Autor Tema: Škoda connect  (Pročitano 1752 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže JokerZapočeo temu

Škoda connect
« poslato: 10. Sep, 2020. 11:25 »
Da li može neko ko ima nalog na www.skoda-connect.com da proveri kada se uloguje i klikne gore desno na link "Prodavnica" da li dobije prodavnicu ili dobije grešku? Meni se ta greška pojavljuje već više od 3 meseca pa da vidim da li je to neki problem sa mojim nalogom ili je generano problem sa Prodavnicom. Nalog mi je i verifikovan.

  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže zoranius

Odg: Škoda connect
« Odgovor #1 poslato: 10. Sep, 2020. 11:48 »
Pisao sam vec ovde, od proletos mi se ovo javljalo kada idem na produzenje licence za Skoda connect u opciji Prodavnica. Pisao sam im, uputili su me na lokalnog zastupnika sa kojima nisam nista uspeo. Na kraju su mi u AC u Novom Beogradu rekli da je neki problem sa serverom i da nece raditi do avgusta (u junu su mi to rekli). Evo ga i septembar a nista se ne desava. Ustvari sad ovu poruku javi na ulasku u prodavnicu kao i tebi, tako da im je podrska i aplikacija odlicna.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže JokerZapočeo temu

Odg: Škoda connect
« Odgovor #2 poslato: 10. Sep, 2020. 12:04 »
Negde znam da sam pročlitao poruku da bi u avgustu trebalo da reše ovaj problem. Pa sam zato hteo da proverim da li je rešen a problem je kod mene ili još uvek nije rešen.
Hteo sam da vidim da li će mi u prodavnici ponuditi da kupim care connect uslugu, pošto mi iz AČ tvrde da moj Kamiq sa Bolerom nema mogućnost te usluge.
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže jefferson672

Odg: Škoda connect
« Odgovor #3 poslato: 11. Sep, 2020. 10:27 »
Pozdrav ljudi, nisam siguran da li je to ista stvar ali ja sam pre dva meseca zvao ovlasceni servis (nisam sig. da li Tomic Auto Kg ili Alpros posto sam sa oba nesto komunicirao tih dana) s namerom da kupim onu licencu ili kako se vec zove za AndroidAuto i rece mi covek da ima nekih problema sa centralom i da za nasu zemlju vrv do kraja godine nece biti omogucena ta opcija.

Van mreže zoranius

Odg: Škoda connect
« Odgovor #4 poslato: 11. Sep, 2020. 12:41 »
Android auto radi, nije sa njim problem nego sa aplikacijom Skoda Connect. Ovo se inicijalno dobija u I godini a kasnije se nesto placa (cini mi se da je nesto oko 4500dinara). Android auto ne mozes da skines preko Google play-a jer kao nije podrzano u Srbiji vec moras da nadjes apk fajl i njega instaliras. Dobra stvar sa njim je da mozes da koristis Google mape na fabrickom uredjaju.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže toleander

Odg: Škoda connect
« Odgovor #5 poslato: 12. Sep, 2020. 10:31 »
Smaram ih ja redovno. Ovo je poslednji odgovor, od prosle nedelje:

"Na žalost, celo leto imamo problem sa tim, ne samo mi već i VW,AUDI u Srbiji I očekujemo da će se ovog meseca problem rešiti u u VW Grupi.

Menjaju dobavljača sistema za online naplatu  I zato je zastoj.

Pokušajte ponovo krajem meseca."

Sto se mene tice, potpuno nedopustivo jer ne radi vec mesecima. Ja radim kao programer i znam kakve bi posledice bile po nas ako bilo koja nasa funkcionalnost ne bi bila dostupna klijentima duze od par sati, a o mesecima ne smem ni da mislim.

Najmanje sto su u takvoj situaciji trebali da urade je da omoguce ljudima da barem preko Skoda dilera produze pretplatu.
  • Vozi: Škoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4 DSG 2019

Van mreže JokerZapočeo temu

Odg: Škoda connect
« Odgovor #6 poslato: 12. Sep, 2020. 10:46 »
Na koji mail ih smaraš?
U podešavanju mog Bolera nema opcija wifi tako da verovatno nemam opciju care connect :(
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže toleander

Odg: Škoda connect
« Odgovor #7 poslato: 12. Sep, 2020. 10:58 »
Ranije na mail-ove koje sam nasao na sajtu Auto Cacka. Ovo poslednje sam kontaktirao direktno Skodu u Ceskoj pa su oni prosledili moj upit Auto Cacku.
  • Vozi: Škoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4 DSG 2019

Van mreže JokerZapočeo temu

Odg: Škoda connect
« Odgovor #8 poslato: 12. Sep, 2020. 11:03 »
Da, i ja sam nakon što baš nisam dobio odgovore na pitanja uputio mail direktno u Češku a oni prosledili u Čačak
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže zoranius

Odg: Škoda connect
« Odgovor #9 poslato: 14. Sep, 2020. 08:10 »
Da su neka firma ovo ne bi ni naplacivali kao posebnu opciju ili bar da su svima kojima je isteklo, omogucili da opcija radi bar dok ne osposobe servere. Ovako je jako neozbiljno da vec 7-8 meseci ne mozes da produzis, ni na sajtu ni kod dilera.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže JokerZapočeo temu

Odg: Škoda connect
« Odgovor #10 poslato: 14. Sep, 2020. 10:52 »
Mesec dana su se dopisivali sa fabrikom, odlazio u prodajni salon da mi aktiviraju care connect, svašta probali, zvali Čačak da bi na kraju došli do idealnog rešenja i rekli mi da moj auto ne podržava care connect. Naravno prilikom kupovine Kamiqa je bilo reči da je ta usluga dostupna.
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže toleander

Odg: Škoda connect
« Odgovor #11 poslato: 02. Okt, 2020. 12:53 »
"Pokušajte ponovo krajem meseca."
Sacekao sam i kraj tog i pocetak sledeceg meseca i, naravno da su opet slagali, i dalje ne radi. Vrhunski bezobrazluk i neprofesionalnost! Pola godine je usluga nedostupna jer neko ne radi svoj posao.
  • Vozi: Škoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4 DSG 2019

Van mreže JokerZapočeo temu

Odg: Škoda connect
« Odgovor #12 poslato: 02. Okt, 2020. 13:15 »
Da, bezobrazluk.
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže toleander

Odg: Škoda connect
« Odgovor #13 poslato: 09. Nov, 2020. 13:32 »
Ako nekoga zanima, i dalje ne radi. :D

Poslao sam jos jedan mail domacem zastupniku koristeci malo grublji recnik jer sam zaista iznerviran da nesto tako jednostavno ne mogu da rese vise od pola godine. Dace mi tri meseca gratis usluge. To jeste korektno sa njihove strane, ali bi to morali da ponude svima koji zele, a ne mogu da produze uslugu. Ovako ispada da covek mora da bude bezobrazan da bi dobio korektan tretman.

Naravno, ostaje mi samo da se nadam da ce im ta tri meseca biti dovoljna da rese problem.
  • Vozi: Škoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4 DSG 2019

Van mreže JokerZapočeo temu

Odg: Škoda connect
« Odgovor #14 poslato: 09. Nov, 2020. 13:39 »
Proveravam ja to jednom nedeljno :)
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020



Pretraga foruma [Google]