OSTALI FORUMI > Auto Moto Forum

Projekat Golf 2 syncro

(1/5) > >>

fobia24:
Oduvek sam hteo da imam oldtimer skodu, ali kako nemam jos jednu garazu, nisam nikad nisam realizovao ideju. Moj prijatelj ima uslova, pa cu si priustiti deo hobija. Zajedno smo nas dvojica kupilli krsa iz naslova. Ima puno posla, radimo ga da valja i planiramo da ga uradimo da bude kao nov. Golf 2 GT syncro. U njemu je motor dizel, instalacija ostala od 1.8 motora. Motor je drugar nabavio u Bosni i uskoro ide po njega. Menjacemo tapacire, sedista, tablu i ceo armaturu, nebo, gepek vrata, sajtne. Limarija ce se uraditi perfektno. Na kraju sledi farbanje. I na samom kraju kada nas mine zelja ici ce na prodaju na Mobile.de

dixon:
Нек је са срећом пројекат! Качи нам слике како иде чим буде неких радова :)

petarp031:
Super, jedva cekam izvestaj. Dobar je to auto. Nasli ste 1.8 90ks K- glava ili ajnspric?
Bice to super projekat, samo napred.
Pozdrav i srecno

NikolaK87:
Koji greh ubaciti dizel motor. Pa kupi odmah nekog dizela... Puno sreće sa projektom.

Marjanke:
Ako je motor za syncro onda je vise od tih 90ks, a vidim da je novi tip. Taj model je danas prava retkost, bice muke naci dobre delove, a jos plitak tunel. Zovi ako sta treba, ima tog loma jos po Srbiji. Mada za njega kr 16v motor verzija je prilicno dobra stvar, ali posto ga je tesko naci razmisli i o abf 16v od mk3, sve se uklapa, pa i tehnicki pregled.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju