Autor Tema: Kodiaq, kupovina, rok isporuke  (Pročitano 20691 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Skodilak01Započeo temu

Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« poslato: 12. Avg, 2017. 17:45 »
Ljudi,
Dajte malo komentara na temu roka isporuke i slicno. Koliko ste cekali na kodiaqa ako ste ga uopste i dobili. Ja svog cekam vec prilicno dugo i jos nemam potvrdu kada ce doci. Iskustva?
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0TDI 140KW 4x4 Style

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #1 poslato: 14. Avg, 2017. 11:41 »
Zar ti nisu dali tačnu proizvodnu nedelju i okvirni rok isporuke?
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže Skodilak01Započeo temu

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #2 poslato: 14. Avg, 2017. 17:54 »
Ma nista. U ponudi pise 60-90 dana, vec je proslo skoro pet meseci i dalje ne znaju kad ulazi u proizvodnju.
Zato i pitam kakva su vesa iskustva ili sa Kodiaqom ili sa nekim drugim modelima od pre koji su radjeni po porudzbini
Pozdrav
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0TDI 140KW 4x4 Style

Na mreži Markkoni

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #3 poslato: 14. Avg, 2017. 18:37 »
Dao si neki avans/platio auto vec?

Sent from my SM-G930F  


Van mreže Skodilak01Započeo temu

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #4 poslato: 14. Avg, 2017. 18:41 »
Nisam naravno al opet....
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0TDI 140KW 4x4 Style

Na mreži Markkoni

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #5 poslato: 14. Avg, 2017. 19:09 »
Hmm, pa ja koliko znam ne moze se auto poruciti bez nekog depozita. Cak ni Fabia. Osim ako nisi prijatelj kuce. Bojim se da je to razlog zasto kola nema.

Sent from my SM-G930F  


Na mreži observer

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #6 poslato: 14. Avg, 2017. 20:06 »
Iskustvo iz bratskog VW.
Zimus sam porucio Golfa, dao simbolican avans (cca 500 eur) i dobio tacnu nedelju proizvodnje i procenu vremena isporuke (koje se kasnije ispostavilo da je bilo tacno do nivoa +/- 2 dana).
Ne verujem da Skoda radi drugacije.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #7 poslato: 14. Avg, 2017. 20:08 »
I meni je tako bilo, čak se desilo da je ranije ušla u proizvodnju 2 nedelje, ali zbog problema na granici, kad su Mađari pravili neke probleme, kamionio su kasnije ušli pa sam je opet dobio na vreme... Korektno!
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Na mreži Markkoni

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #8 poslato: 15. Avg, 2017. 00:11 »
Pa da. Tako ide. 5 meseci mi zvuci neverovatno za bilo koji auto iz VW grupacije. Bojim se da je taj zavrsio kod nekoga vec, a porucen drugi.

Sent from my SM-G930F  


Van mreže nebojsar

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #9 poslato: 15. Avg, 2017. 19:24 »
Prijatelj mi je cekao novog superba ravno 7 meseci.  Trazio je bez enterijer sa ventiliranom kozom i lava blue boju i jos svasta nesto. Navodno otezanje je bilo zbog bez enterijera. Svi su ga zezali zbog roka isporuke a diler mu je davao razna test vozila da ga odobrovolji jer je covek u medjuvremenu prodao svog starog superba.
  • Vozi: Skoda Octavia 3 1.6TDI Elegance, Hyundai i30 1.4CRDI

Na mreži munja23

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #10 poslato: 15. Avg, 2017. 22:01 »
Ono sto ja imam kao informaciju je da je Kodiaq nadmasio sva ocekivanja prodaje.
Dosta stvari zavisi i od motora, broja sedista i boje, ali i problem sa kvotama. Drasticno su smanjili kvote za istocnu Evropu i prebacili iste za zapadnu. I da, tacno je da za dobar deo vozila nemaju proizvodnu nedelju.

Sto se tice depozita, ako si prijatelj kuce ili ako auto koji porucijes nije nesto preterano napucan opremom (citaj: mogu lako da ga prodaju ako odustanes), ne uzimaju depozit.

Ja konkretno za prethodna 2 auta nisam davao depozit.
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže batke

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #11 poslato: 15. Avg, 2017. 22:23 »
Nisam ni ja, a auto je priločno napucan opremom. Ali sam veliki prijatelj kuće.  ;)
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže voyager

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #12 poslato: 15. Avg, 2017. 23:00 »
Nisam ni ja za RS-a davao depozit.
  • Vozi: Octavia A7 vRS 2.0TDI 6M

Van mreže Hidroponika

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #13 poslato: 16. Avg, 2017. 08:12 »
Nisam ni ja dao depozit za octaviu, ali sam prijatelj prijatelja kuce. :)  A sto se tice roka receno mi je 90-120 dana a skoro mi je javljeno da auto u 38 nedelji silazi  sa trake.


Sent from my iPhone  

Van mreže lisica

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #14 poslato: 27. Avg, 2017. 22:56 »
Ja sam Kodiaqa narucio sredinom aprila i originalno su mi rekli da stize za 3-4 meseca jer je velika navala. Cak mi je u Cacku receno da ljudi koji budu narucivali nesto kasnije da ce morati da cekaju i do kraja godine, mada sam na to gledao kao prodajnu pricu. Nekim cudom meni su kola stigla za ravno dva meseca, tako da vec uzivam. ;D
  • Vozi: Škoda Kodiaq



Pretraga foruma [Google]