Autor Tema: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije  (Pročitano 34645 puta)

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže wllada

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #285 poslato: 04. Maj, 2022. 18:22 »
Pozdrav svima,
trenutno sam u procesu kupovine novijeg auta i pojavila mi se prilika da uzmem škoda karoq.
U pitanju je 1.6 dizelaš sa DSG menjačem i od prilike svom opremom osim kožnih sedišta (koja ne preferiram).
Na satu je 80K, kupljen u Srbiji 2018. godište.
Auto deluje perfektno očuvan, ali primetio sam 2 stvari koje su mi malo zasmetale.
Jedna je da plastika zadnjih vrata škripi kada se drži ručka, a druga se odnosi na farove. Farovi su na krajevima ispucali kao da su naprsli (na primer na levom faru skroz leva ivica ka vratima, isto tako i na desnom).
Interesuju me vaša mišljenja o vrednosti i navedenim nedostacima.
Hvala mnogo.

Na mreži HellBlaze

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #286 poslato: 04. Maj, 2022. 19:50 »
Ovo za farove podleze garanciji, meni su oba zamenili.

Van mreže Stevan

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #287 poslato: 05. Maj, 2022. 07:53 »
Inace je jako tesko naci auta koja nisu iz uvoza, sa poznatom servisnom istorijom i malom kilometrazom. Pogotovo u toj kombinaciji motora i mjenjaca, jos ako je oprema dobra kao sto kazes. To se uvijek smatralo mnogo boljom kupovinom od one iz uvoza koja se po pravilu svodi na manju Ili vecu prevaru. Ako je i cjena dobra, kupuj i ne razmisljaj dugo jer prodace se veoma brzo.
  • Vozi: Skoda Octavia 1.6 tdi 2014. god.

Na mreži HellBlaze

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #288 poslato: 05. Maj, 2022. 09:45 »
Imam ja na prodaju Karoq 2018 kupljen kod nas, sa 40k na satu ali nije DSG :) isto style plus oprema, bogata :)

Van mreže wllada

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #289 poslato: 05. Maj, 2022. 10:18 »
Imam ja na prodaju Karoq 2018 kupljen kod nas, sa 40k na satu ali nije DSG :) isto style plus oprema, bogata :)

Da li ima panoramu, koji je motor i cena?

Na mreži HellBlaze

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #290 poslato: 05. Maj, 2022. 10:19 »
1.6 tdi, bez panorame, za cenu mozemo da pregovaramo :) imas u mojoj suv garazi kad sam prestavio auto detaljne specs i sve

Van mreže wllada

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #291 poslato: 05. Maj, 2022. 12:40 »
1.6 tdi, bez panorame, za cenu mozemo da pregovaramo :) imas u mojoj suv garazi kad sam prestavio auto detaljne specs i sve

Htedoh ti poslati privatnu poruku, ali forum veli da nemam pristup.  :(

Van mreže Tatara

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #292 poslato: 09. Nov, 2023. 05:39 »
Eee ljudi pozdrav novi sam u grupi I postavljam prvi put pitanje preko Foruma pa ako mest nevalja oprostite.
Radi se o mojoj skodi karoq kupio sam je prije godinu dana presla je 140 000 km. Bio sam na pregledu nema nikakvih grešaka I to al mi se cuje neko pucketanje kad ubrzava auto,prvo sam pomislio da nije mjenjac  kad prebaci brzinu Dsg je ali nije vec je kod ubrzanja vozilo al najcesce  izmedju 3 I 4 brzina.
Ako je imao ko slican Problem molio bi da mi da neku informaciju
Hvala unaprijed
  • Vozi: Skoda Karoq

Van mreže munja23

Odg: Škoda KAROQ utisci, komentari, informacije
« Odgovor #293 poslato: 09. Nov, 2023. 15:38 »
Možeš da snimiš i postaviš video ovde?
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0



Pretraga foruma [Google]