Autor Tema: Sredstva za odrzavanje koznih sedista  (Pročitano 2379 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Velja_bg

Odg: Sredstva za odrzavanje koznih sedista
« Odgovor #15 poslato: 18. Okt, 2023. 23:00 »
Претпостављам да може, али да ипак питам, да ли ова средства и на овај начин могу да се користе и за кожне волане?

Naravno, sredstva i princip su isti za sve kozne elemente. Ako vam se svidi mozete i zeni tasne da odrzavate  :)) :))

Koza je dobro odrzavana kad ima "mat" izgled. Cim se sija, znaci da je zaprljana i vremenom ce joj to nanenti ostecenja.
Za volan je obicno potrebno uloziti vise truda u fazi ciscenja i odmascivanja, a nanosenje kreme je klasika.
  • Vozi: Skoda Superb 3

Na mreži Vladapetr

Odg: Sredstva za odrzavanje koznih sedista
« Odgovor #16 poslato: 18. Okt, 2023. 23:54 »
U L&K su kožna sedišta. Održavao sam kako su me uputili momci iz Titaniuma, to je isto i Velja gore napisao: prskanje sredstva za čišćenje, četkanje četkom od konjske dlake, onda krema za održavanje i na kraju trljanje finom mikrofiber krpom da se uglanca i skloni višak. Koža mi je izgledala jako dobro i posle 4 godine intezivne upotrebe.

Sad sam za RS uzeo ista sredstva, ali se još nisam usudio da probam. U RS-u je kombinacija kože i još nečega, ali veći problem mi je crveni konac kojim su sedišta proštepana. Bojim se da će da potamni kad se pokvasi ovim sredstvima, pa će baš gadno da izgleda
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Sredstva za odrzavanje koznih sedista
« Odgovor #17 poslato: 19. Okt, 2023. 07:21 »
Naravno, sredstva i princip su isti za sve kozne elemente. Ako vam se svidi mozete i zeni tasne da odrzavate  :)) :))

Koza je dobro odrzavana kad ima "mat" izgled. Cim se sija, znaci da je zaprljana i vremenom ce joj to nanenti ostecenja.
Za volan je obicno potrebno uloziti vise truda u fazi ciscenja i odmascivanja, a nanosenje kreme je klasika.
Онда то мора бити "тајна" операција, јер да ме супруга види... Лелееее  =))
До сада сам релативно успешно "тетки носио лек" кад су нека друга спремања била...  =))
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Sredstva za odrzavanje koznih sedista
« Odgovor #18 poslato: 19. Okt, 2023. 07:48 »
Sad sam za RS uzeo ista sredstva, ali se još nisam usudio da probam. U RS-u je kombinacija kože i još nečega, ali veći problem mi je crveni konac kojim su sedišta proštepana. Bojim se da će da potamni kad se pokvasi ovim sredstvima, pa će baš gadno da izgleda
Богами требаш се добро распитати с обзиром да се материјали мењају и нека средства и искуства која имамо од раније можда не важе.
Имам случај на Ф4, возачко седиште, црно платно (бар мени тако изгледа), флека од сока, и узео сам ону Корњачу (Turtle) производ, који сам користио раније за црно платно и то врло успешно, да не кажем савршено је чистила флеке, али сада је само повећала флеку. Тек треба да видим како то да решим.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže hirurg

Odg: Sredstva za odrzavanje koznih sedista
« Odgovor #19 poslato: 19. Okt, 2023. 09:07 »
Fleka od soka na crnom se ne vidi :) mozda je jogurt :))))
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Sredstva za odrzavanje koznih sedista
« Odgovor #20 poslato: 19. Okt, 2023. 10:32 »
Јесте сок, Битер Лемон.  >:(
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže hirurg

Odg: Sredstva za odrzavanje koznih sedista
« Odgovor #21 poslato: 19. Okt, 2023. 10:44 »
Limun je jeben :)))
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže LoshmiZapočeo temu

Odg: Sredstva za odrzavanje koznih sedista
« Odgovor #22 poslato: 19. Okt, 2023. 14:27 »
@Loshmi javi kako si zadovoljan sa tim.

Vazi, hocu :)



Pretraga foruma [Google]