Autor Tema: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T  (Pročitano 3737 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SuperBZapočeo temu

Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« poslato: 01. Jun, 2013. 15:04 »
Treba ove godine da uradim veliki servis ( na 100.000km)  pa me zanima šta mislite o cenama ovih delova u AK Samardžić




Van mreže pedja1693

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #1 poslato: 01. Jun, 2013. 16:59 »
Moze to i povoljnije sto se delova tice. Ali bitna stavka je koliko kosta rad?

Van mreže SuperBZapočeo temu

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #2 poslato: 01. Jun, 2013. 17:12 »
Radiće moj majstor - 40-50e

Van mreže Karlheinz

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #3 poslato: 01. Jun, 2013. 18:08 »
Imaš li neku alternativu? Drugi kaiševi, cene...? Nešto sa čim može da se uporedi?
Pretpostavljam da su ovo originali i da skuplje od ovoga ne može... ili ?
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže pedja1693

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #4 poslato: 02. Jun, 2013. 01:28 »
Za rad imas dobru cenu i  ne moze nize i da hoces,ali delovi ne moraju da budu iz originala.

Van mreže Jesa

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #5 poslato: 02. Jun, 2013. 13:50 »
Pa dobro, ako covek hoce da stavi original da bi bio miran do narednog servisa, onda svakako vredi platiti vise.

Ako imate informaciju o aftermarketima slicnog kvaliteta, preporucite sta i gde da trazi.
Nije poenta staviti jeftiniji lezaj, pa da se isti raspadne i pocne da melje nakon 20 000 - 30 000 km, zar ne?

Uostalom, SuperB je  pitanju, ne Favorit ili Felicia.
 
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4 MPI elegance 2003.

Van mreže SuperBZapočeo temu

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #6 poslato: 02. Jun, 2013. 14:04 »
Pa da, prvenstveno mi je važno da ne stavim neki jeftiniji deo koji će se raspasti pa da imam nekoliko puta veću štetu nego što sam uštedeo. Videću još šta i kako ću. Hvala svima na odgovorima  ;)

Van mreže Turbo

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #7 poslato: 02. Jun, 2013. 14:19 »
I te originalne delove pravi npr. SKF, pa tako SKF običan bez Škoda znaka košta manje, a u stvari je isto.

Na mreži djordjebg

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #8 poslato: 15. Jun, 2013. 12:21 »
Mislim da ti to nije pametna odluka, ili uzmi originalne delove i radi u ovlascenom ili uzmi aftermarket kvalitetne delove( u nekoj dobroj prodavnici u Beograd) i radi u prvatnoj rezili.
Kao sto Uros rece, Skoda pakuje delove i ta ambalaza i znak precesto vrede 100% na redovnu cenu takvih delova. Prednost originalnog dela je garancija na deo i ugradnju, sto sigurno neces imati ako iste te delove ugradi neko drugi.  DAkle ako dodje do otkaza, recimo vodene pumpe, ili pukne PK kais, nikakvu korist neces imati od toga sto si kupio kod Samardzica, naprosto nece uvaziti tvoju reklamaciju, a time celokupna  logika kupovine tog istog dela pada u vodu.

Van mreže pedja1693

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #9 poslato: 16. Jun, 2013. 03:16 »
Ukoliko kupite originalni deo imate garanciju ako je ugradjen u ovlascenom servisu. Ako kupite aftermarket deo imate garanciju svakako,osim ukoliko se ne utvrdi da je montaza bila nekvalitetna. Kad trazite aftermarket delove samo trazite da imaju nalepnicu ili hologram OE kvaliteta jer to je amin fabrike da je deo identicnog kvaliteta,a to je bitno.

Van mreže fox

Odg: Cena originalnih delova za veliki servis 1.8T
« Odgovor #10 poslato: 17. Jun, 2013. 12:54 »
ja sam uzeo delove za veliki servis za moju skodu oktaviju 1.9tdi, 81 kw, ceo set zupcenja, rolere spanere pk kais zatezac pk kaisa, vodenu pumpu, delovi su dayko, po ceni od 29 hiljada dinara 260 eura u radnji favorit promet na Vidikovcu sve filtere, ulje kastrol.



Pretraga foruma [Google]