 poslato: 18. Dec, 2014. 23:50 »
Да не буде реклама имаш приватну поруку...ако завршиш како треба ту ти слободно изрекламирај bravo2

Van mreže Dragan82

Odg: Superb 2004 blokirana vrata
« Odgovor #2 poslato: 10. Apr, 2015. 13:32 »
Pozdrav!
Ja imam jako slican problem, u pitanju je Skoda fabia, moze i meni na pp preporuka za servis.
Hvala unapred!
  • Vozi: Škoda febija, 2005, 1.2 htp

Van mreže Nebojša90

Odg: Superb 2004 blokirana vrata
« Odgovor #3 poslato: 11. Apr, 2015. 15:43 »


Ja sam na fabiji imao problem da su mi ostala zaključana suvozačeva vrata, i nikako nisam mogao da ih otključam. Problem je rešen zamenom brave od vrata, crkao mikroprekidač,. Stavljena polovna remontovana brava, čini mi se da me je sve to izašlo oko 50-ak eura, ako se dobro sećam...

Van mreže cofZapočeo temu

Odg: Superb 2004 blokirana vrata
« Odgovor #4 poslato: 16. Apr, 2015. 11:46 »
Nesa 065/2101222
popravio sam blokirana vrata kod Nese, majstora kod KBC Bezanijska kosa...
izaslo je 6000din, za blokirana vrata sa popravkom elektromotra
vrata koja su otkazivala ali nisu blokirala popravio je za 4000din
preporuka za majstore!
  • Vozi: Skoda Superb 1.9 tDI 2004



Pretraga foruma [Google]