Autor Tema: Skoda Superb 1.9tdi  (Pročitano 11549 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mlax

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #30 poslato: 03. Jun, 2016. 23:15 »
Mislio da uzmem jedan kod mene u gradu, kod coveka je 10god, al prodao mu se S2 koji je planirao da uzme i odustao je od prodaje dok ne nadje drugi S2
He he, mozda sam mu ja maznuo ispred nosa taj S2. Jako ih malo ima da valjaju na oglasima.
Taj pasat sto si vozio je verovatno PD a ne CR, osecaj je drugaciji. Mada da budem realan S2 je 150kg tezi od S1 tako da i to ima uticaja.
Ako hoces mozes moj da provozas (bez obaveze, drugarski), cisto da imas neki osecaj pa da uporedis sa nekim od 105ks, dok ga jos nisam prodao.
Najvazniju stvar ti nisam rekao, bar meni najvazniju. S1 ima tako dobra sedista da je to neverovatno. Udobna, sa dobrom bocnom potporom, kako na sedalnom delu tako i na naslonu. To mi najvise nedostaje na S2, mada ni njegova nisu losa.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže dulebpZapočeo temu

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #31 poslato: 03. Jun, 2016. 23:37 »
Hehe, moguce je...bas se razocarao, odma je skinuo auto sa oglasa. :D  Gde si uzeo? Koja je boja? 
Ja mislim da je PD, znam da je 8ventila sigurno i da je Bosch ubrizgavanje. Znaci kilaza dosta, a i noviji motori su nekako ugladjeniji i nezniji pa mozda samo osecaj vara...kad bi stali na crtu mozda bi ga S2 ostavio u prasini. :)

Bojim se da ako probam, moracu da budzet probijam...i da pazarim tvoj. :D Ili da mi moras dati neki dobar popust.  :B=)

A imam u planu u nedelju da idem za BG, pa se mozda i javim. A mozda i skoknem do Bubanj potoka da vidim sta tamo sve ima, nisam nikad bio tamo. Jel se prodaje tamo ista normalno? Ili su samo price da ima brdo auta na jednom mestu?
  • Vozi: Passat B5.5 1.9TDI

Van mreže mlax

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #32 poslato: 03. Jun, 2016. 23:46 »
Ne znam za Bubanj Potok, odavno nisam cuo da je neko tamo kupio auto. Eto ja sam dugo trazio auto ali nije mi palo na pamet da odem tamo.
Ja sam uzeo ovaj, imas na dnu strane http://forum.skodaforum.rs/ostale-razne-teme/skode-sa-domacihstranih-oglasa/180/
Slobodno se javi ako si tu, ja sam slobodan za vikend, cisto da malo provozas i vidis o cemu se radi, ko zna mozda se i dogovorimo, popust za drugare sa foruma se podrazumeva. Salim se, znacilo bi ti mozda da probas pa da imas referncu za ostale koje eventualno budes gledao.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže robocoprs

  • RallyeSport
  • *****
  • Poruke: 147
  • Like ukupno: 0
  • L&K ugled: +15/-23
  • Lokacija: ГСУП 29-ти Београд, Република Србија
  • Ако хоћеш победити, не смеш изгубити!
Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #33 poslato: 03. Jun, 2016. 23:58 »
Reći ću ti da Bubanj potok zaobiđeš u širokom luku.

Van mreže mirkuk38

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #34 poslato: 04. Jun, 2016. 00:00 »
@robocoprs,
stajem rame uz tebe.

Ponekad (jednom do dva puta u tri godine  :B=)), odem do te pijace, čisto da ubijem vreme i znatiželju i eventualno kupim neke sitnice... Bože moj, šta se tamo sve valja.. kakve face uvaljuju te leševe. A tek onaj deo izvan ograđenog prostora, oni divlji parkinzi u polu-blatu.. kao Afganistan :(

Jednom sam tamo kupio auto (Bravo HGT) iako sam otišao sasvim slučajno i nisam nameravao da menjam auto. Ali to je bio jedini auto koji je vredeo tamo tog dana i nisam pogrešio. Ali ne bih se usudio ponovo na takvu kocku.. pogotovo sada kada sam stariji i svesniji nekih stvari.

Aj... pozdrav za ekipu.
A kupcu savetujem da bude strpljiv, neka skuplja parice i da odabere dobar auto (cena se pregrmi nekako u startu, ali je zato zadovoljstvo autom dugotrajno, a to nema cenu).

Van mreže dulebpZapočeo temu

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #35 poslato: 04. Jun, 2016. 00:49 »
Tako sam i mislio za Bubanj. Trebao bi ici za Bg, pa ako budem imao vremena mozda odem samo da vidim koliki je cirkus tamo. :)

A mlax, imam tvoj broj sa oglasa, potrudicu se da dodjem makar na kratko da probam...mada tek onda necu naci neki normalan. :D
Ja idem bas na Novi Beograd, Gandijeva...mozda si i blizu bas. I hvala na drugarskoj ponudi. ;)

Auto ti je jako lep, vidi se da je to novo. S2 je i ovako ogroman, a jos karavan...ti nemas problema sa pakovanjem stvari za odmor. :)
  • Vozi: Passat B5.5 1.9TDI

Van mreže mlax

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #36 poslato: 04. Jun, 2016. 10:11 »
Ja idem bas na Novi Beograd, Gandijeva
Blizu sam, na 5 minuta.
Auto ti je jako lep, vidi se da je to novo
Pa nije bas novo. Ipak je to auto star 9 godina i tragovi koriscenja su itekako vidljivi, kako spolja tako i unutra.
U svakom slucaju srecno!
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže dulebpZapočeo temu

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #37 poslato: 04. Jun, 2016. 10:16 »
Super. Onda se vidimo sigurno.

Mislio sam na novi Superb, S2.
  • Vozi: Passat B5.5 1.9TDI

Van mreže batke

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #38 poslato: 04. Jun, 2016. 10:57 »
@dulebp
Dođi u nedelju na skup kod arene, tamo možeš iz prve ruke svašta da saznaš i ako je neko voljan da ti da neki primerak da provozaš. Doduše nešto nema S1, a moj službeni je kod vozača tako da ti to verovatno ne odgovara, ali možeš da probaš moju O3 150KS.
Za sledeći auto ću se potruditi da bude neki BMW 2.0d 190KS ako ne pređem na manje turbo benzince.  :B=)
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže dulebpZapočeo temu

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #39 poslato: 04. Jun, 2016. 11:10 »
Hvala na pozivu, iako nemam jos ni jednu Skodu...dolazim nekim drugim autom ili cak kombijem. :D
Ne znam koliko cu se zadrzavati u Bg, pa necu da obecam 100% da cu doci, al jedno 65% da cu moci. :)
Uh to bi bilo extra. Da vidim jel to istih 150ks kao u Bmw. :)

Ti dizeli su extra, jako dobro idu, a malo trose. Za benzince vec ne verujem da moze tako malo da trosi za toliku snagu. A posto uvek vozis nova ili skoro nova kola, dizel je po meni bolji izbor.

  • Vozi: Passat B5.5 1.9TDI

Van mreže dulebpZapočeo temu

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #40 poslato: 05. Jun, 2016. 23:38 »
Drugari, ipak nisam uspeo da naidjem da vas pozdravim...bilo mi kasno to, morao sam kuci. Ali sam se nasao sa mlax-om i provozao njegovu masinu. :) Hvala mu i ovako javno za to.

Nisam nasao ni danas auto za sebe, bio sam na Bubanj potoku, kao sto sam i ocekivao jako malo normalnih auta ima tamo. Obisao par placeva, ali nisam nasao nista za mene. Mada dosta njih nije ni radilo kad sam isao da gledam. Al eto ceka me jos traganja za autom...
  • Vozi: Passat B5.5 1.9TDI

Van mreže dulebpZapočeo temu

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #41 poslato: 08. Avg, 2016. 10:30 »
Drugari, samo da vas obavestim da sam pazario auto, ali na zalost nisam nasao Superb, ali sam ipak u gami VW. Kupio sam Passata B5.5 2005. Hvala na svim informacijama i pomoci, a sto se tice druzenja, (ako primate VW na okupljanje :) ), gledacu da naidjem do Arene kad me put navede prema BG.
  • Vozi: Passat B5.5 1.9TDI

Van mreže SuperB

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #42 poslato: 09. Avg, 2016. 10:55 »
Drugari, samo da vas obavestim da sam pazario auto, ali na zalost nisam nasao Superb, ali sam ipak u gami VW. Kupio sam Passata B5.5 2005. Hvala na svim informacijama i pomoci, a sto se tice druzenja, (ako primate VW na okupljanje :) ), gledacu da naidjem do Arene kad me put navede prema BG.


Sretno sa  Pasatom :) Sve je to isto, Audi, VW, Seat, Skoda :)

Van mreže dulebpZapočeo temu

Odg: Skoda Superb 1.9tdi
« Odgovor #43 poslato: 10. Avg, 2016. 09:27 »
Hvala puno. :)
  • Vozi: Passat B5.5 1.9TDI



Pretraga foruma [Google]