Autor Tema: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača  (Pročitano 6041 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Bogdan86

Odg: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača
« Odgovor #15 poslato: 17. Avg, 2016. 15:21 »
Sto se tice Auto Cacka moje misljenje je da je sramota sto se nazivaju ovlascenim servisom, imao sam skoro jednu intervenciju kod njih i to u Cacku gde su mi majstori onako slobodno pokrali sve stvari iz gepeka a kada su mi vratili auto rekli kako nemaju slikan gepek pri preuzimanju auta i samim tim ne mogu da mi nadoknade pokradene stvari, a gepek nije bio slikan zato sto nisu imali nikakve potrebe ni da ga otvaraju za datu intervenciju... Zamenjena mi je sirena na autu pre mesec dana a sada je i ova nova ponovo otkazala tako da cemo tek da se teramo...
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2015

Van mreže mirkuk38

Zvali me danas, stigkla šoferka na leger u Krnjaču. Nisu znali da je trebovana, kolega nije preneo kolegi itd. Mogao bih im dati ponudu za Informacioni sistem, da ne vode poslovanje na papirićima i rekla kazala :P. Cirkus i dalje...

Sledeće nedelje menjam staklo i nadam se registrujem auto posle toga.

YES !!

Van mreže zare

Odg: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača
« Odgovor #17 poslato: 18. Avg, 2016. 18:50 »
Sto se tice Auto Cacka moje misljenje je da je sramota sto se nazivaju ovlascenim servisom, imao sam skoro jednu intervenciju kod njih i to u Cacku gde su mi majstori onako slobodno pokrali sve stvari iz gepeka a kada su mi vratili auto rekli kako nemaju slikan gepek pri preuzimanju auta i samim tim ne mogu da mi nadoknade pokradene stvari, a gepek nije bio slikan zato sto nisu imali nikakve potrebe ni da ga otvaraju za datu intervenciju... Zamenjena mi je sirena na autu pre mesec dana a sada je i ova nova ponovo otkazala tako da cemo tek da se teramo...
Meni su zamenili kuciste filtera za vazduh za "obicno" gde ne pise 16 V. Nije ni bitno ista su ali pokazuje odnos prema musterijama.
Zastitu ispod motora nisu ni vratili na mesto pa je sada nemam.

Van mreže Bobi

Odg: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača
« Odgovor #18 poslato: 18. Avg, 2016. 22:16 »
Autocacak PJ Nis i direktor Igor Spiric su mi poklonili Skoda zastavu za klub i hvala im na pomoci i poklonu... :bravo:

Drugih problema nema jer sam odrzavam svoju Skodu... C:-)
  • Vozi: Skoda Octavia MK1 1.6L MPI ' 98 benz+tng

Van mreže UKI

Odg: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača
« Odgovor #19 poslato: 11. Dec, 2016. 14:27 »
Ja moram stvarno da pohvalim i Auto Čačak NBG i Krnjaču. Posebno direktora Vinka u Krnjači koji mi je stvarno krajnje profesionalno izasao u susret i obezbedio zamensko vozilo dok se moj auto ne sredi, posto mi je neko  na parkingu zakačio suvozačeva vrata koja se menjaju. Do duse auto je dve godine star tako da nemam nesto mnogo iskustva sem redovnih servisa koje su obavili krajnje OK.
Jos nesto ja sam 2015 u julu menjao soferku koja mi je zamenjena u roku od 2dana. Tako da mislim da ste jednostavno upali u neki vakum i frku sa delovima.
  • Vozi: Škoda Superb 2.0tdi 2014 Ambition

Van mreže Dejan.M

Odg: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača
« Odgovor #20 poslato: 11. Dec, 2016. 17:29 »
A ja moram da se pohvalim da sam ovu zastavu iz jednog od prethodnih postova ja štampao!!!
  • Vozi: skoda fabia1,4 16v elegance 2000

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača
« Odgovor #21 poslato: 07. Apr, 2017. 22:39 »
Pohvala za AutoČačak PJ NIŠ i direktora Igora Špirića

Na Škoda skupu Srebrno jezero, pre neki dan, podržao nas je dovoženjem najnovije Škode Kodiaq,
uz pomoć našeg kolege Bobi-ja, koji je sa njim u kontaktu.

I još nešto, na tom skupu, imali smo probnu vožnju O3 1.2tsi (Zlatićeva bombona) od strane jednog gosta (Filipov prijatelj) koji je bio zainteresovan da kupi baš takvu Oktaviju i imao već neke ponude. Napomenuo sam direktoru Igoru taj momenat i čovek mi je dao vizitku i rekao: - Neka mi se javi daću mu najbolju ponudu!
Vizitka je prosleđena tada, a upravo sam i saznao (by Filip), da je O3 danas kaparisana, u AČ PJ Niš, poručena i stiže uskoro.
Hvala i bravo za AČ PJ NIŠ, dobar potez!
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Filip

evo me, juče smo bili u Nišu na sastanku kome su prisustvovali Igor i njegova koleginica Ivana Ljubenović, obećao sam da ću i nju spomenuti i javno pohvaliti

dobili smo više nego korektnu ponudu za auto, 1.2 Tsi Ambition + nekoliko stavki dodatne opreme, nešto su nam poklonili, nešto naplatili, a na nešto odobrili popust, verujem da niko od ostalih dilera ne bi mogao da da takve uslove pa je naš kolega a moj prijatelj ostavio kaparu i auto je naručen

kada bude stigao slike, dotle tražim 16" fabričke felne :)
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže Filip BG

Pohvalio bih uslugu servisa AutoČačak na NBG. Prethodni dan sam ih pozvao telefonom, opisao kvar (nije radio motorčić za prskalice šoferšajbne), i rečeno mi je da dođem narednog dana u određeno vreme. Auto je primljen u servis, konstatovano je da je motorčić za zamenu (imali su novi u magacinu), i to je odmah urađeno. Auto je još uvek u fabričkoj garanciji pa je intervencija bila besplatna. I na prijemu i u samoj radionici su radila dvojica mlađih momaka, očigledno novi na tim poslovima, ali obojica kulturni u komunikaciji sa strankom.
Dosta vremena se potroši na papirologiju (otvaranje radnog naloga, trebovanje dela iz magacina, zatvaranje naloga), ali takve su procedure u velikom broju firmi.
Da budem iskren, poznajemo neke ljude iz te firme, ali ni prilikom zakazivanja ni prilikom odlaska u servis nisam pominjao ničije ima već sam bio uslužen kao redovna mušterija.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača
« Odgovor #24 poslato: 30. Avg, 2018. 13:24 »
PRESS SAOPŠTENJE: Redizajnirana verzija modela ŠKODA Fabia

Kompanija AutoČačak očekuje dolazak redizajnirane verzije jednog od najprodavanijih ŠKODA
modela u Srbiji. Reč je o modelu Fabia, a prvi primerci će početi da stižu u ŠKODA salone već u
septembru.

Zvanična promocija i predstavljanje modela Fabia će se održati u okviru Lady fair-a 8. i 9.
septembra ispred TC Ušće. AutoČačak je jedan od sponzora ovog sajma i u saradnji sa
organizatorima sajma smo pripremili razna iznenađenja za sve one koji odluče da nas za vreme
sajma i posete. Već neko vreme je Goca Tržan naše promotivno lice, tako da smo odlučili da
beograđanima poklonimo koncert ove popularne pevačice i to u subotu 8.09. sa početkom u
17:30h.

Škoda Fabia se pokazala kao savršen službeni automobil zahvaljujući kompaktnim dimenzijama,
ekonomičnosti i prtljažnom prostoru koji nudi. Sada želimo da pokažemo da Fabia nije samo
službeni automobil, već savršeni saputnik van posla. Pored pomentih prednosti, sigurno ćete
znati da cenite i Simply Clever rešenja, kojih ovaj, kao i svaki drugi ŠKODA automobil, ima
zaista puno.

Pred potencijalnim kupcima je širok spektar mogućnosti. Ponuda boja, paketa opreme, alu felni,
sistema za komfor i bezbednost je sada još bogatija. Ono što ne mogu da izaberu je dizel
pogonski agregat jer je ovo prvi automobil u ponudi brenda ŠKODA koji se neće proizvoditi sa
ovim agregatom.

Cena koja se kreće već od 8.712 evra je jedan od razloga koji opravdava slogan koji prati ovoj
model „Znam šta biram“.

Beograd, 29.08.2018.

  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Filip BG

Moje iskustvo (pozitivno) se odnosi na firmu Bugi Trade koja radi u okviru AČ u Krnjači. Oni su zaduženi za limarsko-farbarske radove. Firmu vode dva brata, obojica korektni u komunikaciji. Meni je bilo potrebno farbanje zadnjeg branika preko polise osiguranja nakon grebanja. Kako sam ih pozvao u vreme pred godišnji odmor (išli su na kolektivni za 2 nedelje) rekli su da dođem da pogledaju obim posla i kažu da li mogu da prime vozilo i završe ga pre odmora. Inače u AČ na NBG su rekli da bi morali da ga šalju u Čačak na farbanje i da bih čekao dosta dugo jer imaju 50-ak vozila na čekanju.
Ljudi iz Bugi Trade (AČ Krnjača) su nakon pregleda rekli da dovezem auto za 3 dana i da će biti gotov za 3 dana. Ispoštovali su rok, a čini mi se da je posao urađen dobro. Godine će pokazati.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Van mreže djordje48

Toliko prelepih stvari u skodinom salonu da covek.ne zna sta bi pre kupio bravo2  putna torba mi se bas svidja velika je ima tockice i kosta oko 9500. Jeste skupo ali je bas lepa :bravo:  tu je i mali tekst gde Kole kaze da je prodao oko 100 000 vozila od pocetka rada skode u srbiji :bravo:


















Van mreže Filip BG

Hvala ljudima iz Auto Čačka što su za Novu Godinu obradovali jednog od najmlađih ljubitelja Škode u Srbiji, našeg sina, i poklonili mu maketu Kodiaq-a. Lep gest prema dečaku čiji su dedovi vozili i voze Škode, a čiji su prababa i pradeda Škodom 1000 MB išli u Tursku na more pre 50 godina.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Van mreže SaleeNis

Moje iskustvo u AČ Niš je pozitivno. Šef Igor i Marko iz prodaje veoma ljubazni i predusretljivi. Auto je stigao brzo (2.5 meseca) i sve oko procesa kupovine je proteklo glatko. Još uvek nemam iskustva što se servisa tiče, videćemo koliko su pedantni, mada čitao na ovom forumu da su i tu iskustva pozitivna.
  • Vozi: Kodiaq 1.5 TSI DSG Style+

Van mreže observer

Odg: Autočačak doo - Srbija - Čačak, Niš, Novi Beograd, Krnjača
« Odgovor #29 poslato: 01. Mar, 2021. 15:57 »
Hvala ljudima iz Auto Čačka što su za Novu Godinu obradovali jednog od najmlađih ljubitelja Škode u Srbiji, našeg sina, i poklonili mu maketu Kodiaq-a. Lep gest prema dečaku čiji su dedovi vozili i voze Škode, a čiji su prababa i pradeda Škodom 1000 MB išli u Tursku na more pre 50 godina.

Koliko im kostaju ovi modeli u salonu? To je razmera 1:43?
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017



Pretraga foruma [Google]