Autor Tema: Cena velikog i malog servisa  (Pročitano 3195 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže vlada-bg

Odg: Cena velikog i malog servisa
« Odgovor #15 poslato: 03. Apr, 2024. 23:46 »
Evo ja sam kupio polovnu octaviu 2.0tdi dsg 2019. Auto kao ima "garanciju" salona od kojeg sam kupio. Mogu da jenokacim mačku o rep. Propisalo je ulje na semeringu radilice. Kažu to je u garanciji, ali sad mora da se radi veliki servis jer je zubcasti kais nauljen i to moram ja da platim.
Auto prešao 130k, pa se nisam nadao tako skorom velikom servisu. Uglavnom najnižu ponudu koju su oni dobili od ovlašćenih servisera je okruglo 100k dinara.
Razmišljam da l da batalim tu "garanciju" i oteram lepo u neovlasceni servis gde sam odražavao godinama prethodni Auto

Caos,

Danas sam uradio mali servis u ovlascenom servisu, na Vidikovcu. Automobil je presao takodje 133k, DSG od 150ks, 2019. god. i rekli su mi identicnu stvar, da ima tragova ulja na semeringu radilice i da mora veliki servis.
Ili je ovaj motor jako los pa se ovakve stvari desavaju na ovim kilometrazama ili nije los. Znas na sta mislim ako nije.
  • Vozi: Kodiaq

Van mreže che_guevara

Odg: Cena velikog i malog servisa
« Odgovor #16 poslato: 04. Apr, 2024. 13:50 »
Caos,

Danas sam uradio mali servis u ovlascenom servisu, na Vidikovcu. Automobil je presao takodje 133k, DSG od 150ks, 2019. god. i rekli su mi identicnu stvar, da ima tragova ulja na semeringu radilice i da mora veliki servis.
Ili je ovaj motor jako los pa se ovakve stvari desavaju na ovim kilometrazama ili nije los. Znas na sta mislim ako nije.
loš je...škoda je krš...čekam da istekne garancija i ide na oglase...čak i da se ništa ne desi do isteka garancija prodaću je, neću da rizikujem
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 81/110 i Hyundai i20 1.25



Pretraga foruma [Google]