Autor Tema: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima  (Pročitano 5812 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže FabiaRojoZapočeo temu

Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« poslato: 10. Sep, 2014. 20:10 »
Poštovani, kad god u nekim novinama ili domaćem sajtu izadje vest o Škodi, Dačija menadžment direktno kreće sa PLjUVANjEM Škode.
Dačija fanovi mesecima na svakoj mogućoj temi, svakoj slici, najavi... kreću sa najgorim mogućim komentarima.
Videti teme vezane za Škodu na Vrelim Gumama, na sajtu www.auto.blog.rs, Blic, Novosti, B92.
Najekstremnije na B92. Ja mogu da vam pokažem svaki mogući link na kome Dačija I Reno fanovi na najgori I najljigaviji način pišu neistine o ŠKODAMA koje se raspadaju.
« Poslednja izmena: 11. Sep, 2014. 13:58 Karlheinz Hell »


Van mreže FabiaRojoZapočeo temu

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #2 poslato: 10. Sep, 2014. 20:22 »
Sada pročitajte komentare doslovno I videćete da 3 ista MENTOLA 24h pišu kako su Škode otpad, kako se rapadaju, kako ih voze u svojoj firmi I kako ne izlaze od majstora, kako su delovi preskupi I kako će da kupe Sandero, Logan... jer im se Skoda smučila I kako troklipnjače škodine stalno viđaju na vozilima šlep službi

Van mreže bigor

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #3 poslato: 10. Sep, 2014. 20:58 »
Mogu da nam pljunu pod prozor, hajde molim te od svih kompanija Dacija se kurci
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #4 poslato: 10. Sep, 2014. 21:48 »
 =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) jeste da renault pravi daciju ali skoda je W,tako da ce uvek skoda biti bolja!!
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže dulefontana

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #5 poslato: 11. Sep, 2014. 08:54 »
 =)) =)) Pa oni stvarno nisu normalni.

Van mreže Turbo

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #6 poslato: 11. Sep, 2014. 09:44 »
Taj Auto blog je oduvek smejurija.

Van mreže bugarin

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #7 poslato: 11. Sep, 2014. 11:38 »
ne vidim uopste potrebu za nerviranjem.

procitah sve komentare na svim linkovima koje si naveo i apsolutni sampion mi je ovaj koji kaze da zivi u americi i da je sretan sto tamo nema automobila poput skode, valjda one sa motorom od 1000ccm.
nemaju, al zato imaju motore od 6500ccm sa jedva 450KS, odnos kubikaza-konjaza koju su japanci i evropljani odavno prevazisli. setite se suzuki swifta koji je iz 1300ccm vadio vise od 130KS jednostavnim skidanjem blokade kod muse. znaci odnos 1000ccm=100ks. a amerima je i danas pojam 1000ccm=75ks. a o tome da su im vozila kreirana za pravolinijsko kretanje, ne zelim ni da komentarisem.

pod broj jedan: 90 posto onih koji pisu na gorespomenutim adresama imaju jako slabe veze sa automobilima. pod tim mislim da veliki deo njih NEMA KOLA. drugi deo upravlja motornim vozilom samo kada u firmi zaduzi vozilo, a treci su dezurni pljuvaci koji voze mercedes-bmw-opel ili neko slicno vozilo staro 15-20+ godina, uvezeno od preko od prvog vlasnika sa samo 130Kkm i isti smatraju vasionskom tehnologijom.

kao drugo: argumenti kojima barataju su krajnje neupotrebljivi i smesni, i svode ocenjivanje vozila na cisto licne estetske kriterijume.


juce sedim sa cerkom u basti mekdonaldsa i slusam dvojicu kako polemisu o kolima. pomislih da su taksiste, jer su sedeli za praznim stolom i ubijali vreme. razgovor je bio tipa: ZNAS KOJI MI SE AUTO SVIDJA?
i onda nabrajanje i komentari ovog drugog.
citroen c6    -----   kanta, djubre, francuski krs
lep je passat   ------   pa dobro, nemac, kvalitet je to.
i tako nekoliko modela da bi na kraju usledilo:
svidja mi se lexus (bez navodjenja modela)   -----------------  lexus? pa to je francuski brend
francuski?               ----------------            americki bre, to je americki brend

vec mi tu bi jasno sve, a poentiranje su izveli kada su napustili sto za kojim su sedeli, krenuli ka parkingu, izljubili se sa nekim likom i svi zajedno seli u fiat stilo..........................

tako da.................cuvajte zivce, u nasoj zemlji ima puno vrhunskih poznavalaca sporta, automobilizma, politike i ljubavnih vestina.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži munja23

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #8 poslato: 11. Sep, 2014. 12:45 »
Mislim da je Bugarin pogodio u srz o cemu se radi.

90% Skoda na ovom forumu su vredniji od krntija koje voze isti ti koji komentarisu gore pomenute tekstove. U te krntije, kao sto je Bugarin rekao ubrajam i Mercedese, BMW-e, Audi-e, pa cak i VW koji su presli preko pola miliona km, ali Boze moj, bitno je da se voze po premium brendovima...
Oni koji se voze, a masa njih su pesaci.

Moja logika je sledeca: Kupujem onaj auto koji za moj novac moze da mi da maksimum. Takodje da ja njemu mogu da dam kvalitetno odrzavanje, nove pneumatike, kocnice i slicno. OK, u ovom trenutku to je Skoda. Svako od nas bi voleo da mozda vozi neki premium brend, ali sve u skladu sa svojim mogucnostima. Secam se u prethodnoj firmi BMW 740li, 2010 godiste. Nabavna cena EUR 100,000. Prodat posle godinu i po dana za EUR 52,000. Neka hvala. Volim ja svoju Skodu i ne osecam se da vozim los auto, naprotiv!

 Mozda je glupo ovo sto cu da konstatujem, ali svi ti komentatori su velikim delom iskompleksirane osobe, takozvane "batice" ili "gradske face"... :D
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže robocoprs

  • RallyeSport
  • *****
  • Poruke: 147
  • Like ukupno: 0
  • L&K ugled: +15/-23
  • Lokacija: ГСУП 29-ти Београд, Република Србија
  • Ако хоћеш победити, не смеш изгубити!
Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #9 poslato: 11. Sep, 2014. 12:57 »
Poštovani, kad god u nekim novinama ili domaćem sajtu izadje vest o Škodi, Dačija menadžment direktno kreće sa PLjUVANjEM Škode.
Dačija fanovi mesecima na svakoj mogućoj temi, svakoj slici, najavi... kreću sa najgorim mogućim komentarima.
Videti teme vezane za Škodu na Vrelim Gumama, na sajtu www.auto.blog.rs, Blic, Novosti, B92.
Najekstremnije na B92. Ja mogu da vam pokažem svaki mogući link na kome Dačija I Reno fanovi na najgori I najljigaviji način pišu neistine o ŠKODAMA koje se raspadaju.

Za dobrim konjem se prašina diže! :D

« Poslednja izmena: 11. Sep, 2014. 21:07 Karlheinz Hell »

Na mreži 2 Busy

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #10 poslato: 11. Sep, 2014. 13:01 »
Isto je sa našim gastarbajterima,čast izuzecima.70%njih se tamo preko vozi gradskim prevozom do posla.Ali,kad se ide u Srbiju,Audi se kupi da se pokaže selu kakav je standard.O kreditima i kirijama da ne govorim.

Послато са LG-D373


Van mreže jovan.ilic.89

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #11 poslato: 11. Sep, 2014. 13:25 »
Ali,kad se ide u Srbiju,Audi se kupi da se pokaže selu kakav je standard
Мислиш изнајми у rent-a-car агенцији? :)

Van mreže bugarin

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #12 poslato: 11. Sep, 2014. 13:33 »
da, u rent-a-car agenciji, ako se to tako zove. ona garaza gde ti na auto koji rentiras, po izboru nalepe nalepnice sa imenima tvoje dece, ili tvojim nadimkom na zadnje staklo. pa kad dodjes u zavicaj svi misle da si pun kesa, a ti jedes pastetu 6 meseci i spavas sa 12 sapatnika u istoj prostoriji.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže t.salai

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #13 poslato: 11. Sep, 2014. 15:31 »
Bas sam prekjucer napisao na svoj FB:

Ljubitelj automobila bira auto po svom ukusu, ostali vole auta koja zadivljuju masu  ;D

Prema tome, samo nek' pricaju, ja se ponosim sto vozim i volim Skodu a za pacenike iz premium brandova samo bi pitao koliko puta preskoce objed da ustede za redovan servis  ;D

A usporedjivati Daciu naspram Skode po meni je isto kao usporedjivati Fabiju prema Audiju A3 :)

  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže Apatinac

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #14 poslato: 11. Sep, 2014. 23:40 »
E ja sam medju onih 30% :-):-):-)
  • Vozi: Octavia II 1,6 tdi



Pretraga foruma [Google]