Autor Tema: SKODA OCTAVIA 4, infotainment  (Pročitano 4090 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dixon

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #15 poslato: 08. Feb, 2021. 18:16 »
@Mareska тако је, али не и у овлашћеном...

Van mreže Hustler

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #16 poslato: 08. Feb, 2021. 18:22 »
Klepaju po ušima u ovlašćenim >:(

Van mreže squirll

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #17 poslato: 08. Feb, 2021. 19:36 »
Auto poseduje skodin eSim, vazi po celoj evropi (valjda je neki globalni operater) i (koliko sam skontao) je ogranicen samo za protok koji su potrebni za auto, npr updejt mape i lokacija automobila. ne mozes da zakacis telefon pa da koristis i (verovanto) ne mzoes da menjas esim (da bi morao da platis skodi), traje godinu dana free posle doplacujes. Inace je mapa losa, koristim GoogleMaps.
Hotspot je da tvoj telefon bude repetitor, u cemu je fora ne znam.
Preko mobilnog "My Skoda" aplikacija ima zakljucanvanje/otkljucavanje al to moraju u servisu da ti aktiviraju (da potvrde identitet)
Ako imas android auto u tvojoj verziji infotainmenta bi trebalo da mozes da ga koristis preko Bluetooth-a, prethodne verzije su zahtevale kabel.
  • Vozi: Superb 2020 Style Plus 190hp DSG 4x4

Na mreži Mareska

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #18 poslato: 08. Feb, 2021. 22:43 »
@Mareska тако је, али не и у овлашћеном...
Sve sam dalje opciji da uzmem superb novu, samo na male servise trebam da dam preko 1.000e godišnje.. Ne smem ni da pomislim koliko su pločice sa rukama..
  • Vozi: Passat

Van mreže dixon

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #19 poslato: 08. Feb, 2021. 23:05 »
@Mareska не верујем да је за новог пасата јефтиније

[SPOILER=najbolja kola pasaaat][youtube]http://youtu.be/iCAkHss_5JI[/youtube][/SPOILER]
Да не идемо у off, не знам шта сте очекивали, опште је познато да су цене у овлашћеном 1.5-2 пута јаче од нормалног сервиса да се сипа исто уље и исти филтери...
« Poslednja izmena: 08. Feb, 2021. 23:11 dixon »

Na mreži Mareska

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #20 poslato: 09. Feb, 2021. 00:16 »
@Mareska не верујем да је за новог пасата јефтиније

[SPOILER=najbolja kola pasaaat][youtube]http://youtu.be/iCAkHss_5JI[/youtube][/SPOILER]
Да не идемо у off, не знам шта сте очекивали, опште је познато да су цене у овлашћеном 1.5-2 пута јаче од нормалног сервиса да се сипа исто уље и исти филтери...
Ma ja nov auto nisam nikad ni kupio uvek 3,4 godine star, zato mi je i zao da dajem tolike pare za ovlašćene servise. Sad imam mogućnost da uzmem novu superb za 13k eura u najnižem paketu opreme pa se lomim..
  • Vozi: Passat

Van mreže branko.kotorZapočeo temu

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #21 poslato: 12. Feb, 2021. 13:24 »
Hvala.
U pravu si za crne lajsne unutra, zatvorice ambijent.
Sad imam drugi problem zbog sportskih sjedista, a to je da  se nece moci montirat drzac za tablet standardnom tehnikom koja se pricvrscuje za naslon glave.
Vezano za felme, svidjaju mi se od vrs, da li bih smio staviti neke od 19"

Van mreže dixon

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #22 poslato: 12. Feb, 2021. 17:30 »
@Hustler пре неки дан у причу са клијентом, голфа 7 вози 2017, дизел 1.6. У аутокомерцу је 32к мали сервис ал ига раде на 30.000км што нема смисла, гориво је код нас кршина за толике сервисне интервале...

Van mreže branko.kotorZapočeo temu

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #23 poslato: 12. Feb, 2021. 17:40 »
Kod nas u cg su skoro poceli auta vw grupe da rade na 30kkm/2god.
Osim skode

Van mreže Hustler

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #24 poslato: 12. Feb, 2021. 19:54 »
@Hustler пре неки дан у причу са клијентом, голфа 7 вози 2017, дизел 1.6. У аутокомерцу је 32к мали сервис ал ига раде на 30.000км што нема смисла, гориво је код нас кршина за толике сервисне интервале...

Cccc,skoro pa generalka!!!
I stvarno nema smisla za 3 filtera i 4 litra ulja skoro 300 eura !!!

Van mreže Hustler

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #25 poslato: 12. Feb, 2021. 20:15 »
Hvala.
U pravu si za crne lajsne unutra, zatvorice ambijent.
Sad imam drugi problem zbog sportskih sjedista, a to je da  se nece moci montirat drzac za tablet standardnom tehnikom koja se pricvrscuje za naslon glave.
Vezano za felme, svidjaju mi se od vrs, da li bih smio staviti neke od 19"

Xex,doplata za sportska sedišta hiljadarka a ti se brineš što neće neki plastikanac od 20evrića da se kači na njih,ma daj =))

19",možeš staviti ,Izgledaju predobro = dobiješ tvrdji i stabilniji auto + povećana potrošnja , dakle tvoja odluka.
Elem ,i 150ks nosi njih bez problema ali RS ima cini mi se 245ks tako da te felne su i preporučljive za tu konjažu.
Sta fali tim antracit 18"-ama?I one su ok,čak su i taman za taj tvoj motor što i fabrika kaže, a i isto lepo izgledaju.Koja je boja auta?


Van mreže Maksimus

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #26 poslato: 12. Feb, 2021. 20:17 »
Nista teze nece biti motoru sa 19 kqd je guma iste sirine i ako su slicne mase(a vetovatno jesu,cak mislim da je kod mene npr 19 tocak nesto laksi od 18).

Van mreže Hustler

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #27 poslato: 12. Feb, 2021. 20:26 »
Slažem se bravo2
225/45/18 = 225/40/19 i nema neodgovarajućih odstupanja

Van mreže branko.kotorZapočeo temu

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #28 poslato: 13. Feb, 2021. 02:10 »
Xex,doplata za sportska sedišta hiljadarka a ti se brineš što neće neki plastikanac od 20evrića da se kači na njih,ma daj =))

19",možeš staviti ,Izgledaju predobro = dobiješ tvrdji i stabilniji auto + povećana potrošnja , dakle tvoja odluka.
Elem ,i 150ks nosi njih bez problema ali RS ima cini mi se 245ks tako da te felne su i preporučljive za tu konjažu.
Sta fali tim antracit 18"-ama?I one su ok,čak su i taman za taj tvoj motor što i fabrika kaže, a i isto lepo izgledaju.Koja je boja auta?
Tablet za djecu na duze puteve da im drzi paznju ako ne spavaju.
Vezano za felme - pa osim rs, ne bih nesto reko da ostale predobro izgledaju. Nisu nesto da bi upale u oci. Tek one od 17", a izgledaju kao da su 16". Svidjaju mi se te od 19, plus sto se vide crvene kocnice. Po katalogu ne moze od 19, valjda fabrika ne preporucuje, pa bi u tom slucaju trebao da kupim posebno nove felme, i nove gume sto mi je previse novca sad. Za potrosnju me nije briga, to mi je zadnja bitna stavka.

Crna boja.
« Poslednja izmena: 13. Feb, 2021. 02:17 branko.kotor »

Van mreže branko.kotorZapočeo temu

Odg: SKODA OCTAVIA 4, infotainment
« Odgovor #29 poslato: 13. Feb, 2021. 02:42 »
Svidjaju mi se npr ALTAIT i CRATER, ali njih nema u ponudi za nase trziste, ili bar nema mogucnosti za ovaj model skode.
« Poslednja izmena: 13. Feb, 2021. 02:48 branko.kotor »



Pretraga foruma [Google]