Autor Tema: Kodiaq, kupovina, rok isporuke  (Pročitano 20692 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži munja23

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #15 poslato: 28. Avg, 2017. 11:07 »
Mogao bi da otvoris garazu, da preneses svoje uzivanje i na forum ;)
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže nidza

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #16 poslato: 28. Avg, 2017. 11:44 »
Takođe apelujem. :) Predstavi auto.
  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže -nebojsa-

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #17 poslato: 28. Avg, 2017. 22:03 »
Stvarno bi bio red da se predstavi prvi forumski Kodiaq.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže Peja

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #18 poslato: 28. Avg, 2017. 22:47 »
P r a v d a   z a   K o d i a q a ! ! !          P r a v d a   z a   K o d i a q a ! ! !          P r a v d a   z a   K o d i a q a ! ! !
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže Skodilak01Započeo temu

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #19 poslato: 18. Nov, 2017. 19:26 »
Potvrdjeno, ulazi u proizvodnju prve nedelje decembra.
Ne verujem dok ne stavim tablice :)
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0TDI 140KW 4x4 Style

Van mreže rocktheroad

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #20 poslato: 05. Mar, 2018. 18:24 »
Izgleda da moj Kodiaq neće skoro... sutra ću znati više. Danas su me zvali da jave da je stigao, naravno odmah odem da vidim pre farbanja kako izgleda. Na placu prodjem pored njega, ni ne konstatujem da je to taj, posto je panorama još prelepljena belom folijom, preko sedišta najlon pa pomislih da to nije taj...

Odvedu me do kola, i onda mali nervni slom. Auto ima crnu kožu, crn enterijer, a ja sam naručio bež. Posto je bilo van radnog vremena ništa nisu mogli da provere.... neki bledi tracak nade da su pogrešan auto dovezli na plac, da je moj negde drugde...

Naravno da sve bude gore, danas sam prodao moj auto. Što ne bih kad su javili da stiže, pa i da iskilave sa isporukom, preuzimanjem, bolje da prodam i da se više ne smaram sa oglasima i zivkanjem....

Sada nemam ideju šta da radim... nemam auto za put, drugi dospeva na prodaju ovih dana... pitaj boga kada ću dočekati nov da ga opet narucim...

Najverovatnije ću na sajmu da završim sa ko zna kojim autom... užas... možda je ovo neki znak...

P.s. Nije mali nervni slom.... veliki bogami...
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Na mreži slobodanalex

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #21 poslato: 05. Mar, 2018. 19:49 »
Javi sutra kako se zavrsilo...
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže Maksimus

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #22 poslato: 05. Mar, 2018. 20:06 »
Ili im ponudi da ga uzmes al da debelo spuste cenu (naravno ako te uopste interesuje sa crnim enterijerom,onaj dvobojni stvarno dobro izgleda).

Van mreže fobia24

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #23 poslato: 05. Mar, 2018. 21:26 »
Izgleda da moj Kodiaq neće skoro... sutra ću znati više. Danas su me zvali da jave da je stigao, naravno odmah odem da vidim pre farbanja kako izgleda. Na placu prodjem pored njega, ni ne konstatujem da je to taj, posto je panorama još prelepljena belom folijom, preko sedišta najlon pa pomislih da to nije taj...

Odvedu me do kola, i onda mali nervni slom. Auto ima crnu kožu, crn enterijer, a ja sam naručio bež. Posto je bilo van radnog vremena ništa nisu mogli da provere.... neki bledi tracak nade da su pogrešan auto dovezli na plac, da je moj negde drugde...

Naravno da sve bude gore, danas sam prodao moj auto. Što ne bih kad su javili da stiže, pa i da iskilave sa isporukom, preuzimanjem, bolje da prodam i da se više ne smaram sa oglasima i zivkanjem....

Sada nemam ideju šta da radim... nemam auto za put, drugi dospeva na prodaju ovih dana... pitaj boga kada ću dočekati nov da ga opet narucim...

Najverovatnije ću na sajmu da završim sa ko zna kojim autom... užas... možda je ovo neki znak...

P.s. Nije mali nervni slom.... veliki bogami...
Napiši i koji je to diler, to je da se obratiš fabrici. Sigurno bi ti ponudili neko prihvatljivo rešenje.

Van mreže vojkan85

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #24 poslato: 05. Mar, 2018. 21:58 »
Strpljen, spašen :). Stići će ljubimac, samo polako.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže rocktheroad

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #25 poslato: 06. Mar, 2018. 09:16 »
Sinoc sa pričao sa prijateljima, nešto slično se dogodilo prijatelju u Americi. Dobio je zamensko vozilo dok nisu isporučili vozilo. Problem je sto ne dobiješ isto vozilo. Za Audi A6 je dobio A4. Meni treba veliki auto, ja ne mogu da se popakujem u Karoq ili Yeti. Sad za mini raspust možda, ali za jun nema šanse, dva kayaka, pas, deca i zena hoarder dijagnozom...

Ne znam da li je realno da pošalju nova sedišta, novi bez trim, paneli, itd... nema tu puno elemenata kao u Superbu gde je mnogo više bez elemenata. Cenim da je brze da to pošalju nego da sklapaju auto iz početka.

Ide im sajam ovde, mogu da ga tapnu bez problema, neće se oni biti u frci da ne mogu da prodaju auto. Zato se plašim da se neće česi nešto potresti i ponuditi osetni popust. Sto je najgore u Americi gde smo debelo pravno pokriveni nema Skode... tamo bi ih odrali advokati... ovde samo predstavništvo džaba ti i najbolja advokatska kancelarija kad si u Srbiji.



  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže rocktheroad

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #26 poslato: 06. Mar, 2018. 09:30 »
Napiši i koji je to diler, to je da se obratiš fabrici. Sigurno bi ti ponudili neko prihvatljivo rešenje.

Ne verujem da je do dilera. Njima sam poslao sve informacije, cak iskonfigurisao, poslao i link, i dan danas se vidi link sa bez kožom... A i diler mi je rekao da se bez koza duže čeka.Tako da je gore negde problem. Uglavom spreman sam da napravim pakao ko god je odgovoran ako ne nadjemo resenje... u svakom slučaju 45k EUR je koketiranje sa premimum brendom a ovo je smešna priča i bicikl da kupujes.

Nemojte se čuditi ako oko sajma osvanu trash bilbordi za Skodu. Uglavnom ne bi bilo korektno da upirem prstom i imenujem bilo koga ako nemam sve informacije...
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže Maksimus

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #27 poslato: 06. Mar, 2018. 09:41 »
Ja znam za slucaj da su coveku promasili boju koze u g30 petici. Sacekao isporuku svog i jbg. Desavaju se te stvari,ali mislim da je najbolje da odes tamo i dogovoris se da naruce opet isti,ali da ti daju neki kodiaq kao zamensko vozilo za to vreme (umesto popusta npr ). Mada smara cekanje,znam.
Mozda taman da sacekas sajam da vidis sportline ili l&k  :B=)

Na mreži observer

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #28 poslato: 06. Mar, 2018. 10:01 »
Ne znam da li je realno da pošalju nova sedišta, novi bez trim, paneli, itd... nema tu puno elemenata kao u Superbu gde je mnogo više bez elemenata. Cenim da je brze da to pošalju nego da sklapaju auto iz početka.


Samo novi iz fabrike. Ja ne bih dozvolio da mi ovdasnji majstori petljaju po enterijeru pa posle stalno da se cuje krckanje i slicno.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže fobia24

Odg: Kodiaq, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #29 poslato: 06. Mar, 2018. 10:25 »
Ne bi me čudilo da diler ima umešane prste. Neko je tražio možda taj auto sa tom opremom, ali drugačija boja enterijera, kasnije je našao vezu ili častio nekoga kod dilera i ovaj mu ponudio tvoj koji je mnogo ranije poručen, pa kasnije tebi da daju njegov pod izgovorom greška. Mada, rešava se to. Potrebno je 2 dana da se auto proizvede, lično sam u fabrici čuo tu informaciju kada sam bio sredinom februara. Dugačak rok je posledica velikih porudžbina, mnogo više kupaca od obima proizvodnje. Pitao sam zašto ne uvedu treću smenu, rad vikendom i dobio odgovor da kupci čekaju i duže i da im je ovo profitabilnije nego dodatne smene koje zahtevaju posebne ddodatke na satnicu. Dakle, neka uđe tvoj auto u proizvodnju po hitnom postupku.



Pretraga foruma [Google]