Oglasi i Reklama > Reklame: Servisi Usluge Prodaja

Autoelektričar Lipovac - Šimanovci

(1/1)

lipovaccc:
Poštovane kolege zelim da vam predstavim ono sa čim se bavim i ako vam zatreba moja pomoć tu sam da pomognem.

Popravke koje radim:

1.Popravke električnih instalacija na svim modelima škode:

Neki od kvarova koji spadaju u ovu kategoriju

-Signalizacija
-Popravke električlne instalacije koje prouzrokuju razne probleme
-Ugradnja audio uredjaja u vas auto (radio, navigacija,zamena zvučnika  itd)
-Zamena i popravka električnih brava vrata
-Ugradnja led sijalica
-Popravka sistema ventilacija (ventilator kabine, motorići za regulaciju duvanja  )
-Zamena alnasera i alternatora
-Zamena bobina i svećica
-Zamena ventilatora hladnjaka motora


2. Popravke podizača prozora

Popravke vezane za sistem podizanja i spustanje stakla i rešavanje škripe stakla pri spustanju stakla i podizanju

3. Zmena svih delova enterijera u vašoj škodi

-Zamena sedišta, tapacira na vratima , neba, tepiha, ručice menjaca, volana, zamena komplet cele table...

4.Laki mehaničarksi radovi

-Zamena hladnjaka motora
-Ekspanzione boce
-Zamena račvi za vodu
-Zamena creva za vodu i gorivo

Naveo sam neke od kvarova koji se često sreću kod škoda. Šta god vam treba tu sam na viber mozete da mi pisete kad god.

Nalazim se u Šimanovcima na 20tak kilometara od Beograda . Neke lake radove dosao bi kod vas na adresu  od prilike nekih 30tak km od mene nije nikakav problem (Beograd, Stara Pazova, Ruma, Šabac )

Ovo je moj broj  telefona 061-6364932 Zdravko Lipovac, ako vam se ne javim na telefon to je mozda je r radim u firmi ali javljam se ja vama cim budem u prilici .

lipovaccc:
Pozdrav kolege
Evo neki od mojih radova do sada

Pakovanje dizni 1,4 tdi. Ova fabija je imala jako veliki problem sa paljenjem i resen se ja ubacivanjem drugih dizni i zamenom gumica dizni





Ovaj polić se obradovao novim amortizerima zadnjim i sa malim servisom



Ova fabija je dosla sa gomilom nekih problema pa smo na njoj menjali hladnjak vode, pk razvod , svecice itd







Čišćenje pumpe goriva u rezervoaru


Auto star 9 godina i presao 120 000km prestao da vuce i lepo da pali kad eto ga problem zacepljeno sito pumpe

Zamena eneterijera na Roomsteru


Otvaranje fara na fabiji i ciscenje fara iznutra i popravka instalacije koja izgorela


Zamena neba na fabiji karavan



Ciscenje egr ventila i klapne gasa na 1,9 tdi





Ovo su samo neke slike od radova

Dosta slika moze da vidite na instagram nalogu Garage96

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju