Autor Tema: nepaljenje srednjeg cilindra  (Pročitano 1474 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SakuleZapočeo temu

nepaljenje srednjeg cilindra
« poslato: 09. Avg, 2021. 13:38 »
Pozdrav svima od novog clana. Vozim 1.0 110hp i imam problem sa nepaljenjem srednjeg cilindra (grubo receno). Desava sa samo u odredjenom opsegu obrtaja pod opterecenjem pa me interesuje da li je neko imao slican problem. Kilometraza je ispod 3000. Inace sam generalno jako zadovoljan. Lako se vozi, nije veliki potrosac, a pored svega i lep je.
  • Vozi: Karoq 2023 style, 1.5 tsi, 110kw

Van mreže urkepz

Odg: nepaljenje srednjeg cilindra
« Odgovor #1 poslato: 09. Avg, 2021. 14:11 »
Iskoristi garantni rok

Van mreže SakuleZapočeo temu

Odg: nepaljenje srednjeg cilindra
« Odgovor #2 poslato: 09. Avg, 2021. 14:45 »
Iskoristi garantni rok

To naravno nego mozda je neko imao slicno, neprijatno, iskustvo.
  • Vozi: Karoq 2023 style, 1.5 tsi, 110kw

Van mreže radoszver

Odg: nepaljenje srednjeg cilindra
« Odgovor #3 poslato: 12. Avg, 2021. 10:05 »
Pozdrav svima od novog clana. Vozim 1.0 110hp i imam problem sa nepaljenjem srednjeg cilindra (grubo receno). Desava sa samo u odredjenom opsegu obrtaja pod opterecenjem pa me interesuje da li je neko imao slican problem. Kilometraza je ispod 3000. Inace sam generalno jako zadovoljan. Lako se vozi, nije veliki potrosac, a pored svega i lep je.

Pozdrav Saklule, kako ti se to manifestuje, cisto da znam ako primetim ne daj Boze slicno :)
  • Vozi: Kamiq 2021, 1.0 tsi, 81kW, ambition plus, Velvet Red

Van mreže SakuleZapočeo temu

Odg: nepaljenje srednjeg cilindra
« Odgovor #4 poslato: 12. Avg, 2021. 14:17 »
Pozdrav Saklule, kako ti se to manifestuje, cisto da znam ako primetim ne daj Boze slicno :)
Izmedju 2500-3000 obrtaja stuca auto kao da dodajem pa pustam gas. Desava se kada je auto opterecen tj na uzbrdici. Verovatno da ne mora na tim obrtajima ali kod mene je tako. Ako stuca malo duze pocne da blinka check engine lampica. Suraku na kia rio se gasio auto kad potopi gas. Bilo do goriva.
  • Vozi: Karoq 2023 style, 1.5 tsi, 110kw

Na mreži lipovaccc

Odg: nepaljenje srednjeg cilindra
« Odgovor #5 poslato: 13. Avg, 2021. 11:13 »
Bilo je takvih slucajeva sa ne paljenjem cilindra, za one koje ja znam reseno je novom verzijiom softvera i posle sve bilo oke
Tako da pravac ovlasceni servis
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže SakuleZapočeo temu

Odg: nepaljenje srednjeg cilindra
« Odgovor #6 poslato: 13. Avg, 2021. 12:46 »
Bilo je takvih slucajeva sa ne paljenjem cilindra, za one koje ja znam reseno je novom verzijiom softvera i posle sve bilo oke
Tako da pravac ovlasceni servis
Zahvaljujem, zakazan servis pa cu videti.
  • Vozi: Karoq 2023 style, 1.5 tsi, 110kw

Van mreže radoszver

Odg: nepaljenje srednjeg cilindra
« Odgovor #7 poslato: 13. Avg, 2021. 14:50 »
Hvala na opisu, ajd sa srećom pa da brzo to rešiš!
  • Vozi: Kamiq 2021, 1.0 tsi, 81kW, ambition plus, Velvet Red

Van mreže SakuleZapočeo temu

Odg: nepaljenje srednjeg cilindra
« Odgovor #8 poslato: 18. Avg, 2021. 10:42 »
Auto u medjuvremenu vozen, prestao  problem da se javlja, bio i na servisu takodje nisu uspeli da prouzrukuju “stucanje”. Izrotirali sve sto su mogli pa da se proba narednih 7 dana. Ili je bilo do goriva pa je trebalo duze da “prokine” ili je nesto leglo kako treba. Uzrok ostaje nepoznat ali problem je upisan za dalje pracenje. Greska obrisana pa ako je opet desi onda ce da menjaju sta im kazu iz fabrike.
  • Vozi: Karoq 2023 style, 1.5 tsi, 110kw



Pretraga foruma [Google]