Autor Tema: Multimedia Swing pitanje  (Pročitano 1954 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sale89Započeo temu

Multimedia Swing pitanje
« poslato: 02. Mar, 2023. 23:26 »
Pozdrav svima,nisam se dugo oglasavao jer nisam bio dugo vlasnik skode.Da skratim,u pitanju je Fabia 2020 i zamenio sam fabricki radio (mislim da je blues) koji nije imao nikakve dodatne opcije, sa modernijom swing + multimedijom.Dijagnostikom je skinuta zastita i media radi super,bluetooth se poveze,muzika se pusta ali sagovornik mene ne cuje jer nemam mikrofon instaliran.Moje pitanje je da li je to velika muka i zna li neko kako i gde treba mikrofon da se spoji sa multimedijom.U nastavku su slike medije sa zadnje strane.Hvala unapred

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Multimedia Swing pitanje
« Odgovor #1 poslato: 03. Mar, 2023. 00:58 »
Javi se kolegi dixon da ti to resi
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže MAKS

Odg: Multimedia Swing pitanje
« Odgovor #2 poslato: 03. Mar, 2023. 07:28 »
Ja sam posle svinga ugradio COLUMBUS. I morala je sva instalacija do uredjaja da se izvlaci. Od uredjaja do mikrofona. Koji stoji gore kod svetla . Lepo ti rece buca obrati se tom liku i pomoci ce ti da se to resi.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže sale89Započeo temu

Odg: Multimedia Swing pitanje
« Odgovor #3 poslato: 03. Mar, 2023. 08:57 »
Hvala ljudi

Na mreži Baltazar

Odg: Multimedia Swing pitanje
« Odgovor #4 poslato: 04. Mar, 2023. 19:02 »
Pozdrav svima,nisam se dugo oglasavao jer nisam bio dugo vlasnik skode.Da skratim,u pitanju je Fabia 2020 i zamenio sam fabricki radio (mislim da je blues) koji nije imao nikakve dodatne opcije, sa modernijom swing + multimedijom.Dijagnostikom je skinuta zastita i media radi super,bluetooth se poveze,muzika se pusta ali sagovornik mene ne cuje jer nemam mikrofon instaliran.Moje pitanje je da li je to velika muka i zna li neko kako i gde treba mikrofon da se spoji sa multimedijom.U nastavku su slike medije sa zadnje strane.Hvala unapred
Nesto se promenilo kad je sad tako komplikovano?
Ili nije?
Kada sam ugradio mikrofon na RNS 315, samo sam ga ukljucio na svoje mesto na uredjaju i evo vec dve godine radi normalno.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Van mreže MAKS

Odg: Multimedia Swing pitanje
« Odgovor #5 poslato: 04. Mar, 2023. 20:02 »
Pa ako nema mikrofon mora instalacija. Pa mora da se nadje ta instalacija.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Na mreži Baltazar

Odg: Multimedia Swing pitanje
« Odgovor #6 poslato: 04. Mar, 2023. 22:36 »
Uz mikrofon se dobije kabal, kakva instalacja jos treba i gde se trazi?
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Van mreže MAKS

Odg: Multimedia Swing pitanje
« Odgovor #7 poslato: 05. Mar, 2023. 07:26 »
Ako si dobio kabl uz mikrofon ok . Treba neko to da ti ugradi.
U mom slucaju sam morao da pravim instalaciju za blu tut modul i kablove za mikrofon jer ih nisam imao . To mi je lik sve napravio i ugradio. I sve fercera extra. I naravno bilo je jos nekog kodiranja.

Malo guglaj pa ces naci.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE



Pretraga foruma [Google]